Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Dimineața a fost când ne-am trezit noi rowe, acum e zi ce naiba :))

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti , abia ce am ajuns acasa si m-am gandit sa va spun ca ar fi cazul sa castigam si noi intr-o zi toate warurile si sa depasim 30 online cat si pe turf , daca continuam cu inactivitatea asta nu o sa reusim nimic si o sa ne dezbinam rapid , cineva trebuia sa o spuna pentru ca binevoitoarea conducere omite asta din vedere si li se pare ca au tot timpul din lume sa duca factiunea pe linia de plutire.

Link to comment
Share on other sites

Atentie, maine neaparat avem nevoie de full playeri online, sau ne pierdem hq-ul, oricum macar asa, cu influenta sa-l ia.

Oricum, felicitari pentru unele waruri de astazi, chiar daca cu gsb este prea usor, iar vtb fara influenta sunt cam palete, deci sa luam partea buna, daca ne-am bate fara influenta n-am avea rival in LS, dar meh, Dumnezeu sa blesteme acele subterane.

Felicitari pentru attack, ne vedem maine, sa speram cu vesti buni si cu o activitate mai mare decat zilele acestea, greu probabil, dar sa speram.

 

Link to comment
Share on other sites

91eby77.png



1: LSPD LS- Attack 20:00-20:30


2: Idlewood - Defend 20:30-21:00


3: Grove Street LS - Attack 21:00-21:30


4.Verdant I LS - Defend 21:30-22:00




Maine, 26.11.2015, la ora 19:45 sa fiti in HQ pentru a ne pregati pentru WARURI !


Prezenta este obligatorie iar cei care lipsesc si nu au cerere de invoire vor fi sanctionati !



Cat mai multi online deoarce vor fi 4 warruri.




Remember! The real power can`t be give..it must be taken


Link to comment
Share on other sites

Salut tuturor, eu sunt noul vostru coleg, Mada_Linux, sper sa ne intelegem :*

Edited by Linuxir
Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru waruri baieti, mai putin ultimul, care s-au bagat ca femeile sub tunel si castiga la influenta si ei. Hristiane, ce ai facut ma, ai luat ban din prima zi, chiar asa ? :))

 

@BeyondOwn http://i.imgur.com/TnLoPxa.png

Ce mila imi e de baiatu asta :|http://i.imgur.com/cdIk9FR.png

Edited by AIM PRINTU
Link to comment
Share on other sites

@, Cred ca am dat subscribe de mult la tine, deci imi faci?

'nseara, azi am jucat bine, dar cu vtb aia care numa in gauri si tunele stiu sa joace, n-ai cum, ei sunt 30 noi 20, le-am dat de 3-4 ori clear, oricum, gg.

Maine postez alt video cu waruri :P, baftalos. https://www.youtube.com/watch?v=A_E4QRglUYM

 

LIKE SUBSCRIBE

Link to comment
Share on other sites

91eby77.png



1: Docks II LS- Attack 20:00-20:30


2: Racing LS - Attack 20:30-21:00


3: Civillian Spawn LS - Defend 21:00-21:30



Maine, 27.11.2015, la ora 19:45 sa fiti in HQ pentru a ne pregati pentru WARURI !


Prezenta este obligatorie iar cei care lipsesc si nu au cerere de invoire vor fi sanctionati !



Remember! The real power can`t be give..it must be taken


Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.