Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Sunteti numaru 1 smr fam mea, am luat 2/3 numai din antrenamentele astea fara sens, hata antrenamente "duele dgl,gungame arenta" si cand sunteti fata-n fata cu o mafie va rupe capu daca n-aveti v2-ul sau v3-ul :)) ba lasa-ti dracu antrenamentele ca asa se ia FW in NG daca nu esti online 1 zi si nu vezi azi antr ca se anunta culmea in aceiasi zi iei fw =]] 

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Morriardi said:

Sunteti numaru 1 smr fam mea, am luat 2/3 numai din antrenamentele astea fara sens, hata antrenamente "duele dgl,gungame arenta" si cand sunteti fata-n fata cu o mafie va rupe capu daca n-aveti v2-ul sau v3-ul :)) ba lasa-ti dracu antrenamentele ca asa se ia FW in NG daca nu esti online 1 zi si nu vezi azi antr ca se anunta culmea in aceiasi zi iei fw =]] 

 

Încerci să pari revoltat dar.. nu îți iese. Antrenamentele in NG se țin in fiecare duminică de ani buni. La testul de intrare ai avut o intrebare de acest gen. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, GF Muzzy said:

 

Încerci să pari revoltat dar.. nu îți iese. Antrenamentele in NG se țin in fiecare duminică de ani buni. La testul de intrare ai avut o intrebare de acest gen. 

Da,ai dreptate, datorita feeling-ului meu am zis ceva gresit mai sus :) , revoltat par doar ca am primul 2/3 la r1, si nu vreeau sa imi stric fh-ul tocmai acum,dar rabdare,activitate,seriozitate,devotament o sa am 0/3 si aia e :)

Link to comment
Share on other sites

Just now, GF Muzzy said:

@Morriardi Nu esti primul din aceasta factiune care a avut multe fw-uri. Sa ti-l prezint pe @PaterNo ? :)) El face colectie cu fw-uri.

Da frate asa e ??? ms ca ai zis ?? 

3 minutes ago, Morriardi said:

Da,ai dreptate, datorita feeling-ului meu am zis ceva gresit mai sus :) , revoltat par doar ca am primul 2/3 la r1, si nu vreeau sa imi stric fh-ul tocmai acum,dar rabdare,activitate,seriozitate,devotament o sa am 0/3 si aia e :)

Tot 2/3 am si eu, eu am avut viata grea in NG ?? zi "Dumnezeu ajuta sa nu iau ear automat cum am luat si u pana acum" ??? bine steve poate e mai bun cu noi ??

Link to comment
Share on other sites

Vinovatul principal pentru cele 2 FW esti tu, pentru puteai pur si simplu sa faci un cacat de cerere de invoire. Daca nu iti place sa vi la astfel de activitati nu trebuia sa intri aici. :) 

 

Iar partea legata de aia cu cod, dai dracu, cei ce folosesc codul sunt niste slabani.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Morriardi said:

Sunteti numaru 1 smr fam mea, am luat 2/3 numai din antrenamentele astea fara sens, hata antrenamente "duele dgl,gungame arenta" si cand sunteti fata-n fata cu o mafie va rupe capu daca n-aveti v2-ul sau v3-ul :)) ba lasa-ti dracu antrenamentele ca asa se ia FW in NG daca nu esti online 1 zi si nu vezi azi antr ca se anunta culmea in aceiasi zi iei fw =]] 

 

Prietene, calmează-te.

Intrând în această facțiune, îți iei un angajament. Ok? Regulamentul este pentru toată lumea, nu numai pentru proști.

Încearcă să înțelegi și să nu te mai comporți ca un copil. Nu știi nici măcar să-ți faci o cerere de învoire? Foarte bine, înveți. Nu vrei să înveți, poți pleca. Nu avem nevoie de membrii ca tine. :D

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Morriardi said:

Sunteti numaru 1 smr fam mea, am luat 2/3 numai din antrenamentele astea fara sens, hata antrenamente "duele dgl,gungame arenta" si cand sunteti fata-n fata cu o mafie va rupe capu daca n-aveti v2-ul sau v3-ul :)) ba lasa-ti dracu antrenamentele ca asa se ia FW in NG daca nu esti online 1 zi si nu vezi azi antr ca se anunta culmea in aceiasi zi iei fw =]] 

Poti pleca. Bafta!

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Rosenberg said:

 

Prietene, calmează-te.

Intrând în această facțiune, îți iei un angajament. Ok? Regulamentul este pentru toată lumea, nu numai pentru proști.

Încearcă să înțelegi și să nu te mai comporți ca un copil. Nu știi nici măcar să-ți faci o cerere de învoire? Foarte bine, înveți. Nu vrei să înveți, poți pleca. Nu avem nevoie de membrii ca tine. :D

Ba ia usor cu astea, ai vazut ca a comentat unu si altu ce vii si tu sa comentezi cu d'astea ? De tine avem nevoie in NG ? Usor ba nimicule

Link to comment
Share on other sites

Mi se pare mie sau acum toti pareti putin revoltati si hata "devotament pe voi" ho bai =]] ca e doar un joc, pentru voi probabil acest joc poate fii o prioritate in viata voastra reala,pentru mine a fost odata, acum ca am 20 de ani numai e cine stie ce si faptul cu 2/3 fw asta e vina mea csf, timpul o sa le rezolve, hai sa inchidem subiectul asta :).

@PaterNo nu vreau sa-mi fac dusmanii,mai bine tac.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Morriardi said:

Mi se pare mie sau acum toti pareti putin revoltati si hata "devotament pe voi" ho bai =]] ca e doar un joc, pentru voi probabil acest joc poate fii o prioritate in viata voastra reala,pentru mine a fost odata, acum ca am 20 de ani numai e cine stie ce si faptul cu 2/3 fw asta e vina mea csf, timpul o sa le rezolve, hai sa inchidem subiectul asta :).

@PaterNo nu vreau sa-mi fac dusmanii,mai bine tac.

Asa e frate, inteleg ca ti-au dat sfaturi, dar faza cu "poti sa-ti dai demisia, nu avem nevoie de tine" m a suparat, ce ce drept spune el asta ? Ca a vazut pe steve si tig3r ca au comentat hai sa zica si el ceva cu tipeu. E problema ta ca ai 2/3 nu vad ce l freaca pe el ca ai tu fw uri. Si eu am tot 2/3, se sterg fratele meu...sper sa nu iesi ok ? 

13 hours ago, GF Maxim16 said:

Poti pleca. Bafta!

Usor va si tu ?? sau vrei ture ? Ia vezi :)))

16 hours ago, PaNNiK RPG said:

Salut, eu sunt noul vostru coleg, sper sa ne intelegem bine. 

Welcome, stiu ca nu esti "cel ce a creat contu "PaNNiK" din cate am auzit, cn stie ??

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, PaterNo said:

Ba ia usor cu astea, ai vazut ca a comentat unu si altu ce vii si tu sa comentezi cu d'astea ? De tine avem nevoie in NG ? Usor ba nimicule

 

Da' eu te-am jignit cu ceva?

De când ne permitem noi așa glume și de când crezi că-ți permiți mizeriile astea cu mine?

De câte ori ți-am vorbit eu ție cu " bă " sau " nimicule " sau cu orice altă vorbă așa ca între prieteni?

Ia-o mai ușor, nu cred că-ți permiți să te cerți cu mine.

 

Mi se pare mie sau acum toti pareti putin revoltati si hata "devotament pe voi" ho bai =]] ca e doar un joc, pentru voi probabil acest joc poate fii o prioritate in viata voastra reala,pentru mine a fost odata, acum ca am 20 de ani numai e cine stie ce si faptul cu 2/3 fw asta e vina mea csf, timpul o sa le rezolve, hai sa inchidem subiectul asta :).

@PaterNo nu vreau sa-mi fac dusmanii,mai bine tac.

 

Mi se rupe de tine și de ceea ce reprezinți sau vrei să reprezinți.

Nu are nicio treabă cu niciun devotament.

 

@PaterNo, app. băiatu', comentam oricum, chiar dacă nu zicea Tiger sau Stivii ceva. :))

Edited by Rosenberg
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.