Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Se pare ca s-a adeverit, am stiut ca nu o sa stau mult in aceasta factiune. Am pus invoire si tot iau FW, unii mai au viata sociala, au nunti, nu au internet mereu.

 

Ultima speta de factiune, treziti-va si nu mai traiti in joc, @phenomz0r are dreptate, degeaba ii stergi comentariul.

 

https://postimg.org/image/a8l4qietv/

 

Edited by Anndi
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Anndi said:

Se pare ca s-a adeverit, am stiut ca nu o sa stau mult in aceasta factiune. Am pus invoire si tot iau FW, unii mai au viata sociala, au nunti, nu au internet mereu.

 

Ultima speta de factiune, treziti-va si nu mai traiti in joc, @phenomz0r are dreptate, degeaba ii stergi comentariul.

 

https://postimg.org/image/a8l4qietv/

 

 

Mane, sincer nu am nimic cu nimeni, nu te cunosc, nu ma cunosti, dar vorbesti de viata sociala si de nunti si de nu mai stiu eu ce, dar te-ai uitat ca ai 7035 ore jucate? Alea nu se fac stand pe /sleep, deci te auto-incluzi si tu in aceeasi categorie pe care ai criticat-o.

Edited by Cigarette
Link to comment
Share on other sites

@Anndi Ia-ti o viata si nu mai veni aici cu preteni. Spune clar, pana la ora inceperii antrenamentului va puteti pune invoirile, nu dupa. Nu mai plange.

@Cigarette Eu, si nu sunt singuru, consider ca acest cont este cumparat sau dat altcuiva. Nu e acelasi Anndi :)) 

 

Link to comment
Share on other sites

@South Stevensen Cine nu sta pentru rank? Dar nu te face un Faction Warn :)), adica pe mine unul, nu. 

A mai iesit si Roberto...daca e fraier...ce sa-i faci, n-ai ce. 

 

Ma bag la somn, maine e o zi plina, dupa mica raceala trebuie sa revin in forta la antrenamente si meditatii :D .

 

Noapte buna copilasi si lasati jocu, nu e asa important :)!

Link to comment
Share on other sites

@Cigarette, i-auzi, esti putin chior baiete, contul e de 6 ani de zile. In 6 ani de zile normal ca am atatea ore. Dar la altii cu level 211 precum Teylo sau Kelton cu 11k ore jucate te-ai uitat? Ei ce viata mai au? Hahaha, ma faci sa rad grav, ai timp de toate atata cat iti faci. 

@South Edward NissaN,cica "ia-ti o viata" =)). Ce replici expirate de clasa a 5-a tabara. Mai baiete, ce viata am eu n-ai visat tu vreodata. Si da eu sunt, youtube si facebook sunt aceleasi pe care le poti vedea la profilul meu. Cate 500 like-uri ca mine la o poza faci tu cand o zbura porcii.

 

Link to comment
Share on other sites

Calmati-va ca sa nu inchid topicul pentru 24 de ore.

 

 

sunt nab

Edited by xEpical VODA
Edited just now by GeneraL BonZy
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Anndi said:

Se pare ca s-a adeverit, am stiut ca nu o sa stau mult in aceasta factiune. Am pus invoire si tot iau FW, unii mai au viata sociala, au nunti, nu au internet mereu.

 

Ultima speta de factiune, treziti-va si nu mai traiti in joc, @phenomz0r are dreptate, degeaba ii stergi comentariul.

 

https://postimg.org/image/a8l4qietv/

 

Hai sa-ti spun o chestie, invoirea aia se putea pune si cu 2 zile inainte, desigur, "invoire preventiva".Intelegi tu?Oricum contul este clar vandut deoarece nu aveai comportamentul asta cand erai sublider in VDT.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Alexandra ToV said:

Imi plac gargaritele.

 Mie imi place de tine, la nebunie

3 hours ago, South Stevensen said:

asa zolii pune paie pe foc :)))))

 Se cearta pe samp men, serioasa treaba, ce sa mai

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Anndi said:

@Cigarette, i-auzi, esti putin chior baiete, contul e de 6 ani de zile. In 6 ani de zile normal ca am atatea ore. Dar la altii cu level 211 precum Teylo sau Kelton cu 11k ore jucate te-ai uitat? Ei ce viata mai au? Hahaha, ma faci sa rad grav, ai timp de toate atata cat iti faci. 

@South Edward NissaN,cica "ia-ti o viata" =)). Ce replici expirate de clasa a 5-a tabara. Mai baiete, ce viata am eu n-ai visat tu vreodata. Si da eu sunt, youtube si facebook sunt aceleasi pe care le poti vedea la profilul meu. Cate 500 like-uri ca mine la o poza faci tu cand o zbura porcii.

 

 Prieten, crezi ca mie-mi pasa daca am 2 like-uri sau 500 pe facebook? =)))))))))))))))))))) ma amuzi copios 

Si, sa-ti mai zic ceva, treaba cu " ce viata am eu n-ai visat tu vreodata " arata ce viata trista ai :))))))))) 

Hai ca ti-am dat importanta prea mare si ne inchide bonzy topicu.

Daca dai replay, ai report, nu mai faci parte din NG. Drum bun si cale batuta.

Edited by South Edward NissaN
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Anndi said:

 

 Si da eu sunt, youtube si facebook sunt aceleasi pe care le poti vedea la profilul meu. Cate 500 like-uri ca mine la o poza faci tu cand o zbura porcii.

 

 

Din gama "like-uri pe facebook"

Link to comment
Share on other sites

@ZoLiii daca eu sunt o gargarita si tie iti place de mine, asta inseamna ca tie iti plac gargaritele :X .

 

 

@Anndi bai asta deja o dai in suferinte proaste si nu-mi place. Traiesti in like-uri, asta-i " viata ta smechera "? Observ ca ti-ai donat si ficatii pe samp de ai donator.. ce pot sa zic, gandirea ta ma depaseste =)) . Sa-mi zici si mie daca iti dau like-urile de mancare bai foame mergatoare. Hai ja keres d-aici

Edited by Alexandra ToV
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.