Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Felicitari pentru warurile de astazi, am dovedit ca putem face furori si in putini membri, noapte buna!

Uite cum vreau si eu sa fac video si imi da camtasia crash la unele videouri pe care vreau sa le editez. Futui morti lui de program, stie cineva un alt program bun cu care imi pot edita videourile filmate cu dxtory?

Off ce nervi am ca nu-mi pot scoate video, sa arat cum se da magiuta fara cod.

@@BeyondOwn, fratelo tu cu ce editezi?

ba. ia-ti "handbrake" si converteaza-le in mp4 cele cu dxtory si poate iti merge camtasia :), daca nu, ia-ti sony vegas pro

 

@, Editez cu Camtasia Studio 8.

@@Dovahkiin,Rowe a avut adrenalina in sange de la ultimul war si l-a luat valul , daca se mai repeta o sa-si piarda dreptul la attack.

 

 

ho ba nebunule ca daca il castigam nu o sa mai plangi ca il pierdem :)) stai sa vedem ce si cum si gata. oricum, la 21:30 gsb sunt 15 on, noi suntem skillati. si aia e.ho :))

Link to comment
Share on other sites

Salutare la gladiatori ! Abia am venit si eu de la scoala, mananc ceva si dupa somn pana mai tarziu.

In seara asta avem 4/4 si vreau ACTIVITATE MAXIMA altfel va rup picioarele alea de atleti.

Nu inteleg de ce v-a mancat in dos sa da-ti attack pe HQ Gsb ... momentan nu cred ca avem forta necesara dar cine stie.. poate facem vreo supriza :))

 

@@BeyondOwn, ca tot vorbeam noi aseara pe skype de fazele alea cu GSB =))))

 

Link to comment
Share on other sites

@,Welcome nub

 

 

@, Welcome nabaa!

 

Hai sa facem treaba baietii in seara asta!! Incercam 4/4 sa fim in numar cat mai mare sa le luam!! PREZENTA MAXIMA!!

Merci bajeti,n-are nimic,a fost pe hq-u lor,poate data viitoare ii batem.

 

Eu maine am simulare la matematica asa ca nu mai stau,ne auzim maine.

 

Noapte buna la bajetii grei.

Link to comment
Share on other sites

91eby77.png

1.Marina LS- Attack 20:00-20:30

2: Transfender LS- Defend 20:30-21:00

3:Bank LS-Attack 21:30-22:00

\

Astazi, 04.12.2015, la ora 19:45 sa fiti in HQ pentru a ne pregati pentru WARURI !

Prezenta este obligatorie iar cei care lipsesc si nu au cerere de invoire vor fi sanctionati !

Remember! The real power can`t be give..it must be taken

Link to comment
Share on other sites

A trebuit sa ies la HQ GSB, cum spuneam am avut treaba, iar pe jail LS, ca nuj cum se scrie numele turfului ( IDLEWOOD ), am stat in hq, imi era sila sa alerg dupa VTB pe turf.

Dupa multa chinuiala de cautat si gasit alt program, am gasit unul exceptional si asa am reusit sa-mi editez noul video de la wars din seria mea.

!!! Pentru fani aka hateri, ryakk nu da cu COD:

https://youtu.be/13WMxO0rAkk

Link to comment
Share on other sites

Salut Bajeti,ce faceti ? eu acum am ajuns de la liceu si ma pun sa'mi fac un skin jmen.

 

Ne auzim in game.

N`seara. Che fache baieti i ? Am pierdut aiurea pe HQ GSB, dar nu-i bai, recuperam noi.

 

 

Tyson asta e numit Moti,e de la mine din Buzau,e pe brand bajatu ,da e de treaba,am vorbit de cateva ori cu el la sala.

Link to comment
Share on other sites

Mafiotii mei, in seara asta vreau activitate maxima pentru ca avem 3 war-uri foarte importante la care ne trebuie activitate maxima pentru ca si asa suntem doar 34 in factiune.. trebuie sa fim minim 30 pe turf ca sa castigam lejer. Va astept la war-uri si la fel de magicieni cum va stiu !

 

Link to comment
Share on other sites

Am fost putini ieri dar ne-am descurcat in inferioritate numerica contra GSB ceea ce demonstreaza ca daca o sa fim mai multi ca ei la waruri nu o sa aiba nici-o sansa .Luni activitate maxima si nu avem cum sa pierdem , weekend placut ;)

@, Ne-ai mai spus asta o data , spamer mic ce esti :))

Edited by BeyondOwn
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.