Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Eu nici nu stiu cand incepe scoala, atat de mult imi pasa.

Si apropo nu stiu daca o sa ma lase lol, sa vin la sedinta.

Link to comment
Share on other sites

Multumesc @Prodan,@Spices @MosuFTW @Sharawy @FlavY, @Druxler, Pentru ca sunteti alaturi de mine si cand v-am chemat ati venit cu mine.

Maine la ora 15:00 o sa si eu sa va spun niste cuvinte importante!

Cine nu poate sa fie ON intre orele 20:00 - 22;00 va rog sa va punti demisia, trebuie sa facem 5 locuri in factiune, sa vina membri noi, cine este cu capul pe umerii si vrea sa ne ajute, puneti-va demisile, sa nu tineti locul degeaba... Multumesc de intelegere, sper sa nu fiu inteleg gresit,Va pwp :*

 

 

Eu vin pentru ANndi ca tu esti un nab, astept loc, doua de fapt.

Link to comment
Share on other sites

Cu parere de rau vreau sa va spun ca o sa ma las de acest joc, imi pare rau ca am intrat in aceasta factiune fara motiv, nu stiam ca ma voi lasa. De la un timp, m-am plictisit rau de samp, nu mai e ce-a fost inainte. Prea multi copii care te injura, prea multe suferinte. Va spun ca nu merita sa jucati acest joc, nu are sens. Colors aka Tuzky, baiat de nota 30, imi pare rau ca nu am avut mai multe tagente cu tine, sa ne cunoastem mai bine. Imi pare rau ca nu am apucat sa va cunosc pe fiecare in parte. Evolution, esti un lider de nota 10, dupa ce luati LS va propun sa va lasati de acest joc, nu merita. Nu stiu sigur daca ma voi lasa inca sunt indispus, dar m-am jucat prea mult lol, sunt paleta dau pe langa, ocup loc degeaba, sincer imi pare prea rau pentru ca m-am lasat asa de repede, nici nu am apucat sa joc la waruri cu voi, sa va arat ce pot face, mi-am pierdut tot talentul acesta, sa trag, nu mai pot deloc, m-am epuizat. Nu stiu ce voi face daca voi ramane pana la rank 5 si sa intru doar la waruri, sau sa dau unistall la lol si sa ma apuc iara de samp. Sincer nu as lasa un joc care-mi place, pentru samp care intru pe cont din obligatie. Ne mai auzim, nu voi iesii pentru ca exista o sperenta sa nu ma las, chiar daca nu ma voi lasa, nu cred ca voi mai trage bine. Bafta

Link to comment
Share on other sites

@@FlaviusFTW,Imi pare rau si mie, ca te lasi... Dar ce sa faci, odata si odata tot trebuie sa ne lasam, dar inca o rugaminte! Daca te lasi si nu poti intra, punti demisia te rog, sa facem loc pentru toti oameni care vor sa intre! Multumesc mult :*

Link to comment
Share on other sites

TheDark,ai vazut si tu acum ca era lag de la server? M-ai pus si degeaba sa mai bag tw in PC,cand zic ca abea am.wind bagat,nu e doar o scuza, nu doar eu aveam lag,toti aveau lag.Ne vedem la niste duele cand o sa isi revină serverul,pop?.Apropo,la cat e sedinta aia? Sa vad daca pot veni

Edited by ToToo
Link to comment
Share on other sites

Evidenta sedinta 06.09.2016

Cardy-FW

DRUXLER.BELEAUA-FW

_TheSuspect-FW

Ciusca10-FW

Pentru orice greseala va rog sa ma contactati in joc sau pe forum.

 

ANUNT IMPORTANT!!!

Programul de waruri a trecut înapoi la cel de toamnă, respectiv warurile vor avea loc între orele 20:00 și 22:00.

Atacurile se vor putea da între orele 22:30 și 19:30.

Cine stie ca nu poate veni la waruri de acum incolo este rugat de catre conducere sa isi dea demisia.

Edited by Evolution VDT
Link to comment
Share on other sites

Evidenta sedinta 06.09.2016

Cardy-FW

DRUXLER.BELEAUA-FW

_TheSuspect-FW

Ciusca10-FW

Pentru orice greseala va rog sa ma contactati in joc sau pe forum.

 

ANUNT IMPORTANT!!!

Programul de waruri a trecut înapoi la cel de toamnă, respectiv warurile vor avea loc între orele 20:00 și 22:00.

Atacurile se vor putea da între orele 22:30 și 19:30.

Cine stie ca nu poate veni la waruri de acum incolo este rugat de catre conducere sa isi dea demisia.

aia care se stiu ca fac -, nu dau nume, sa se simta, sa isi dea si ei demisia

Baieti, sa inteleg si eu, maine avem waruri?

Link to comment
Share on other sites

Ce-ai facut ma Evo ma ? Am Fw din cauza ta :). Ma simt mandru.

Edit: Acum am vazut ca am primit clear. Mersi fain !

Edited by LF Cardy
Link to comment
Share on other sites

Ba frate.Panaa la urma cand incep war urile?M-am plictisit de mor.Chiar acum cand mai aveam o sap vacanta au scos war urile "sa va bucurati de event uri" ce event uri ma? Se da automat totul.Ce-a mai proasta organizare a fost anul asta.Hai cu war urile si Ls negru!

Edited by ToToo
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.