Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Hello there, i uploaded a new video that i wanted to share with you.

If you have any questions or need any mods, leave me a PM and i'll send it to you, Have a lovely day. Also please dont forget to

Like and subscribe <3

Ps: Sorry for posting here.

 Red dragon triads all the way UP

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Askhanar said:

Aspira aspira, poate il combini pe tata sa nu imi mai ia laptopul sa se joace cs... Ați mai pomenit așa ceva? A înnebunit coaie...

Da cu cod sau da curat ?

Link to comment
Share on other sites

Askhanare, sa-ti bag bile.

 

Nu mai jucati cu, cod. Daca stiti ca fara el nu sunteti in stare, dati-va demisia. Luam LV si fara coduri. Nu vreau sa ajungem ca Pimps cu 234523423 de banati si 0 turfs (sanky).

Abia astept sa se bage anti-cheat'ul. Sa va vad atunci care mai faceti + mancav'as pl'a voastra.

 

Maine cat mai multi on sa facem 4/4.

Edited by AIM SylvyuGoogle YAMAN
Link to comment
Share on other sites

@vtmBSiLENT ai prins glas dupa 20 de banati? Daca avem mafie de pasnici de ce nu puteti sa va luati hq-ul? Si treaba cu post-urile ce sa zic, cumpara-ti o pereche de ochelari si vezi la post-urile de la rdt, lidera de la surorile pasnice a incepun si pasnicii, asa cum ii numesti tu continua. Te-am tucat

Link to comment
Share on other sites

On 28.06.2017 at 8:01 PM, AIM SylvyuGoogle YAMAN said:

Askhanare, sa-ti bag bile.

 

Nu mai jucati cu, cod. Daca stiti ca fara el nu sunteti in stare, dati-va demisia. Luam LV si fara coduri. Nu vreau sa ajungem ca Pimps cu 234523423 de banati si 0 turfs (sanky).

Abia astept sa se bage anti-cheat'ul. Sa va vad atunci care mai faceti + mancav'as pl'a voastra.

 

Maine cat mai multi on sa facem 4/4.

Io fac + si cu anti cheat

Link to comment
Share on other sites

Da băieți, se pare ca banul rămâne, pentru dovada asta ca cică ru as fii tras după unul prim pereți, nu ii dau demage dar am tras no... Aia e

 Imi pare rău ca nu v-am putut ajuta mai mult dar ne vedem după admitere si atunci nu mai sunt prost sa joc fara cod :D

Îmi pare rău ca va părăsesc, îmi placea aici, dar oricum nu mai am motive sa joc, am terminat tot ce mi-am impus, nu o sa ma vedeți niciodată helper sau admin sa muncesc pentru alții :))

Azi e ultima zi de bac, s-ar putea sa ma reapuc cu Phenomz0r, și vin sa termin cr am început

 

#Remember Verdant Family #48 turfs #cheatsfactory

 

Edited by Askhanar
Link to comment
Share on other sites

Te asteptam inapoi, cu cod fara cod, viata merge inainte, tine minte 6 cuvinte, Kelton ne minte, anticheat-u nu mai vine! =))

Edited by GF iRazor
Link to comment
Share on other sites

On 6/30/2017 at 10:23 AM, Askhanar said:

Da băieți, se pare ca banul rămâne, pentru dovada asta ca cică ru as fii tras după unul prim pereți, nu ii dau demage dar am tras no... Aia e

 Imi pare rău ca nu v-am putut ajuta mai mult dar ne vedem după admitere si atunci nu mai sunt prost sa joc fara cod :D

Îmi pare rău ca va părăsesc, îmi placea aici, dar oricum nu mai am motive sa joc, am terminat tot ce mi-am impus, nu o sa ma vedeți niciodată helper sau admin sa muncesc pentru alții :))

Azi e ultima zi de bac, s-ar putea sa ma reapuc cu Phenomz0r, și vin sa termin cr am început

 

#Remember Verdant Family #48 turfs #cheatsfactory

 

Multa bafta Legeto, sa sti ca ai un mare respect din partea mea. #Remember Verdant Family #48 !!!

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti, primesc 3/3 FW-uri, deoarece mi-a refacut nabul de Strandy postul, va pup pe toti, ne mai auzim.#Remember SeBi[LEGEND], #LV ROSU#.

Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.