Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut dragi colegi, uitati de ce am luat eu ban:

banat pentru un aim care nu il foloseam care era in RECICLE BIN de cand l-am luat imediat l-am sters, era sters si nu mergea decat pe o versiune de samp 0.3 c. MULTUMESC B-ZONE, NORMAL CA VA INTRECE CEALALTA COMUNITATE.

 

 

http://imgur.com/pV0dCxa,buY8XEx,BG6rhVw,0gHAd9y,UsM1Bxb,QzSpBOB

Chiar imi pare rau... unii merita sa fie banati, dar tu nu. Ai fost un prieten si un coleg bun, cine stie poate Kelton va intoarce decizia in favoarea ta.

Ps. in video-u tau la 0:55 sunt si eu cu outz in jail :)) (si la pozele de prin Cuneo ;) ).

 

Am venit si eu acasa de la simulare, destul de ... bine a fost =)). Ne auzim in game.

Link to comment
Share on other sites

Salut ce faceti?
Tocmai ce am ajuns si eu acasa.

 

Am niste treaba pe afara, dupa intru in game.

Sper sa luam azi HQ si sa aparam zona pe care o avem :D

Link to comment
Share on other sites

Salut all!Astazi seara nu pot ajunge la waruri am antrenamente in relitate (K1) :))).Sper sa luati macar HQ-ul, daca prindeti attack pe HQ si nu-l castigati ma supar :)

Edited by K0rS
Link to comment
Share on other sites

@, Ce DM visezi ma?

Eu vorbeam cu un admin, aveam spam si pe /c crezi ca pot fi atent numa la tine pe /f ?

Ia mai lasa, 5k iti dau ma ca nu mor, si cica DM excesiv, vrei sa vezi excesiv? uite 5k in hq 5k x 5 contract pe tine, si tot asa te tin si in spawn :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.