Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Trestii , Rasta , Kewl demisie , Blacky lasa leader u a da si roobs demisie deci usor usor o sa mai scapam de codati , si poate o sa ne mai strangem si noi membrii

Ce v-am zis eu ca n-o sa tina mult gata s-a spart gasca :)))).Asta banuiesc ca asteptati sa iasa codatii, acum e randul vostru sa va afirmati, dupa ce imi expira restrictia in acest gang poate vin si eu inapoi sa luam LS-ul:)))).V-am pwpat!

Presimt ca ne vom razgandi subit, pana veti invata sa jucati ;).

PS: Gasca nu se sparge.

PS2: Alexander.Capone ne confirma ca este gay:

i1yv0E4.png

 

Edited by NUSUNTRASTA
Link to comment
Share on other sites

Va ajutam cu mare placere astazi la war, insa nu m-am gandit la asta la timp si i-am zis lui blacky aseara sa-mi dea uninvite.

 

Eu si blacky va salutam si pupam.

 

Succes celor care raman in aceasta factiune.

Am intrat aici pentru a-l ajuta pe Scrappy inainte sa lase liderul.

L-am ajutat, v-am ajutat, cel putin asta sper.

 

Ramane sa ne intalnim prin alta mafie.

Pup si alte gay-isme d-astea :*>:D<<'>

 

Link to comment
Share on other sites

Pe bune acum?Plecati toti din factiune , asa de usor de manipulat suneti , si-au dat demisia 3-4 mai buni si acum v-o dati si voi...felicitari pentru ls totusi chiar daca a fost noroc sau munca factiunii.

Bafta celor care si-au dat demisia , sper ca nu va supara sinceritatea mea.

Link to comment
Share on other sites

Meh... Felicitari inca odata pentru LS si turf'urile din LV baieti. Eu ma las de joc, imi e de ajuns, succes tuturor. No offence, dar factiunea asta o sa fie data dracu ceva timp de acum incolo, avand in vedere ca au ramas undeva la 20 de membrii+multe demisii... :))) Have fun, ceau.

Link to comment
Share on other sites

Felicitari zync. Ce pot spune.. au fost cele mai frumoase momente, ai grija de lider, sper ca ai avut ce invata de la mine. Nu uita ca exista momentr bune cat si rele, tu trebuie sa le gestionezi cum trebuie.

 

O sa va parasesc si eu baieti, ma duc sa ajut un prieten. Aveti mare grija de voi. Sper ca v-am fost un lider bun

 

#Remember Capo Crimini Blacky07.

Link to comment
Share on other sites

Multumesc de urari

Blacky iti multumesc de sansa acordata stiu te-am suparat,enervat dar asta e...asa va fii mereu conteaza ca am facut treaba buna, pwp ai grija de tine :*

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.