Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut baieti , cred ca asta este primul meu post la discutii de cand sunt in Verdant Family dar nu sunt un spamer inrait si postez doar cand este nevoie.Vreau sa va spun ca prezenta de zilele acestea a fost slaba si pentru a ajunge la o prezenta demna de un gang care vrea minim 24 de turfs va trebuii sa dati sanctiunile de la evidenta war http://forum.b-zone.ro/topic/140687-verdant-family-evidenta-waruri-war-logs/page-74#entry4615828

PS: #Wars 27

Link to comment
Share on other sites

Hola Hola, bine v-am gasit.

Eu sunt noul vostru coleg.

Sper sa facem treaba buna si sa ne intelegem de minune. Destul de ok warurile din aceasta seara de vineri, pacat de ultimul war de pe Marina Ls, care l-au castigat cu noroc.

Ma apuc sa editez sa scot un nou video.

Link to comment
Share on other sites

@, Welcome, sigur o sa ne intelegem bine.

 

 

Felicitari pentru warurile de azi, pana luni sper sa scapam de problema cu activitatea, in rest e totul ok.

Link to comment
Share on other sites

Salutare fetelor. de azi suntem colegi. ne vom intelege bine si sper sa cucerim orasul

Și tu mă chemai 69, ca apoi să ieși fmm.

Welecome sper să le dam dauna la adversari.

Link to comment
Share on other sites

Și tu mă chemai 69, ca apoi să ieși fmm.

Welecome sper să le dam dauna la adversari.

 

 

69 e jos, o sa piarda repede SF-ul si nici macar nu stiu de ce. Membrii buni sunt si totusi pierdem :)) activi luni marti miercuri cate 35+..:)) ELC prea buni :))

 

Asa ca, pentru o schimbare ca nu mai imi plac cladirile alea mari, m-am gandit sa vin ls, si unde altundeva daca nu la fratii mei? :>

Link to comment
Share on other sites

@, Ghiozdane daca stai sa te uiti in gura lor ramai uimit de cate prostii pot debita ;)

@, Welcome dear :*

@@South Deeyyuu, Asta e altceva deyule, asa mai venim de acasa :))) de luni rupem ii rupem pe picioare :*

Eu am zis asa in vrajeala :))

De luni incolo ne apucam de treaba calumea, sper sa numai fim 20 ca ieri..

Link to comment
Share on other sites

Ce-mi place cand cunosct 3/4 din factiune si ei pe mine si e voie buna...acum, numa sa castigam trebuie:)) eu oricum fac minus la war :( :( :(

 

:( :( :( saptamana viitoare imi vin ramii, mi-am luat si eu 8gb, ca doar tre' sa milfam la waruri :>

Link to comment
Share on other sites

Ce-mi place cand cunosct 3/4 din factiune si ei pe mine si e voie buna...acum, numa sa castigam trebuie:)) eu oricum fac minus la war :( :( :(

 

:( :( :( saptamana viitoare imi vin ramii, mi-am luat si eu 8gb, ca doar tre' sa milfam la waruri :>

Tu cu rami sau fara rami tot nab esti :))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.