Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

31 minutes ago, PurpleKush LFamily said:

Baa ti-am gasit jumatatea :)) 

Ba frt macar aia are ceva miscari, ui ce da din cur.

Nu stiu de tine, da` eo stiu cum sa rezolv problema cu cantatu`

 

o0vtlh.jpg

 

 

In schimb a ta.. orice i-ai face nu mai tace :)) 

 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, PaterNo said:

Salutare baietii, de acum in colo sunt noul vostru coleg. Sper sa facem o treaba buna si sa ne intelegem bine, va salut.

 

Neata printeso, Paterno beleaua din Taxi LV :))

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, PaterNo said:

Salutare baietii, de acum in colo sunt noul vostru coleg. Sper sa facem o treaba buna si sa ne intelegem bine, va salut.

Ala care m-a picat la teste in taxi :-? Welcome! :)) 

Edited by Victory WaZZy
Link to comment
Share on other sites

Va salut, ce faceti nabilor?
Bai astia, usor cu LV Taxi, da? :)) Ce am facut eu acolo ( ca si colectiv ) nu o sa reuseasca nimeni ( iar pe langa asta, toate locurile erau pe pile :)) ).

Link to comment
Share on other sites

@Victory Scotocell A fost antrenamentul la 3 si era o ora foarte, foarte proasta. Pe caldura aia iesi la un suc / bere / terasa. Oricum, acuma, orice ora am pune, e naspa ca iesim fie pe caldura fie seara... pnm. 

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, South Edward NissaN said:

@Victory Scotocell A fost antrenamentul la 3 si era o ora foarte, foarte proasta. Pe caldura aia iesi la un suc / bere / terasa. Oricum, acuma, orice ora am pune, e naspa ca iesim fie pe caldura fie seara... pnm. 

Da dar mai bine decat seara cand esti pe afara sau ... 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, South Edward NissaN said:

@Victory Scotocell A fost antrenamentul la 3 si era o ora foarte, foarte proasta. Pe caldura aia iesi la un suc / bere / terasa. Oricum, acuma, orice ora am pune, e naspa ca iesim fie pe caldura fie seara... pnm. 

 

 

Ba eo nujt de tine da` la ora 3 pe caldura aia infernala nu stiu cine iasa afara, la o terasa se iasa dupa 6-7 cand mai vezi si tu o buca ceva.

Link to comment
Share on other sites

@South StevensenEsti nab

 

@Ervin27 problema nu sunt neaparat locurile ci faptu' ca nu se mai poate face DM fara sa primesti wanted 4. Iar, scaderea drastica a numarului de playeri, e si asta o problema. Nici in jail nu mai e lume sa-ti faci raportu... .

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, South Edward NissaN said:

@South StevensenEsti nab

 

@Ervin27 problema nu sunt neaparat locurile ci faptu' ca nu se mai poate face DM fara sa primesti wanted 4. Iar, scaderea drastica a numarului de playeri, e si asta o problema. Nici in jail nu mai e lume sa-ti faci raportu... .

 

Pai daca face lumea DM si primeste wanted 4 nu e un lucru bun pentru noi? :))

Daca ar fi 35 de locuri ar fi plin wanted listu.

Link to comment
Share on other sites

Doresc sa va urez succes la examene / bac. Mult succes si lasati samp-ul, deoarece scoala si viata reala este pe primul loc. Succes ! 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.