Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Uitati-va peste rapoarte de 2-3 ori , altfel riscati sa le aveti anulate daca aveti greseli.

 

SA NU ZICETI CA NU V-AM ZIS.

Post pentru +1, recunoaste :))

 

Buna dimineata, astazi e sambata si vremea este naspa, nu poti sa faci nimic interesant. Intru in game sa mai fac cateva puncte, cine vine cu mine?

Link to comment
Share on other sites

salut ,salut nu dati report :D, ce se mai aude pe aici? ma bucur sa vad ca inca foarte multi din cei cu,care am fost coleg inca mai sunt pe aici :D

aici sunt cateva poze mai vechi :D

sa-mp-001.png

 

omer and thunder i am sure you remember this ss when we robbed the bank with that dude :))) here

sau carl asta a fost foarte tare here

 

erow la antrenament 1 2

 

succes, o sa revin candva,dar mai intai vreau si eu sa vad cum e cu tec combat :D

sa-mp-026.png

 

PS multumesc Only pentru ponei,dar are nevoie de mancare asa ca doresc si cei 1kk :D sau psot daca nu :D

 

PEACE OUT!

Edited by Rozay
Link to comment
Share on other sites

salut ,salut nu dati report :D, ce se mai aude pe aici? ma bucur sa vad ca inca foarte multi din cei cu,care am fost coleg inca mai sunt pe aici :D

aici sunt cateva poze mai vechi :D

sa-mp-001.png

 

omer and thunder i am sure you remember this ss when we robbed the bank with that dude :))) here

sau carl asta a fost foarte tare here

 

erow la antrenament 1 2

 

succes, o sa revin candva,dar mai intai vreau si eu sa vad cum e cu tec combat :D

sa-mp-026.png

 

PS multumesc Only pentru ponei,dar are nevoie de mancare asa ca doresc si cei 1kk :D sau psot daca nu :D

 

PEACE OUT!

 

Reported rofl

Link to comment
Share on other sites

Mna ba, ce inseamna sa te invoiesti de la antrenamente, nu apari in poze ca jmecherii :|:)). Cand ma gasiti pe langa voi, faceti-mi si mie niste poze ca sa apar si eu langa voi.

 

@Rozay, poneiul e bine, sanatos?

 

Exact acum m-apuc de sortat raportul si o sa-l postez, dupa asta urmeaza plictiseala.

Link to comment
Share on other sites

Daca vreti sa mai facem antrenamente impreuna va astept cu un + >:/ .Daca liderul ne face probleme,il dam jos.

Incercati sa va distrati in timpul antrenamentelor.Daca lasati monotonia sa va doboare totul se face in sila.

Link to comment
Share on other sites

Daca vreti sa mai facem antrenamente impreuna va astept cu un + >:/ .Daca liderul ne face probleme,il dam jos.

Incercati sa va distrati in timpul antrenamentelor.Daca lasati monotonia sa va doboare totul se face in sila.

 

Eu unu ma distrez...

Dar in ultimul timp imi fac nervi cu abuzerii astia. M-am saturat sa vad 20 de /q pe no drept.

 

 

Ne auzim la antrenament, daca ajung.

Link to comment
Share on other sites

Vai ba ce am patit:|

Deci stau linistit la pc si aud ceva, si ma uit sa vad ce e.. si cand ma uit la unitate ce credeti? :D un soricel, si fuge el ce fuge dupa birou...si cand trag birou se baga dupa dulap ~X(

Aduc motanu in camera, si se pune motanu si doarme si soarecele patruleaza prin camera :| Vai..

Link to comment
Share on other sites

Vai ba ce am patit:|

Deci stau linistit la pc si aud ceva, si ma uit sa vad ce e.. si cand ma uit la unitate ce credeti? :D un soricel, si fuge el ce fuge dupa birou...si cand trag birou se baga dupa dulap ~X(

Aduc motanu in camera, si se pune motanu si doarme si soarecele patruleaza prin camera :| Vai..

 

Ala da motan =)))) .

Am iesit si eu deoarece sunt obosit pentru ca azi doar am umblat aiurea si m-am plictisit X_X .

Noapte buna :) .

Link to comment
Share on other sites

Vai ba ce am patit:|

Deci stau linistit la pc si aud ceva, si ma uit sa vad ce e.. si cand ma uit la unitate ce credeti? :D un soricel, si fuge el ce fuge dupa birou...si cand trag birou se baga dupa dulap ~X(

Aduc motanu in camera, si se pune motanu si doarme si soarecele patruleaza prin camera :| Vai..

 

De unde naiba ti-a venit sobolanu in casa :))?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.