Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Hai salut bajetii , imi pare bine ca nu ati demosionat cand ati auzit cine este lider. Vreau ca maine sa avem prezenta maxima sa putem face ceva impotriva celor din GSB , sper sa avem macar acolo niste sanse , doar suntem cine suntem. O seara placuta baietii, ne auzim maine la waruri.

Edited by Evolution VDT
Link to comment
Share on other sites

Salutare, update la sistemul de amenzi din cadrul factiunii. Check Regulament intern.

 

In alta ordine de idei, main e zi libera. Cand avem waruri va rog nu mai lipsiti sau veti fi sanctionati.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Hai noroc baieti. Va urez succes si sa duceti gangul din nou acolo unde a fost candva (48 turfs.. ce vremuri). Poate ne v-om revedea candva. Bafta multa. #Respect #Verdant
Multumim , te asteptam oricand , sper sa ducem Verdant acolo unde ii este locul, top 1 , no1, barosan de barosan, smecher de smecher mafiot :))))

Ce faceti bai inactivilor :)))) ? Haideti , va rog, mai multa activitate pe forum , postati aici si voi.

Link to comment
Share on other sites

Multumim , te asteptam oricand , sper sa ducem Verdant acolo unde ii este locul, top 1 , no1, barosan de barosan, smecher de smecher mafiot :))))

Ce faceti bai inactivilor :)))) ? Haideti , va rog, mai multa activitate pe forum , postati aici si voi.

si daca nu vrem?
Link to comment
Share on other sites

Poi eu zic sa vrei baietel ca de nu ne suparam. New da o aplicatie pe la noi , ne-ai fi de mare ajutor.

daca te ai referit la newlife, e ok.

daca te ai referit la nower, adica la mine si ai scris gresit, slabe sanse sa vin. nu vreau sa vin undeva unde nu mai sunt dorit de unii, mai ales de unii care au fost ridicati, crescuti si ajutati de mine cat am fost eu lider.

salut

Link to comment
Share on other sites

Ce faceți bai prăduitorilor? :)

Maine vreau prezenta maxima adică 30 de membri on cum am fost si vineri , ca n-am chef sa pierdem hq-ul cu o mafie din LV.Seara buna , ne auzim in game.

Link to comment
Share on other sites

Salut ! Felicitari pentru warurile de azi ! sper ca maine sa fim cat mai multi la waruri pentru a putea pastra cea ce am cucerit astazi si de ce nu sa mai cucerim si altele.

#Verdant Power

Link to comment
Share on other sites

Ce a fost si Verdant odata.....Sper sa apuc ziua cand Verdant va ajunge sa egaleze sau chiar sa depaseasca performantele trupei magice a lui Beyond

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Evo mâine sa te vad la attack , tu dai , eu nu pot intra , ca daca intru si nu vad 4/4 te tai ba ca vreau sa mai iau besturi.Vreau sa va vad 30+ la waruri.Anndi poate dai si tu o vizita pe la waruri ca nu team văzut de ceva timp.Nb bajetii.

Link to comment
Share on other sites

Salut bajetii, maine avem doua waruri grele(sper sa intelegeti ce zic), sper sa fiti activi ca pana acum , si daca ascultati putem bate frumos, doar de voi depinde ceea ce facem maine la waruri, ne auzim la ora 12:50 in hq , la usa, toti cu arme, Weekend placut cat a mai ramas din el, nu beti prea mult ca sa nu ajungeti maine la waruri, eu o sa incerc sa nu beau prea mult :)))

Edited by Evolution VDT
Link to comment
Share on other sites

Ba niste arme care isi schimba culoarea: download:

http://www.mediafire.com/download/u2h...

http://www.mediafire.com/download/2m7...

Descarcati ambele, colormodul si RRRainbow in folderul principal, dupa asta bagati armele din gta3img cu spark, alci, etc. Bagati in GTA3IMG si colormod-urile, aveti nevoie de asi., si Microsoft Visual C++:https://www.microsoft.com/en-us/downl..., fara ele nu v-a merge

Poze: http://imgur.com/a/emWyp

Se schimba singura culoarea intr-un mod foarte elegant.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.