Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

4 minutes ago, South TIG3R said:

Woops, ma bad :)) , ai vazut PM-urile, da? 

 

De ce nu sunt trecuti la raw tag team champ. "The Shield" si e doar seth cu dean? :( 

Ca la ei nu se aplica "Free bird" rule-ul care e si la New Day :)), ei erau deja 3 oameni cand au castigat centurile, astia nu :-??

 

De Pm-uri ti-am zis pe wapp ;)

Edited by Hawk ToV
Ptr ca pot.
Link to comment
Share on other sites

Cam atat cu Exibo pe aici , atat in NG cat si in sa:mp.

 

Vreau sa va multumesc tuturor pentru cele 100 si ceva de zile petrecute aici, alaturi de voi.National Guard este, a fost si o sa ramana cea mai adevarata factiune, o sa o spun mereu, indiferent. Steve mult succes cu liderul in continuare. La restul, vreau doar sa va urez succes in viata reala si poate mai ne ,, auzim " pe forum. Multa bafta baietii! Aveti grija de voi :* pwp
 
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Exibo said:

Cam atat cu Exibo pe aici , atat in NG cat si in sa:mp.

 

Vreau sa va multumesc tuturor pentru cele 100 si ceva de zile petrecute aici, alaturi de voi.National Guard este, a fost si o sa ramana cea mai adevarata factiune, o sa o spun mereu, indiferent. Steve mult succes cu liderul in continuare. La restul, vreau doar sa va urez succes in viata reala si poate mai ne ,, auzim " pe forum. Multa bafta baietii! Aveti grija de voi :* pwp
 

Bafta frate ! Mi-a facut placere sa te cunosc. ;)

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Exibo said:

Cam atat cu Exibo pe aici , atat in NG cat si in sa:mp.

 

Vreau sa va multumesc tuturor pentru cele 100 si ceva de zile petrecute aici, alaturi de voi.National Guard este, a fost si o sa ramana cea mai adevarata factiune, o sa o spun mereu, indiferent. Steve mult succes cu liderul in continuare. La restul, vreau doar sa va urez succes in viata reala si poate mai ne ,, auzim " pe forum. Multa bafta baietii! Aveti grija de voi :* pwp
 

 

Succes. >:D<

 

Salutare lume!

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, GF Muzzy said:

 

Ceeeeee drrrrrrrrqqqq. bn tu

Cf codatule, 

 

On 10/10/2017 at 8:58 PM, Exibo said:

Cam atat cu Exibo pe aici , atat in NG cat si in sa:mp.

 

Vreau sa va multumesc tuturor pentru cele 100 si ceva de zile petrecute aici, alaturi de voi.National Guard este, a fost si o sa ramana cea mai adevarata factiune, o sa o spun mereu, indiferent. Steve mult succes cu liderul in continuare. La restul, vreau doar sa va urez succes in viata reala si poate mai ne ,, auzim " pe forum. Multa bafta baietii! Aveti grija de voi :* pwp
 

Mult succes!

Link to comment
Share on other sites

Salut copchii, acum vreo 3 luni cand am creeat antrenamentu` asta l-ati pus in aplicare din cate am inteles si nu ati stiut ce sa faceti.

Am decis pe vremea aia sa ma implic si sa va fac un video ca la toti nabalaii insa nu am mai reusit sa-l distribui fiindca n-am mai avut timp si nici descrierea completa in scris aicisha.

Ca sa va reamintesc oleaca:

 

On 6/28/2017 at 3:26 AM, Ervin27 said:

* Numele soldatului: Erow
* Rank-ul soldatului:5
* Sugestia / Sugestiile: 

*Antrenament National Guard*

2 echipe -> Rescue Team and Terorists.

8 vs 8 sau mai multi

Echipa tero va sta pe piramida, capitanul lor coordonandu-i unde va sta fiecare, la care geam, [exemplu aici, pot sta cate 2 la toate cele 4 geamuri]

Echipa Rescue va decola cu 2 maverick-uri, si se vor parasuta strategic pentru a elimina toti terotistii [Exemplu] , echipa neavand acces pe piramida.

Capitanul echipei Rescue va alege un pilot care, va fi nevoit sa salveze ostaticul de aici aducandu-l catre Area 51 viu.

       

       Pilotul va putea:

  • cobora pe una dintre cladiri pentru a-si ajuta coechipierii;
  • sta in aer pana toti teroristii sunt omorati;
  • forta salvarea si de a risca de a avea elicopterul explodat de catre teroristi, rezultand in esuarea misiunii.

Arme sugerate: M4, Ak47, Rifle.

Premiu pentru salvarea si aducerea ostaticului la Area: Sodomizare.

 

 


* Alte precizări:
 

 

 

Iar aici videoul cat de cat pe intelesul tuturor sper: 

 

 

 

@South TIG3R Nu stiu daca erai p`atunci :))

@South Stevensen

 

Eu zic ca se merita de fun incercat asta cu ideea sa stie toata lumea ce are de facut, ca altfel iasa harababura.

Cum ar zice batranu` yenoh:

Sanatate.

 

Edit: Antrenamentul mai poate fi updatat in sensul ca mai poate fi adaugata si un patriot ca vehicul de rezerva in caz de distrugere al maverickului.

Intelegeti voi, daca mai poate fi imbunatatit, asa a fost ideea mea atunci.

 

PS: antrenamentul e patentat, daca vrea cineva sa-l fure va platii daune morale.

Edited by Ervin27
Link to comment
Share on other sites

Propun un antrenament care consta in:

  • Sa ne aliniem in linie toti membrii
  • Fiecare membru va canta cate un vers din
  • DESPACITO
  • GRAD DE DIFICULTATE MARE 
  • PT CA SPANIOLA
Link to comment
Share on other sites

South IamGold

  • Very Important Person
  • imageproxy.jpg.817c82ec0d9fe588dbdaa94e77c312b4.jpg                             Kidda e sefa mea, eu @South IamGold sunt fraier
  • RPG Administration Team
  • team_rpgteam2.gif
  •  267
  • 2427 posts
  • Gender:Male
  • Location:Sighisoara
  • Hobbies:Fotbal, tenis, stat pe calculator.
    #sef
  • Real name:Radu
  • RPG1 Nickname:IamGold.
  • RPG2 Nickname:Nu
  • RPG3 Nickname:joc
  • RPG4 Nickname:pe
  • MIX Nickname:astea

 

 


 

27hJpyz.png

TCURRv6.pngYlP1Si8.jpg?1

UxQHReM.png?1

Edited by Alexandra ToV
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, South IamGold said:

Propun un antrenament care consta in:

  • Sa ne aliniem in linie toti membrii
  • Fiecare membru va canta cate un vers din
  • DESPACITO
  • GRAD DE DIFICULTATE MARE 
  • PT CA SPANIOLA

 

Zici că ești bolnav cu melodia asta.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.