Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@Zenod ZEW Lasa-i ma ca ei toti isi dau cu parerea despre coduri dar ei din pacate nu mai stiu ce inseamna sa joci fara cod, asa mult au rupt codurile ca au si uitat cum e sa joci fara, dar na, ei isi dau cu parerea despre coduri. 

 

Cat despre hate-ul pe care mi l-am luat odata cu banarea lui Shawy( de la ai sai codati din clan, ca restu, mai mult de juma' de server, mi-au multumit :)) ), nu ma deranjeaza ca ma injurati, o sa-mi faceti posturi, o sa stati geana pe mine, cat timp stiu ca am banat un codat, chiar nu-mi pasa de repercusiuni ;)

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, AIM NewLife said:

@Zenod ZEW Lasa-i ma ca ei toti isi dau cu parerea despre coduri dar ei din pacate nu mai stiu ce inseamna sa joci fara cod, asa mult au rupt codurile ca au si uitat cum e sa joci fara, dar na, ei isi dau cu parerea despre coduri. 

 

Cat despre hate-ul pe care mi l-am luat odata cu banarea lui Shawy( de la ai sai codati din clan, ca restu, mai mult de juma' de server, mi-au multumit :)) ), nu ma deranjeaza ca ma injurati, o sa-mi faceti posturi, o sa stati geana pe mine, cat timp stiu ca am banat un codat, chiar nu-mi pasa de repercusiuni ;)

Din cate am inteles ar fii Kratos, da' nu-mi pasa. Shawy putea sa rupa codu' in nspe mii de feluri, nici asta nu e problema mea ca nu am nimic cu baiatu' ce am eu e cu zdreanta aia de Sawu, ca tot plodanu' ala l-a facut de lider pe RPG4 pe Road cat si pe 1. Nu e ca pe 4 el e primu' lider cu 48 turfs, da' mna, odata ce esti frustrat si vezi ca abia iei o runda vs celalalt lider, nu ai cum sa nu faci tot posibilul sa-l scoti din functie. Asta a si urmarit Sawu ala pe 1, stia ce a patit cu Road pe 4 si nu voia sa fie umilit si pe 1. Baiatu care a tinut SF o luna =]] cu pasnici in rifa si 69, normal, cred si eu. Da' meh, cand esti prost, esti prost fara alte scuze. Oricum, Shawy a fost baiat cu mine si n-am nimic cu el, cum am mai spus si in trecut, esti om cu mine, sunt om cu tine.

Link to comment
Share on other sites

@Lebanezul Ce o sa-mi faci ? o sa vi sa ma bati si tu ca D0x? Hai ca daca e asa sa stiu sa ma pregatesc serios ca deja sunteti 2, sa bag si unpic de rezistena la sala, sau o sa ma vanezi pe jocul asta de care nu-mi pasa nici 1%? Tot ce-mi pasa e banez cat mai multi codati ca voi si dupa sa ma las, de data asta definitiv. Tu crezi ca mie imi pasa in momentul de fata ca ma scoti din mafie? ca iau ban? sau ceva de genu ?:)) nu aspir la nicio o functie, m-am reapucat de jocul asta doar pentru waruri, ca am ajuns sa banez si un codat, asta-i partea 2-a, mai banam daca e cazul.

Edited by AIM NewLife
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, AIM Jackus ZEW said:

Va urez un calduros succes la wars si totodata sarbatori fericite.

paste fericit si tie, crestine!

Link to comment
Share on other sites

A picat iar serverul.Sper ca nu se va face evidenta , multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.