Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Hai $@L la toată lumea. Am venit și eu acasă, după atâta umblat hai-hui :))

 

Felicitări pt performanțele de la Olimpiadă. Dacă nu eram ocupat, stăteam și eu la PC și vă ajutam...îmi pare rău.

 

 

Dar asta e...sunt stresat că baieramele s-au ținut și se vor ține la mine..trebuie să fiu o gazdă cât mai bună :))

 

 

 

 

Și aproape de ultimele ore dinainte de 31 . 12 . 2013 -->> 23:59 -->> spre marea trecere în 2014, vă urez un an nou plin de împliniri, mult succes la școală / servici, etc și să aveți grijă de voi :*

 

Vă pwpă HaoSică :*

Link to comment
Share on other sites

Salut ma numesc Vizited si doresc sa aplic in acest departament! Nu de curand am auzit ca recrutati un soldat si vroiam sa aplic sa vad daca sunt acceptat.

Aplicatia pe care ai facut-o nu este corecta, tind sa cred ca este facuta in bataie de joc. Nu indeplinesti cerintele obligatorii pentru acest departament. Citeste pe prima pagina a topicului "National Guard - Aplicatii / Applications" toate conditiile necesare si indeplineste-le, daca vrei sa ai vreo sansa.

Edited by DGS AlexCyo
Link to comment
Share on other sites

http://forum.b-zone.ro/topic/178598-b-olympics-winter-2013-premii-%C8%99i-medalii-prizes-and-medals/

 

Medalii.

 

Sper să fiți prezenți mâine să ajutați la căutare.

 

 

Apreciem,

Cui ii place noua mea semnatura :)) ?

Link to comment
Share on other sites

Cand cineva moare langa mine de ex mi sa intamplat in jail arestam suspeci care se predau si nu situ cine dadea cu artificii si ii omora si ei intrau 1,2,3 k in jail aiurea faca ca eu sa ii ating, in afara sa dau pe /d cum ca au murit ce pot sa mai fac in caz ca fac post? ca nu am filmat cum ca batman.

Link to comment
Share on other sites

Cand cineva moare langa mine de ex mi sa intamplat in jail arestam suspeci care se predau si nu situ cine dadea cu artificii si ii omora si ei intrau 1,2,3 k in jail aiurea faca ca eu sa ii ating, in afara sa dau pe /d cum ca au murit ce pot sa mai fac in caz ca fac post? ca nu am filmat cum ca batman.

 

Boss, du-te până afară să iei o gură de aer proaspăt, dă-ți două palme să te dezmeticești, mergi la baie și clătește-ți fața cu puțină apă rece, consultă un dicționar ortografic și rescrie fraza de mai sus.

Eu unul nu înțeleg absolut nimic din ce ai spus acolo și mi-e greu să-ți dau un răspuns, serios. :))

Link to comment
Share on other sites

 

Boss, du-te până afară să iei o gură de aer proaspăt, dă-ți două palme să te dezmeticești, mergi la baie și clătește-ți fața cu puțină apă rece, consultă un dicționar ortografic și rescrie fraza de mai sus.

Eu unul nu înțeleg absolut nimic din ce ai spus acolo și mi-e greu să-ți dau un răspuns, serios. :))

Uite alta formualre mai normala:

 

Stau in jail la arrest, un detinut da cu artificii in timp ce eu arestam suspectii. E ok pana aici? E faza e cand cineva da cu artificii se intampla sa te omoare daca stia pe langa el, si detinutu ala care dadea imi omora suspectii care veneau sa se predea si ei aflandu se langa mine intrau automat in jail (1,2,3 k secunde cat avea fiecare wanted). Normal cand un suspect moare langa tine dai pe /d si zici ca a murit langa tine. Eu intreb daca se intampla ca ala care a murit langa mine sa imi faca post ce fac? Ca dovezi nu prea ai in cazul asta.

:)) In primul post am scris in graba.

Link to comment
Share on other sites

Welcome celor noi. Dacă aveți nelămuriri, dați un PM.

 

Și hai să vă salut și eu ca să nu fiu țăran :))

 

În sfârșit am reușit să fac ce mi-am propus astăzi. Mâine e ziua cea mare pentru băută, muzică și voie bună :X

 

 

 

Vă zic și eu de pe acum la mulți ani și să ne vedem cu bine în 2014 :* aveți grijă de voi !

Link to comment
Share on other sites

Welcome Adrean si Truda, nabs, sper sa aveti o sedere placuta aici ;)

Neata che facheti de anu nou :P ?

 

O sa port medaliile astea la semnatura pana la vara, pana incepe olimpiada de vara :V

Link to comment
Share on other sites

Welcome Adrean si Truda, nabs, sper sa aveti o sedere placuta aici ;)

Neata che facheti de anu nou :P ?

 

O sa port medaliile astea la semnatura pana la vara, pana incepe olimpiada de vara :V

Uite o idee:

Ai putea sa iti faci un palmares cu medalii castigate in timp la olimpiade :)) dureaza ceva dar ai deja 3 poate la vara mai iei inca pe atatea :)

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti ce faceti?

Vreau sa va urez un an nou fericit, chiar imi era dor sa postez aici.

Sper ca nu ati uitat de mine, multi dintre voi inca ma mai stiti si ne mai intelegem pe samp.

 

Pentru cei care nu stiu sunt [pH]Xperience, am simtit nevoie dupa atata timp sa postez aici, si sa va urez un An nou fericit alaturi de cei dragi.

 

O zi buna, si scuze pentru post daca va deranjat.

 

Vreau sa va spun ca imi e dor de voi, si de clipele frumoase petrecute alaturi in decurs de 16 saptamani.

 

PS: Wazzup a facut o tura de are $@L

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti ce faceti?

Vreau sa va urez un an nou fericit, chiar imi era dor sa postez aici.

Sper ca nu ati uitat de mine, multi dintre voi inca ma mai stiti si ne mai intelegem pe samp.

 

Pentru cei care nu stiu sunt [pH]Xperience, am simtit nevoie dupa atata timp sa postez aici, si sa va urez un An nou fericit alaturi de cei dragi.

 

O zi buna, si scuze pentru post daca va deranjat.

 

Vreau sa va spun ca imi e dor de voi, si de clipele frumoase petrecute alaturi in decurs de 16 saptamani.

 

PS: Wazzup a facut o tura de are $@L

Cei cu tine pe aici ? :)))))))

 

AN NOU Fericit !! la toti!

Link to comment
Share on other sites

@@Ervin27,

 

Stimate Erow, mai ţii tu minte oare, cum acum un an, pe vremea când erai un simplu membru Rank 4 ai fost sunat în seara de Revelion de către un nab numit Wisler, level 17, şi te-a bătut la cap să dăm testele? Dacă nu, îţi reamintesc eu: Era deja 8 trecut când toţi făceau ultimele pregătiri, inclusiv tu. Întrebările erau grele pentru mine atunci, chiar dacă aveam TOT regulamntul în faţă notat într-un caiet, chiar şi acum îl mai am. Îmi aduc aminte şi acum că îmi puneai o întrebare, răspundeam, până mai puneai una dădeam o tură cu mopul prin cameră. Apoi, armele le-am dat cum le-am dat că doar nah, şi tu şi eu eram ocupaţi =)) Sper că nu ai regretat faptul că mi-ai acordat o şansă atunci. Probabil că ai uitat, a trecut deja un an, însă eu îmi aduc aminte cu plăcere de acele clipe.

 

Vă doresc tuturor tot binele din lume în noul an ce vine şi sper să rămâneţi la fel, uniţi şi mereu gata de a acţiona la nevoie.

 

Semnat, Wisler cel năbuţ.

Link to comment
Share on other sites

@ Cum sa uit de tine? Ai fost singurul specimen care a vrut sa dea testul pe 31. =))

 

@Ai fost si primul meu om cu, care am dat testele.
http://forum.b-zone.ro/topic/92207-national-guard-log-test-testing-log/page-4#entry1594254

Edited by Ervin27
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.