Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut colegi, sper sa ne intelegem si sa lucram impreuna cat mai bine.

Sper sa ne facem cat mai multi in cel mai scurt timp, sa incercam sa ne mentinem.

Eu nu mai stau mult, noapte buna!

Link to comment
Share on other sites

Thunder [GF]DaDo Lauraa Jpnz william = Nebunie cu hydra

 

http://imgur.com/a/jykPI

 

 

La ora aia, tot in samp esti, ma? Omg..

De ce ti-ai dat demisia? Omg x2.....

 

 

Nume:Asqwe

Rank:Leader

Nume candidat:Bradley_Cooper

Greseli:0/3

Rezultat arme:3/5

Rezultat (Admis/Respins):Admis

Alte precizii:Welcome

Nu era 5/5 o.O ?
#Salut, bun venit celor noi, ne auzim in joc.
Edited by Bradleyy
Link to comment
Share on other sites

Salut baieti, felicitari pt war-uri. Eu personal am ramas dezamagit de mine, credeam ca pot face mai mult, dar in timp sper ca ma voi remedia si sa incerc sa ajut familia, nu sa o trag in jos. Pe de alta parte, suntem si putini, suntem o noua ,, generatie`` . Sper sa ne facem cat mai multi in cat mai scurt timp..

Eu zic ca in cam 3 luni factiunea va reveni la normal, adik tot LS negru. Sper sa pastram acelasi colectiv unit si sa reusim ceea ce ne-am propus.

 

#Forta Verdant Family

Edited by South Blacky07
Link to comment
Share on other sites

Baieti, hai ca n-are nimic. A fost bine, chiar daca n-am castigat nimic :)). Ati fost ascultatori si apreciem asta.

Sa nu va asteptati la rezultate pana nu suntem +25.

Ma gandeam ca putem sa cucerim tot sf ieri :))))

Link to comment
Share on other sites

Sa nu va demoralizati citind discutiile de la GSB, ei sunt cea mai puternica mafie. Avand in vedere ca noi am fost un colectiv 11/15 format in 2 zile iar ei 32/38, chiar am avut rivali pe masura.

Daca era o mafie puternica la inceput acum trebuia sa ne bata la o diferenta de 60+ puncte :)) Daca asta e diferenta mare eu sunt preot : http://iceimg.com/zSfOs6kP/sa-mp-026.png

Link to comment
Share on other sites

Stie cineva de ce imi da crash cand intru pe svr? Am bagat niste moduri cu Alc Editor,mi-a mers sa intru pe svr si mai tarziu sa intru pe svr cand intru in joc imi da crash :| ..inaintea nu facea fite si trb sa stau de fiecare data sa reinstalez sa-mp :|

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.