Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Tu nu ai înțeles că prietenia dintre noi s-a terminat când ai plecat la Coke? Prietenii adevărați sunt alături la bine și la greu, restul sunt așa, de umplutura, cine a rămas lângă mine? Îți spun eu: Ionuvrs, reykon și bodie, biscuiti, Mykes body97 și sa zică Google și originalii

n-ai treaba pe rpg? subtil

Link to comment
Share on other sites

Terminati ma si nu va mai certati degeaba. Tufurile vin/pleaca, prietenii raman.

 

Eu nu mai am varsta necesara si nici timp pentru acest joc, asa ca urmeaza-ma Ask.. ca deja te-ai ingalbenit la fata. Succes!

La mare cu o blonda??

SUnt acasă cu roșcata mea

Edited by Askhanar
Link to comment
Share on other sites

Ati inceput sa dati cu crashu sa va luati si voi hq?!

 

Ba agigea, ce jigniri v-am dat ma afonilor? Succes maine seara la spart seminte in HQ

 

Edited by Zenod ZEW
Link to comment
Share on other sites

@@Askhanar, iti dau ma si cafele, cate vrei iti dau, doar potolesteti membrii sa lase crasheru ala ^^

 

@@DemOnGTA, iar ai baut apa dupa caine? Ti-am mai zis, easy boy ca nu degeaba ai fost de 2 ori banat asa ca taca-ti gura.

Nu vorbeam cu tine în legătură cu cafeaua ci cu Stanislov, în fine, ce sa potolesc când eu nici nu am fost la waruri? Ai innebunit? Cine a folosit coduri sa ia ban și gata, nu stau la discuții, dar mă mira ca membrii mei ar fii folosit așa ceva, cred ca au vrut sa își ia revanșa pentru acel 8-7 cu crasher? ... nu știu ce sa zic.

Și mai ușor cu comentariile la adresa membrilor mei, ca așa prosti Cum sunt ei, sunt ai mei și nu permiți nici unui ZEW ToV VODĂ sau AIM sa se ia de ei, ai înțeles?

 

@sylvyule, iar faci reclama la renko modificat de opcode în limba araba mă? ???

Edited by Askhanar
Link to comment
Share on other sites

Pai, nu am intrat pe Haiduck de 3 zile (azi la 19:00) erau 3 zile, as fi intrat ieri dar nu mi-a mers netul, e ok.

Pai intru fratele meu acum ca am venit de la scoala sa fac log, si uite

ee4RL5L.png

Pai mai fratioare, sambata trecuta am luat ban, joi unban de la kelton dupa un PM lung, si acum din nou BAN ca nici nu am jucat la waruri bine, nu am mers la paintball sa ma filmeze careva, si am primit ban. Parca vad ca pe aceeasi dovada pe care mi-a dat si Robii.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.