Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

, nu sunt sigur, dar e posibil sa primesti un faction warn de la reclamatia aia. Va recomand cu tarie sa nu va mai riscati in a sfida regulamentul factiunii. Nu va mai duceti pe wanted cu masinile personale daca nu aveti r3+, iar ca rank 1, nu mai iesiti aiurea pe teren cu pretextul ca doar stati sau conduceti masina (FW) si faceti bani, mai stiu eu cativa care au facut chestia asta si n-au ajuns bine. :)

De ce sa primesc FW? Sunt dovezi insuficiente. Ca ma pun cu masina in fata lui inseamna ca vreau sa-l omor? Ma dadeam jos la el sa ii dadeam pumn in cap.
Link to comment
Share on other sites

Nelutzu vadca you calmed your balls cu posturile, ai facut 1000 pe spatele nostru,te costã fi atent, nu e totul chiar moca.

Cei care veniti la antrenament, sa va uitati la ultimul meu post la invoiri de fiecare data, voi posta ce facem la urmatorul antrenament mereu.

So you have the guts?

Link to comment
Share on other sites

Nelutzu vadca you calmed your balls cu posturile, ai facut 1000 pe spatele nostru,te costã fi atent, nu e totul chiar moca. Cei care veniti la antrenament, sa va uitati la ultimul meu post la invoiri de fiecare data, voi posta ce facem la urmatorul antrenament mereu. So you have the guts?

 

Nu m-am calmat pentru ca am ajuns la 1000. Daca te uiti atent, postez numai seara, pentru ca in timpul zilei sunt la serviciu si nu prea am timp sa stau pe forum.

Deci, baga 3 flotari pentru ca m-ai judecat gresit!

Link to comment
Share on other sites

Inactive rau p`aici fetilii,she mai faceti voi uai, tat la scoli tat la scoli, mai stati si p`akas ca shasa rank nu luati dupa notele de la scoala.

Link to comment
Share on other sites

@@ConnerRM S4F, Vezi be vali, noroc cu stafeta aia ca altfel ratai tinta.

@, Aerian

@, Cand ajunge la gizas o sa-i spuna de reclamatie si o sa-si aminteasca ca l-a lasat la greu.

@,Ce we, ti-a facut post si nu retrage?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.