Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Ba cica m-am trezit oleaca acuma, hai ca a fost misto aseara.

Deidara ai reclamatie !

La multi ani.

E bine ca nu ai facut revelionul in samp :)). La muuulti ani.

@@Silent96, Nu ma fa post-uri de astea, poate ne inchide iarasi topicul.

Link to comment
Share on other sites

Salutare tuturor! Imi cer scuze ca postez aici, vreau sa va invit sa luati parte la editia cu nr. 6 din cadrul Evenimentului pentru factiuni. Un membru de rank 4+ poate inscrie o factiune, inscrierile sunt valabile pana duminica.

Detalii aici:

http://forum.b-zone.ro/topic/174171-eveniment-special-pentru-factiuni-inscrieri-si-sponsorizari/

http://forum.b-zone.ro/topic/174173-eveniment-special-pentru-factiuni-detalii-despre-runde/

Link to comment
Share on other sites

Primul meu post pe anul acesta.

La mulți ani și toate cele bune în noul an (2014).

 

 

Vă mulțumesc că m-ați suportat de pe data de 27 august 2013 și încă mă suportați. Până acum am de spus doar lucruri bune și mă bucur că am fost acceptat în această facțiune. >:D<<'>

 

 

Toate cele bune, sănătate și aveți grijă de voi :*

Link to comment
Share on other sites

Buna seara :)

 

Deidara, nu ma simt prea bine cand vad decizia pe care ai luat-o, dar poate ca ai nevoie de o schimbare, tu cunosti mai bine. In ciuda demisiei tale, sfatul meu este sa mai oferi o sansa, nu cred ca te-ai plictisit de copoi si vrei sa te faci mafiot, my parere :))

 

Destul si cu distractia, maine ajung acasa si-o sa pot sa va "vad" pe Sa:Mp :)). O seara placuta tuturor.

Link to comment
Share on other sites

Deidara, tot ce zic, e că te-aș jigni (în sensul bun), la fel cum ai făcut-o și tu atunci cu mine pe /r, când îmi pusesem demisia. Știu, toți avem nevoie de o schimbare...deciziile personale sunt mai importante..și de aceea îți zic să-ți urmezi gândurile. Faci cum e mai bine pentru tine. Dacă nu retragi, îți zic doar că îți mulțumesc pentru cum te-ai purtat cu mine până acum. Ești pe treaba ta. Pwp :*

 

 

Noapte bună pentru toată lumea..ne auzim pe forum peste 3 zile :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.