Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut baietii , felicitari pentru warurile de astazi ,maine avem tot la fel waruri grele, sper sa fiti online cu totii, accept doar 2 invoiri pentru ziua de maine.

Sper sa nu va culcati pe o ureche si sa credeti ca suntem buni, vreau activitate maxima din partea tuturor.

Link to comment
Share on other sites

Mda, eram si eu nerabdator ca maine avem 4/4, frumos, si am primit mesaj de la antrenor ca maine incepe campionatul. Da, am pus invoire, scuze, stiu ca e prima zi, dar nu am ce sa fac. Probabil o sa fie primul si ultimul meci jucat in timpul saptamanii, restul o sa fie in week-end. Eh, aia e, va descurcati si fara mine, va urez multa bafta :))

Link to comment
Share on other sites

Sanctiuni pentru warurile din dat de 31.08.2016

ClaudiuX - Amenda 5.000$ - absent 1/4 war.

ProGamer - Amenda 5.000$ - absent 1/4 war.

TOTENKOPF - Amenda 5.000 - absent 1/4 war.

Kinderr.[ZEW] - AV

PachaMan. - AV

Schwepps.IMPARATU - Amenda 5.000$ - absent 1/4 war.

_TheSuspect - Amenda 5.000$ - absent 1/4 war.

bazbazs - Amenda 5.0000$ - absent 1/4 war.

[uV]Stephan.Silent - Amenda 5.000$ - absent 1/4.

CaTalynn.xD - AV

ionutbyfGamingHD - AV

Ciusca10 - Amenda 5.000$ - absent 1/4 war.

BoSS.[FARAON] - Amenda 5.000$ - absent 1/4 war.

Amenzi pentru warurile din data de 31.08.2016

ProGamer - amenda 5.000$.

KiNnderr.[ZEW] - amenda 5.000$

[uV]Gunnter - amenda 5.000$

Schwepps.IMPARATU - amenda 5.000$

_TheSuspect - amenda 5.000$

The_Gamer - amenda 5.000$

bazbazs - amenda 10.000$

CaTalynn.xD - amenda 5.000$

Kurloz - amenda 5.000$

BoSS.[FARAON] - amenda 5.000$

Daca cineva trebuia invoit o sa dea edit Evoultion la avest post.

Minimul de secunda la cele 4 waruri a fost de 1000 secunde.



Valorosilor, evidenta pentru asta la war, platiti-va amenzile, aveti timp pana maine inainte de waruri.

Felicitari pentru warurile de astazi, daca nu platiti amenzile si n-ascultati maine veti pati ca astazi, succes.

Link to comment
Share on other sites

@, dai bn.

Bai, care ma ajuta cu un link, mi s-a luat de mod pack-ul asta pe skin-uri, vreau sa revin la normal cu toate. Am mai descarcat 1, dar nu erau toate. Dau +

Cred ca asta te poate ajuta https://forum.b-zone.ro/topic/239078-back-up-pack-original-skins-gta-san-andreas/

Sau gta3.img original http://www.4shared.com/rar/RihsShZQ/gta3.html

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti, am dat si eu un ochi pe discutiile din gsb si repede vine un neauzit "aveti grija ca se uita fanii"

GG pentru warurile de azi, era perfect daca nu pierdeam asa rau cu vtb, maine sa intrati la waruri

Link to comment
Share on other sites

Numai faceti posturi asa mici deoarece sunt nevoit sa va sanctionez , incercati sa dezvoltati un anumit subiect , v.am pupat mefeotii lu tata :)) sunt la o petrecere a burlacilor , beau de sparg , sper sa nu fac vreo prostie sa accept vreo demisie sau sa dau afara cine nu.mi convine , glumesc pe toti va iubesc , va iubesc ca sunteti ai mei :* :*

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.