Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@DenisXd S4F, Bine sefu, ma scuzi? hai te rog pls pls pls, nu ma bate :(( A da, si se accepta si nici-o, deoarece daca ai sti versul respectiv se pronunta legat cumva, e cratima dar n-are neaparat rol de cratima are rol in pronuntie daca intelegi, dar nu-ti bate capu ;)

Edited by AIM NewLife
Link to comment
Share on other sites

@@DenisXd S4F, Bine sefu, ma scuzi? hai te rog pls pls pls, nu ma bate :(( A da, si se accepta si nici-o, deoarece daca ai sti versul respectiv se pronunta legat cumva, e cratima dar n-are neaparat rol de cratima are rol in pronuntie daca intelegi, dar nu-ti bate capu ;)

De fapt se scrie nicio. Nici o se scrie intr o enumerație precum : N am mancat nici o portocala si nici o mandarina.

Link to comment
Share on other sites

Ar trebui sa facetu exact ce va spunem si altfel ar sta lucrurile,dar faceti total invers. O labariti la i ul hq ului si vreti sa castigam. Maine, poate se va schimba ceva. Bafta

Link to comment
Share on other sites

@,Sa supravegheze, ii las sa-mi supravegheze si ce am in chiloti, dar asta e rau si musca.

Salut, ce faceti?

Ne auzim diseara la war, poate mai ma fac cu un warn, de la domnu' uratu.

@, "Ca sa ne bata, trebuie sa fie dublu in mafie", Nu, nu trebuie sa fim dubli, daca vine 2-3 membri cum a zis LuNg, ti.se face scarba sa faci drumu pana pe turf, iar daca ar fi sa bat membri ca tine la arme, as face 20, nu 1... Hai sa fim seriosi, in mafia aia vrei sa zici ca nu sunt codati? Oricum la fiecare banat al vostru' am dat PM la kelton si voi continua, deja a fost banat Dbkaly/Hoby/Birid, la 5 va salut de la distanta.

Edited by AIM Colors
Link to comment
Share on other sites

@, nu trebuia sa faci asta... Unii din GSB nu au nicio vina si sunt baieti de nota 10 (vreo 8-9). Ma asteptam la mai mult de la tine... :|

In schimb imi place de valetu' de SKY ca sufera, dar daca il aduc pe Cristi95 in Verdant iar incepe sa planga cu "da moldoveanu' cu cod in mine", tristut. :(

Edited by pHeNOMz0r
Link to comment
Share on other sites

@, Asta.i viata, nu ai ce face, imi pare rau de membri care sunt acolo si dau fara coduri, dar asta.i soarta... Din pacate si noi am patit la fel cu Beyondown, eram multi care nu jucam cu coduri, dar tot am primit Wipe din cauza unuia din GSB ( Sall Sky ), oricum nu mai joc mult samp, deci ma doare undeva.

Edited by AIM Colors
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.