Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Ba nu!!!!!!!!!!! De ce sa fie asa mare discriminarea??????

Cea mai importanta regula: Un membru National Guard nu are voie cu obiecte care pot provoca arsuri gen brichete,chibrite,benzina! Se va transforma in

Cea mai importanta regula pentru CiupaNezu si Lollipop :)): Un membru National Guard nu are voie cu obiecte care pot provoca arsuri gen brichete,chibrite,benzina!

 

:)) ma daca zici tu asa sa fie.da nu cred ca si lor le convine..

daca nu sa vezi ce te ardeeeee =))

Link to comment
Share on other sites

Da vad ca aici e spam la greu, mai bine nu ma bag ca poate ma ia si pe mine ciupanezu la rost. Pana una alta, sunt in campania stop spam! (sau spam stop! dupa caz :D)

Link to comment
Share on other sites

Da vad ca aici e spam la greu, mai bine nu ma bag ca poate ma ia si pe mine ciupanezu la rost. Pana una alta, sunt in campania stop spam! (sau spam stop! dupa caz :D)

 

aici cam are dreptate..

ia gata ajunge..ca dupa :))...ma arde si pe mn si nu vreau.. =))

Link to comment
Share on other sites

Sunt 307 pagini la discutii :|

In Paterno am facut peste 50 pagini intr-o zi :))

Hai ca nu se supara...Bag eu pile...Ciupanezuuuuuuuuuuuu,nuuuu teeeeeeeeee uitaaaaaaaaaaa laaaaaaaaaaaaa discutiiiiiiiiiiiii caaaaaaaaaaaaaa cineeeeeeeeeeeee intraaaaaaaaaaaaaaaa peeeeeeeeeeeeeeeee forummmmmmmmmmmmm laaaaaaaaaaaa acestttttttttttttttttttttttt topicccccccccccccccccccc iaaaaaaaaaaaaaaaa unnnnnnnnn virusssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss =))

Link to comment
Share on other sites

Sunt 307 pagini la discutii :|

In Paterno am facut peste 50 pagini intr-o zi :))

Hai ca nu se supara...Bag eu pile...Ciupanezuuuuuuuuuuuu,nuuuu teeeeeeeeee uitaaaaaaaaaaa laaaaaaaaaaaaa discutiiiiiiiiiiiii caaaaaaaaaaaaaa cineeeeeeeeeeeee intraaaaaaaaaaaaaaaa peeeeeeeeeeeeeeeee forummmmmmmmmmmmm laaaaaaaaaaaa acestttttttttttttttttttttttt topicccccccccccccccccccc iaaaaaaaaaaaaaaaa unnnnnnnnn virusssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss =))

 

 

Buna asta =))...inseamna ca noi avem zeci de virusiiiiiiiiiiiii muhaha >:)

Link to comment
Share on other sites

Noi nu avem virusi ma! Nu ti-am dat si tie antivirusul meu? E unic ,doar antivirusul nostru poate respinge acest virus! Cine vrea antivirusul il astept in banca cu /transfer anonimuser 10000000 si vi-l dau !

 

Aaaa da ma,am si uitat corect..cn doreste ...la anonim..impartim noi banii.. :))

Ia vezi ce ti-a zs deedee :))...na akm sa te vad =))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.