Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut fetele, de maine beleaua asta(eu) voi filma la waruri pentru ca sunt mare barosan <3 si mi-am rezolvat lagul. windows10 power..

 

pana atunci, un mic ace din CS GO ca mi-am dat seama ca pot filma si cs go linistit

 

Link to comment
Share on other sites

Salut fetele, de maine beleaua asta(eu) voi filma la waruri pentru ca sunt mare barosan <3 si mi-am rezolvat lagul. windows10 power..

 

pana atunci, un mic ace din CS GO ca mi-am dat seama ca pot filma si cs go linistit

 

Wooden pc.

Link to comment
Share on other sites

@@AIM NewLife, depinde pentru ce vrei, de exemplu, eu pe win7 filmam cu bandicam si aveam lag...pe win10, filmez cu un program de la ei, si anume GAME DVR sau ceva de genul si nu am lag...pe cs go aveam 80 de fps-uri intr-un loc, si acum in acelasi loc am 110....Mie imi place, e util, e rapid, Cortana e epica, problema e ca nu merge sa:mp-ul decat daca ii pui un addons, dar ala ti-l dau eu.....si inca ceva ce imi face mie, daca sunt in samp si cobor in bara, imi fac treaba si vreau sa reintru nu ma lasa, pur si simplu dau click si raman pe desktop, tre' sa dau end process din task manager..doar in sa:mp...dar nu reprosez, se merita pentru mine...

Link to comment
Share on other sites

91eby77.png

1.Bratva I LV- Attack 20:00-20:30

2: TRodeo LS- Attack 20:30-21:00

3:Marina LS -Defend 21:00-21:30

4.Verdant II LS- Defend 21:30-22:00

Cati mai multi online deoarece sunt 4 waruri !

\

Astazi, 08.12.2015, la ora 19:45 sa fiti in HQ pentru a ne pregati pentru WARURI !

Prezenta este obligatorie iar cei care lipsesc si nu au cerere de invoire vor fi sanctionati !

Remember! The real power can`t be give..it must be taken

Link to comment
Share on other sites

Ne-am descurcat destul de bine astazi avand in vedere ca eram 32 in factiune , acum ca am umplut factiunea zic eu ca o sa fim lejer 35 online la waruri. Welcome baietilor din ELC cat si celorlati noi veniti , sper sa facem o treaba buna si cu oamenii ce urmeaza sa vina in viitorul apropiat sa luam chiar mai mult decat LS , ne vedem maine ;)

Link to comment
Share on other sites

Va salut cu stima si respect.Am vazut ca au venit Faraonii,frumos din partea lor.G.unit e el cam nab da e jmen baiatu.

 

Sunt la info acum , ne auzim in game cand ajung acasa,sper sa pot intra la waruri ca maine am teza la mate si pnm tre sa "anvat" da ma descurc ieri.

 

Aseara a fost jmen comeback-u ala facut cu GSB.Dipper le-a rupt "pezda".

 

O zi buna sa aveti ne auzim pe la 3.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Bun venit celor noi, sper sa facem treaba buna si impreuna sa aducem #Doliu in LS ! Va pwpa SveNKinG :*

Va astept in numar cat mai mare la war-uri in seara asta, avem 4/4 !!

 

@, tu esti cam slab.. dar te iert domnule Valentin :)))

 

 

Link to comment
Share on other sites

Salut noilor veniti si haideti sa luam odata LS, dupa care o sa incercam sf sau lv si ne testam puterile.

On: Scuze de ieri , m-am cam enervat la pen-ultimul war si am zis sa nu vin la al 2-lea. Dar la un moment dat era 5-0 GSB si am zis, sa vad ca baietii poate se straduiesc sa iasa ceva bun si vad ca ati reusit. Eu m-am alaturat voua pe la 2-5 si am zis ca na... Va ajut si eu cu ce pot.

Sper sa nu ma injurati de ieri dar in fine, cine ma scuza e bine si cine nu astept sa ma bage pe lista de ignore, deoarece cand am intrat aici am zis ca stau pana facem #lsnegru si asa o sa fac.

Hai baietii sa castigam si astazi (4/4) . GG EASY.

Link to comment
Share on other sites

Salut, sunt noul vostru coleg. Sper să ne înţelegem bine, diseară ar fii ok să luam 4/4 şi să intimidăm inamicul.

 

@@GGhrtTT FARAON, Calmează-te, se va face şi pentru tine loc.

 

După câte se vede am venit aici cu noi, la faraoni mă refer, noi ne conducem unu pe altu, să nu se înţeleagă greşit. Nu sunt eu şeful lor, noi suntem şefii noştrii.

 

Link to comment
Share on other sites

Hai salut.Sa intrati la waruri sa dam unpic de magie,ms.

 

Welcome faraonilor+Walevski.

 

Sa se inteleaga un lucru,faraonii nu au un sef cu numele Faraon,seful lor sunt eu,multumesc.

Edited by AIM NewLife
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.