Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

 

 

Felicitari pentru rank 6 evo, multa bafta si sper sa faci ceva frumos (cum a mai facut nower, si sper sa mai facem). Sanatate si mult succes PwP.
Multumesc mult si impreuna cu voi sper sa ne refacem , nu mai bagati in seama adversarii ca va faceti mai mult rau :)) incercati sa va vedeti de ce va apartine ;) V-am pupat si aveti grija de corpurile voastre.
Link to comment
Share on other sites

Normal ca nu-i bagam in seama, ca se vede ca n-avem cu cine, iar activitatea ? normal ca o sa ne ridicam usor sa nu ne vada lumea ce facem noi ;). Maine 13.07.2016 activitate maxima la war-uri, aveti grija de voi. Iar impreuna cu totii o sa putem arata lumii de ce este in stare Verdant Family

Link to comment
Share on other sites

Salut bajetii , intrati la waruri va rog frumos ca avem nevoie de activitate , pana la 12:55 vreau sa fiti macar 20 on ca sa putem face fata celor din VTB si GSB.

INTRATI LA WARURIIIIIIII !!!!! REPEDEEEE

Edited by Evolution VDT
Link to comment
Share on other sites

Clanul Ultras Victor, te inivita sa participi Duminica pe data de 24.07.2016 la ora 16:00 la festivalul motociclistilor. La aceast festival ne vom intalnii cu iubitorii motocicletelor, chiar si al ATV-urilor. Vom organiza o parada formata din (NRG-500,Faggio, Quad, Wayfarer, FreeWay,Bf-400, PCJ-600,Sanchez), plecand din Las Venturas spre Los Santos pe plaja. Vom face poze, poate chiar si o filmare.

 

*Dar nu va avea loc doar o plimbare, pentru detinatorii motocicletelor avem o tombola.

Tot ce trebuie sa faci este doar te inscrii, iar daca ai noroc in ziua extragerii chiar daca esti online sau offline, poti fi chiar tu castigatorul unuia din cele 3 premii acordate.

Va asteptam cu drag, Clanul [uV] Ultras Victory !!!

 

 

https://forum.b-zone.ro/topic/345968-motorfest-b-zone-edita-1-24072016-bonus-extragere/#entry5211502

Link to comment
Share on other sites

Baieti, cam asta a fost si cu mandatul meu de "Capo Crimini" (29.03.2016 - 22.07.2016). In aceste aproape 4 luni am reusit sa-mi desfasor activitatea fara sa primesc nici macar un avertisment verbal si am reusit sa cuceresc si orasul, lucru pe care nu toata lumea a reusit/ar fi reusit sa-l faptuiasca intr-un timp atat de scurt. Va multumesc din suflet tuturor celor ce m-au ajutat, celor ce m-au sustinut si nu in ultimul rand adminilor care mi-au acordat sansa la lider. A fost o perioada frumoasa si din pacate s-a terminat prosteste, din gafa mea. Imi asum vina dar ii promit eu celui care a dat PM (si stiu si cine) ca o sa te urmaresc si in gaura de sarpe ca sa ti-o intorc. Alegeti noul lider cu cap si aveti grija sa alegeti un lider care sa va iubeasca si sa va conduca MACAR asa cum v-am condus eu, fara sanctiuni si mereu cu vorba buna. Va rog sa nu va dati demisia, deoarece eu cu sufletul voi fi tot in Verdant. O sa ma intorc candva aici.


O zi buna sa aveti si sa aveti grija de voi!



REMEMBER [AIM]Nowerbach CAPO CRIMINI - 29.03.2016 - 22.07.2016. Urmeaza un video special cu tema asta.



Pe data de 21.06.2016, gangul Verdant Family, condus de liderul Nowerbach si subliderii pHeNOMz0r & TiG3R.xD, a reusit sa cucereasca pentru a patra oara orasul Los Santos.

Membri care au ajutat la realizarea acestui lucru sunt:

Capo Crimini: Nowerbach

Consigliere (6): Cokemeister, Colors.eXe, pHeNOMz0r, TiG3R.xD, LuNg, smooKING.

Sgarrista (3): Dem[O]nGTA, Evolution, EvilSeph., Sr.Luci, DenisXd.

Soldato (2): RowE., TheDarkLordB1, ups.pro, StiLLeR, DeNis, Mr0ne [RoCkeT.], SniPeRS,DariusOwn.

Picciotto (1): azmu, Finn[Legend], aCsU, Gunner, KayDeN, PandaHere [AleeeX.], VenomOwn [AleeeX.], Slay [AleeeX.], Fireburn, RoLLs., NigHtDeaD., Spx111, SeKKKy.RK, Dereck.BELEAUA, ESQUIRe, IONUTz. [KiKi.], NewLife, sNrobert [Lucke.], CombaTer. [[ZEW]LucK.], peaceful, MAX.SiLENT, LuckyLuciano.


TTgIhBU.png


AIM_Nowerbach.png



Edited by AIM Nowerbach SILENT
Link to comment
Share on other sites

 

 

Felicitări evolution

 

 

Felicitari

 

 

Felicitari Evo

Va multumesc tuturor pentru urari, si eu sper sa fac treaba buna, sa pot sa duc Verdant Family cat mai sus, acolo unde ii este locul si impreuna cu voi, cei care imi sunteti apropiati sa facem treaba buna. Sper cat mai curand sa ne strangem din toate colturile Sa:Mp-ului si sa nu lasal adversarii sa isi atinga scopul , si acela de a cucerii orasul Los Santos inaintea noastra. Va multumesc inca o data.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.