Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Vezi daca esti fraier si ii spui? Eu ma masturbam cu mana dreapta, cu cea stanga mancam si cu picioarele jucam, dar nu si-a dat seama pentru ca nu m-am laudat cu multifunctionalitatea mea.

Phenom, ne revenim luni, adica fac eu 14 zile aici :D

Edited by AIM Nowerbach
Link to comment
Share on other sites

Bai nabilor bai, cum ati reusit sa pierdeti ? P.s: #Legenda, se reintoarce in mafie, astept /ft, poate pic la teste, trist de mine :(

GSB, ne vedem pe turf fratii mei.

 

Hopa, ești din Bihor... în ce localitate stai?

Link to comment
Share on other sites

Se pare ca o sa fim colegi, sa vad daca trec testu =))

Si sper c-o sa facem treaba buna, sa ridicam mafia.

New video de la wars#39.

 

Edited by SmooK
Link to comment
Share on other sites

@, Mi-am dat seama, cam toti sunt de acolo :)) Am un vecin, care a jucat si el Samp, are level 50 pe sv ( MRL) termina a 12 a la viteazu'.

@, Inainte sa ma las, am promis lui Nower/phenom, cand incepeti sa pierdeti ma reintorc in VDT, am stat 5 zile pe pauza si mi-a scris pe fb phenom, ca au inceput sa piarda si am zis sa revin inca putin, sa ne dezvoltam :))

Edited by AIM Colors RETRAS
Link to comment
Share on other sites

@, Mi-am dat seama, cam toti sunt de acolo :)) Am un vecin, care a jucat si el Samp, are level 50 pe sv ( MRL) termina a 12 a la viteazu'.

@, Inainte sa ma las, am promis lui Nower/phenom, cand incepeti sa pierdeti ma reintorc in VDT, am stat 5 zile pe pauza si mi-a scris pe fb phenom, ca au inceput sa piarda si am zis sa revin inca putin, sa ne dezvoltam :))

Fix lângă Viteazu stau eu :)

Frumos din partea ta că ai venit să ajuți.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.