Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Glugatii e calugari. (stiu cum am scris)

Aia sunt din Assassin's Creed ma. =))

P.S.: Rege, "o zis" only sa nu mai facem off topic ca iar ni-l inchide. (nasol, stiu...)

 

Eu imi voi prelungi vacanta si ma voi intoarce abia luni-marti. Spor la puncte! =D

Link to comment
Share on other sites

Salutare gardieni. N-am mai postat deloc saptamana asta pe aici :))

O scurta recapitulare dupa cele intamplate pana acum, level si bani pomana, puncte la jail, event-uri, distractie, s.a.m.d.

Ne auzim diseara la antrenament :))

 

Ce best vrei sa faci ma, e prea greu sa faci best la rank 4+, trebuie sa-i prinzi intr-o stare proasta pe cei de rank 2-3 sau sa fie eliminat jailul, altfel ai 1% sanse :))

Cam asa , ei bine , noi nu o sa fugim de la scoala sa facem puncte ca Damian. Si totusi , 1022 a fost lejer . Teylo 1021. Poate poate o sa intreaca cineva de la noi recordul odata si odata.

 

Poate la iarna o sa incerc sa fac eu 1,100..momentan, cred eu, mai profitam de zilele frumoase. Deja frigul s-a lasat (dimineata si seara umblu cu hanoracul pe mine).

Link to comment
Share on other sites

Neata soldati.

Poate la iarna o sa incerc sa fac eu 1,100..momentan, cred eu, mai profitam de zilele frumoase. Deja frigul s-a lasat (dimineata si seara umblu cu hanoracul pe mine).

 

Sa stii...gata...vine frigul si totodata incepe si scoala. :-L:)) Ce repede a trecut si vacanta asta..

Link to comment
Share on other sites

Salut!Ce mai faceti? nu am postat de mult aici, acum am ajuns si eu acasa..ma joc cu wisler dota 2 dupa o sa intru in game :D

Ne auzim acolo, spor la treaba.

Apropo maine avem sedinta? sau doar saptamana vitoare?

Link to comment
Share on other sites

Erowina_buna_papusikata.

Buna papusa !

Ultimul post pe ziua de azi , ma duc sa ma destrabalez. Bafta la puncte si aveti grija la jail.

Nu eşti singurul care face asta, intr-o ora plec şi eu, fac un duş şi ma duc la ziua unui prieten care implineşte 24 de ani şi face mare chef. O seară placută.

Link to comment
Share on other sites

@@Ervin27,

 

Erow eu joc dota 1.. adica jucam cu wisler :)) baga idu meu de mess deydeyucu@yahoo.com si vb daca vrei sa jucam

Wisler sa suparat am jucat eu contra lui si a lu frateso...si sa suparat :-J

 

Deci maine nu avem sedinta doar antr :) e bun :D

Intru si eu in game imediat..

Link to comment
Share on other sites

@@Majestickk,

 

Eu joc dota 1, daca joaca careva :D sa imi spuneti :D

Id garena: Xperience.bz

Id mess: deydeyucu

 

Ne auzim in game, se pare ca am avut best la raport >:D<<'> macarena dar sunt putin ca nob, ca am postat joi raportu :)) credeam ca e vineri..daca nu as fi facut 500+ :D

Link to comment
Share on other sites

@@Majestickk,

 

Eu joc dota 1, daca joaca careva :D sa imi spuneti :D

Id garena: Xperience.bz

Id mess: deydeyucu

 

Ne auzim in game, se pare ca am avut best la raport :)) credeam ca e vineri..daca nu as fi facut 500+ :D

Vrajeala. :)) Oricum ai luat best, gg nob.

Id steam pentru cine are chef de o bataie la dota: s3mk

Eu imi voi mai prelungi putin vacanta ca este vremea foarte frumoasa si este pacat sa respir acest aer curat de munte, mai ales ca peste o saptamana incepe, stiti voi... X_X

Spor la puncte!

Link to comment
Share on other sites

Salutare, ce fac baietii?

Nu am mai postat aici de mult...

Eu am venit de afara, felicitari celor care au luat rank-up :)

sih0ekt.png?1

Asta a venit gen: "Felicitati-ma pentru rank up." Oricum, gg nabete, il meriti! Pe ceilalti i-am felicitat deja. =D

Link to comment
Share on other sites

Salutare, ce fac baietii?

Nu am mai postat aici de mult...

Eu am venit de afara, felicitari celor care au luat rank-up :)

sih0ekt.png?1

 

Felicitari ma, vezi ca ti-am zis joc cu ce ocazie ai primit rank 4 asa ca fii atent. :D GG ca il meriti.

Link to comment
Share on other sites

Salut ce mai faceti?

Aseara mi-am pus alarma la 08 sa pot sa intru in game si cand suna alarma dimineata o opresc si ma culc inapoi =))

 

Felicitari celor cu rank up

Multumesc only si erow pentru ca mi-ati acordat sansa la rank :)

Ne auzim in game.

Link to comment
Share on other sites

Salut ce mai faceti?

Raport :)) Vreau sa-l recuperez pe cel anulat saptamana trecuta si sa iau best saptamana asta.

 

Ma ajuta careva cu o idee, cum as putea sa-mi recuperez parola de la contul google ? Am postat si aici http://forum.b-zone....40#entry2338788 dar nicio explicatie buna pana acum..Nu primesc deloc mail-ul ala de confirmare :(

 

Am rezolvat :X

Edited by pH HaoS
Link to comment
Share on other sites

Neata, ce faceti?

Eu vreau sa imi bag niste moduri.

Cine are modurile pe arme si pe efecte?

Neata. Am eu arme cromate albastru pentru cele care ti le da la [/duty] +sniper si shotgun. Mai am si arme cromate rosu pentru cele din mafii + knife din hitman. Overdose (efecte) il am si pe ala. =)) Iti dau mai pe seara un PM cu poze si cu link. =D

Link to comment
Share on other sites

Neata. Am eu arme cromate albastru pentru cele care ti le da la [/duty] +sniper si shotgun. Mai am si arme cromate rosu pentru cele din mafii + knife din hitman. Overdose (efecte) il am si pe ala. Iti dau mai pe seara un PM cu poze si cu link. =D

Am vorbit cu antidot, mersi oricum, are el.

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata colegii !

Nu am mai postat nici eu de mult aici, dar vreau sa va spun ca sunt bucuros ca am primit rank 2 si ca pot face in sfarsit ceea ce imi place mai mult alaturi de colegi din National Guard cat si ceilalti din alte departamente.

Va multumesc pentru sprijinul acordat si va multumesc ca atunci cand v-am cerut ajutorul, nu ati ezitat sa mi-l oferiti. Sper sa fim in continuare colegi si sa ne intelegem din ce in ce mai bine !

Bafta la raport ! :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.