Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Din pacate, Bradley se lasa de Sa:Mp...

Seara se termina destul de prost, era un membru bun. Bradley, iti urez mult succes in viata reala si sper ca vei ajunge ceea ce iti doresti.

WTF? De ce se lasa de samp ala ma?

Link to comment
Share on other sites

Maine la fel ca si azi am antrenament cu maiestrul Alexandru The Bomber Nita:

Nu stiu sigur daca o sa ajung la sedinta sau daca o sa mai am chef :))))))))) de ea dupa 2 ore de antrenament si sparring

Edited by K0rS
Link to comment
Share on other sites

Salut colegi.. eu intru in hibernarede din pacate.. Am probleme cu scoala.. Imi pare rau asqwe si levyy , o sa fac tot posibilul sa ajung macar la war-uri....

 

 

 

Bradleyy - nu te lasa ma .. Dauneaza grav sanatatii!!!

Link to comment
Share on other sites

Salut colegi...eu o sa intru abea Luni pentru ca am luat ban de lunea trecuta din cauza inselatoriei :)) ! Bafta la warr-uri pana vin eu ... Bradleyy NU TE LASA FRATE DE SAMP >:D> ESTI CEL MAI TARE! Cand intru vreau sa vad ls NEGRU!

Link to comment
Share on other sites

Salutari ce faceti?
Am ajuns si eu acasa, intru imediat in game va postez evidenta si merg sa fac un dus.

Ne auzim.

Link to comment
Share on other sites

Gata m-am saturat de tupeul astora din avispa de toti sunt prosti si ei sunt cei mai tari, de tupeul asta sa vi la hq si sa faci dm asa ca ti se scoala tie.

Nu o sa am liniste pana nu-i scoatem detot din ls

Link to comment
Share on other sites

 

[uS]Blacky07- Scor total 44 - 45 (-1)

 

 

Si eu care credeam ca nu stiu matematica ...

Cum ti-a dat ma -1 ? :))) Ai inmultit cu viteza vantului , ai impartit la cat de nub sunt si ti-a dat -1 ? :))))))

Link to comment
Share on other sites

No` va salut Verdant.

Sincer, nu am nimic cu nimeni, dar se pare ca unii din Family au ceva cu Avispa, pot intreba de ce?

Daca avem turfs-uri suntem nesuferiti, rai? ( si da, da K0rs, la tine ma refer ) . Te-ai saturat de atitudinea din Avispa, bhuai nu ma innebuni, ce naiba am facut ma?, sa lamurim si aceea chestie de la HQ vostru, am fost la voi pentru a da tie, voi ne-ati bubuit masina si ati inceput sa trageti in noi, ne-ati omorat si ai sarit cu posturile, dar in fine, nu vroiam sa vorbesc despre asta, cand ai vazut ca n-au primit nimic membrii reclamati, la ce te-ai gandit? sa-i fac post lui oTo, ca na, nu-i nimic mai bun de facut.

Ok, ok, ne dati afara din LS ( "n-aveti fata de LS" , "ii scoatem detot din LS" ) , asta ar insemna ca ne-ai scos deja cu multe turfs-uri, si ca ne aveti la degetul mic, nu poti spune asta, ati castigat un turfs cu noi, la cateva puncte diferenta...Ok, am lamurit-o si pe asta. Mai lasa invidia asta, la ce-i buna? Crezi ca n-am videouri cu voi abuzand si altele? Nu, stai linistit, am full. Au luat multi membrii Fw, sper sa fii fericit.

Nu pricep de ce comentezi de Avispa atat de mult daca nu cunosti . Asa, pentru +1 ?Iti dau 2 "i" , iti sugerez sa-i pui la nume, yulyan Iti sugerez sa:

- scrii in chat /q

- si sa mai iesi pe afara, relaxeaza-te, termina cu posturile astea si vorbe rele dintr-un colt in altul

Puteti da report, putin ma doare, dar imi dau eu primul, sa nu-ti las satisfactia asta K0rs.

Spun din nou, nu am nimic cu nimeni, dar pacat ca sunt unii cu acest caracter in Verdant. Mult succes la wars.

Edit: daca unii s-au simtit, imi pare rau, eu ma refeream la kors si la inca 2 , se stiu ei, nu la Levy, sau Blacky.... Ok, pariem Kors. Salut, am report, ce tragedie :))

Si, k0rs, atunci am iesit din verdant dupa ce am purtat o discutie personala cu Ros, nu trebuie sa te bagi tu daca nu cunosti. Noapte buna.

Edited by South SondOfTheTime
Link to comment
Share on other sites

@South SondOfTheTime, om fi noi prieteni, dar deja te crezi prea interesant...

Asa e jocu, vai ce sa zic, suntem noi suntem aia rai, cand am avut war cu voi m-ati taiat de 2 ori cu elicea, las-o in colo frate, nu v-am facut post ca sunt baiat..

Acum in legatura cu oTo, ramane de vazut ce se va hotara, nu trebuie sa faci atata ,, tam-tam'' ca nu e sfarsitu lumii pentru un post...

Nu am avut divergente pana acum, deci nu stiu de ce spui ca Family are ceva cu Rifa, deci las-o mai moale cu afirmatiile banale ca nu impresionezi pe nimeni..

Link to comment
Share on other sites

@ Vezi ca ti-am dat report.Nu te mai baga tu aiurea unde nu-ti fierbe uala. ca stiu eu de ce am v-am facut posturile alea, adica eu cand eram in 69 am venit la voi la hq am facut dm stiind ca avem tie, dar nestiind ca persoana rapita a primit deja /untie si eu primeam atunci fw din cauza voastra tot pentru acelasi motiv dm la hq: http://forum.b-zone.ro/topic/122593-69-pier-mobs-raporteaza-un-membru-report-a-member/page-12

+ de asta eu pentru acel post mi-am pierdut rank 4 in 69 tu nici macar nu sti chestiile astea, pentru ca erai prea mic atunci ma refer in level ("newbie") etc

Iar voi acuma veniti la noi la hq si faceti dm aiurea cum sa nu va fac si eu la randul meu post.

Si iti mai zic ceva ba asta eu nu sunt ca tine sa ma duc in mafia cu mai multe turfs cand era verdant numarul 1 vb asta pe vremea lui Sprites si Rossi erai in Verdant

aveai la interes Verdant Family acuma cand a urcat Avispa dintr-o data gata s-a schimbat numai e Verdant acuma e Avispa?Cum se face asta stai linistit ca ti-o garantez cand o sa inceapa Avispa sa piarda si asta cat de curand, n-o sa te mai vad pe acolo si asta pot sa pariez

Edited by K0rS
Link to comment
Share on other sites

Nick: pshycho

Screenshooturile cu scorurile de la warurile de Luni / Monday: http://imgur.com/MNjQhZQ,tgXrlzp

Screenshooturile cu scorurile de la warurile de Mari / Tuesday:http://imgur.com/kMvWKVM,U052DSh,BZhuqEW,7iHxeV9

Screenshooturile cu scorurile de la warurile de Miercuri / Wednesday: http://imgur.com/9nHL3zu

Screenshooturile cu scorurile de la warurile de Joi / Thursday: http://imgur.com/BFPbWw3,VLtD9NN,RGTr0rH

Alte precizari: Mai bine! Zek0, după mine ai răspuns cam repede, după cum încă arată în Evidență war:

Raportul trebuie postat de Sambata 17:00 pana Duminica 22:00.

Chestia aia era pe vremea lui rossi, eu am corectat ca asq sa poata sanctiona maine la sedinta.Tu crezi ca eu ma trezesc maine dimineata sa corectez evidenta ca tie nu ti se ridica sa o postezi acum seara? de joi de la 22 pana sambata la 20 ai timp destul.

O sa editeze asq.

 

Ma apuc de lol ai de capu meu :|

Link to comment
Share on other sites

@,Nu mai posta pe aici daca vrei sa zici ceva cauta membrii respectivi in game sau printr-un pm pe forum.

@@South Blacky07,Esti nab rau.

@, Gata cu ura ce a fost a fost, viata merge inainte.

Cine mai posteaza pe aceasta tema va fi sanctionat si in game si pe forum deci stati potol.

Maine sedinta vorbim mai multe atunci. NbSalPaCeau.

Link to comment
Share on other sites

@, Baaa m-am apucat de lol =)) chiar e misto, sunt level 3 deja like a boss =))

Ne auzim maine la sedinta, poate o sa intarziu 5 minute nu stiu sigur.

O sa incerc sa ajung la fix ne vedem atunci bafta.

Link to comment
Share on other sites

Ultimul post pe care-l fac aici și pe comunitate, mi-a făcut plăcere să vă cunosc, sper să vă distrați în continuare și să ascultați de Levy și Asqwe. Am intrat aici doar pentru a ajuta gang-ul să se ridice, fără să-l cunosc pe Asqwe sau Levy, însă au intervenit mai multe chestii și a trebuit să renunț la toate chestiile inutile. Nu cred că mă voi mai reapuca vreodată. Vreau să vă urez mult succes în ceea ce faceți și sper să faceți orașul Los Santos negru! Blacky, ai grijă de grupare și stai calm, într-o bună zi vei ajunge unde vrei (Dreams come true) ;) Zek0, tot nab ești, mi-a făcut plăcere să te cunosc, Levy, într-o bună zi vei fi cel mai bun la LOL, mult succes :)) Asqwe, continuă tot așa, ești pe drumul cel bun. Nu prea știu ce să mai spun, nu mă pricep la despărțiri de genul.. :)) Multă baftă!

Cum am putut să uit de Magnum X(? Mulțumesc pentru program, ai grijă ce faci prin joc, încearcă să te obișnuiești cu arma aia care nu prea îți place :))

 

Câteva poze din perioada asta, restul nu le găsesc :(

Edited by Bradleyy
Link to comment
Share on other sites

Ultimul post pe care-l fac aici și pe comunitate, mi-a făcut plăcere să vă cunosc, sper să vă distrați în continuare și să ascultați de Levy și Asqwe. Am intrat aici doar pentru a ajuta gang-ul să se ridice, fără să-l cunosc pe Asqwe sau Levy, însă au intervenit mai multe chestii și a trebuit să renunț la toate chestiile inutile. Nu cred că mă voi mai reapuca vreodată. Vreau să vă urez mult succes în ceea ce faceți și sper să faceți orașul Los Santos negru! Blacky, ai grijă de grupare și stai calm, într-o bună zi vei ajunge unde vrei (Dreams come true) ;) Zek0, tot nab ești, mi-a făcut plăcere să te cunosc, Levy, într-o bună zi vei fi cel mai bun la LOL, mult succes :)) Asqwe, continuă tot așa, ești pe drumul cel bun. Nu prea știu ce să mai spun, nu mă pricep la despărțiri de genul.. :)) Multă baftă!

 

Câteva poze din perioada asta, restul nu le găsesc :(

Mult succes, sper sa ne mai vedem! Sper ca e bun programu pe care ti l-am scris ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.