Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Esti blana. Ce ai patit?

Abia in NG ai realizat ca treaba sta cam cum ai descris-o?

Posibil :)) joc de aproape 4 luni.

 

 

Am ajuns sa fiu amenintat cu post pentru felul cum vorbesc cu prietenii mei la ora 3 noaptea, cand practic e ora cand te relaxezi, faci caterinca si asculti muzica in bus. Ce oameni jalnici :))

Link to comment
Share on other sites

Da, intradevar..forumul e foarte dragut. Mie chiar imi place, exceptand ultimele finisaje ce trebuiesc facute, ca mai sunt unele bug-uri.

 

Am tot zis ca ma duc la somn, m-am pus pe sleep, dar am mai stat prin topicuri 1 ora.

 

Noapte buna.

Link to comment
Share on other sites

Neata baieti, ce faceti?

Eu tocmai m-am trezit mai devreme, mai stau putin prin game si plec la liceu.

 

Plictiseala in game,nu prea am avut mare activitate azi la jail:))cuminti rau detinuti:))

ORicum am 380 de ss pt raport...oare iau best? :))

Nu mai merge ''mention'' :)). Pai cam asa cred. Welcome.

Eu nu mai am avatar :| si nu am de unde sa iau poza... X(

Nu uitati de antrenametnul de maine seara. Vreau sa fiti cati mai multi prezenti!

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata NG! Acum 30 de minute m-am trezit si eu, mai stau putin si ma duc la jail. :)

Da tu de la cat ai ma scoala de te scoli la ora asta ? si ai si timp de samp.

Link to comment
Share on other sites

Ayayaya ce misto merge forumul :X In sfarsit :))

Ne auzim pe la 22:00, ca am niste treaba la PC :D

 

Azi am fost cam inactiv. N-am facut decat 1 punct acum mai pe seara. Mi-am varuit si am taiat niste "copacei" (gard viu).

 

Va pwpa haosica :))

Link to comment
Share on other sites

Pfoa.. insfarsit am si eu timp sa intru pe SA:MP :).. Ce misto e forumu..

Pacat ca a iesit Xpe :( dar sper sa ii se indeplineasca dorintele mai exact aia ca Erow si Wazzup sa faca ture de area =))

 

Sper sa revii intr-o zii ;)

Link to comment
Share on other sites

Pentru bajetii care merg pe wanted sau se plictisesc la jail.

 

http://www.youtube.com/watch?v=kxopViU98Xo

BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

 

De cand nu am mai ascultat asta :X mama :X o stiu. Am dat-o la blana acum 1 an, a mers toata ziua :X mama ce relaxare :X

 

PREA ADEVARAT SAXOFONUL :X

 

 

 

 

 

Check reclamatia mea de la NG :o3

Link to comment
Share on other sites

ATENTIE!

Maine vreau sa fiti cati mai multi la antrenamentul aerian. Daca aveti idei si de altfel de exercitii fata de cele de vinerea trecuta, astept PM!

Cine nu poate ajunge sa faca cerere de invoire.

Link to comment
Share on other sites

 

ATENTIE!

Maine vreau sa fiti cati mai multi la antrenamentul aerian. Daca aveti idei si de altfel de exercitii fata de cele de vinerea trecuta, astept PM!

Cine nu poate ajunge sa faca cerere de invoire.

 

 

 

Eu nu pot .. iti zic de pe acum. Voi fi plecat pana duminica seara :(

 

Idee de antrenament : toti DM pe Carl :X

 

pwp, haideti la wanted :X si rob >:) mwhahahah !!!

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti ce faceti:>

Eu am plecat la culcare vorbim maine:) ca ma trezesc la 6..

Link to comment
Share on other sites

Degeaba merge forumul bine daca nu recunoaste diacriticele.

 

 

Da :)) Exact..si mai sunt mai multe buguri...la status..la PM...

Poate o sa fie rezolvate ele :-S

 

Apropo, s-a facut vreun update la server ?! Am vazut la cineva la bara RPG job LV Trucker :)) Exista Trucker in LV ?!

 

 

Si sa-mi uploadez raportul si mai pe seara plec. Va parasesc pana duminica seara :-S:(

Edited by pH HaoS
Link to comment
Share on other sites

Salutare, ce faceti?

Eu tocmai am facut update la logul antrenamentului, va puteti uita si sa va dati cu parera :)

Saptamana viitoare nu mai facem si hunter vs hunter, rustler vs rustler.

Facem doar ca si saptamana trecuta.

Link to comment
Share on other sites

Salutare, ce faceti?

Eu tocmai am facut update la logul antrenamentului, va puteti uita si sa va dati cu parera :)

Saptamana viitoare nu mai facem si hunter vs hunter, rustler vs rustler.

Facem doar ca si saptamana trecuta.

 

E misto .. mie imi place :D

Link to comment
Share on other sites

Va salut dintr-un loc lipsit de civilizatie 'acuta', in care umbra urbanismului e doar o enigma pe aici. Semnalul la telefon e prost, internetul merge greu, oamenii sunt respectuosi si iti poti depana amintiri intregi, cate 2-3 ore continuu la un 'shpritz' cu cate un nene', care abia a terminat de intors lucerna si se 'hodineste' la un bar de pe coltul ulitei. Ora 20 e stingerea pentru toti, nu misuna nicio 'gagicuta' pe strazi in cautarea vreunui flacau vrednic si cu zestre. Televizoare ? Hmm..de domeniul viitorului pentru multi necunoscatori ai tehnologiei, daramite sa il mai aducem in conversatie pe Bill Gates. Azi, de Sf. Dumitru toti vor fi la Biserica, nicidecum acasa la gratare, bautura si manele proaste ce rasuna de la fiecare vecin. Un magazin non-stop unde poti bea o cafea sau o bere cu tovarasii e doar un vis ce se gaseste real abia la 4 km distanta. Audi, bmw, 'mertzane' ? Sa nu fim ipocriti, totusi. Carutele sunt mai practice ca-n secolul 19. Mamaliga e cea mai in voga in ale traditionalismului, n-o ardem cu paste, pui la cuptor, pizza, samd.

 

Da, intradevar, sunt la 'tzara'.

 

 

:)):)) :))

Link to comment
Share on other sites

Va salut dintr-un loc lipsit de civilizatie 'acuta', in care umbra urbanismului e doar o enigma pe aici. Semnalul la telefon e prost, internetul merge greu, oamenii sunt respectuosi si iti poti depana amintiri intregi, cate 2-3 ore continuu la un 'shpritz' cu cate un nene', care abia a terminat de intors lucerna si se 'hodineste' la un bar de pe coltul ulitei. Ora 20 e stingerea pentru toti, nu misuna nicio 'gagicuta' pe strazi in cautarea vreunui flacau vrednic si cu zestre. Televizoare ? Hmm..de domeniul viitorului pentru multi necunoscatori ai tehnologiei, daramite sa il mai aducem in conversatie pe Bill Gates. Azi, de Sf. Dumitru toti vor fi la Biserica, nicidecum acasa la gratare, bautura si manele proaste ce rasuna de la fiecare vecin. Un magazin non-stop unde poti bea o cafea sau o bere cu tovarasii e doar un vis ce se gaseste real abia la 4 km distanta. Audi, bmw, 'mertzane' ? Sa nu fim ipocriti, totusi. Carutele sunt mai practice ca-n secolul 19. Mamaliga e cea mai in voga in ale traditionalismului, n-o ardem cu paste, pui la cuptor, pizza, samd.

 

Da, intradevar, sunt la 'tzara'.

 

 

:)):)) :))

 

Unde esti ba in vestu salbatic? in evul mediu?:)) unde la 'tzara' esti?:)) unde se agata harta in cui?:))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.