Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Doamne, ce l-am ajutat pe pudraMentolata, of, au ajuns PD sa vina 5+ pe mine ca sa ma omoare =)) =)) =)).

 

Un pd de 3 ori la rand fara sa imi ia hp, 1 ng, 1 alt pD, pe yenoH -.- fara sa pierd mai mult de jumate de HP, si erau si 2v1 si nici peste juma nu ia, apoi iar pd-u' ala,apoi dead ca' nu l-am vazut ca era in spatele meu un NG -.- pacat ca n-am filmat, ca imi dadeati +1 la greu, hai ca v-am lasat, noapte buna, ne vedem maine.

 

 

0:22 :)

Edited by diezLLe 07
Link to comment
Share on other sites

Eu o sa fiu inactiv cateva zile, am luat aseara un mod, si ca un retardat n-am bagat linkul sa vad daca e virusat, si direct keylogger.

Nu s-a intamplat nimic inca, e vechi de aproape 1 an, dar totusi nu vreau sa ma risc. In plus, am PC-ul plin de virusi, la fiecare 3 minute imi apare o notificare cu virusi :|, bafta la waruri.

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata !

Acum m-am trezit si eu,ce faceti baietii ?

Ne vedem IN-GAME.

Nu mai faceti astfel de posturi, riscati sanctiuni atat in game cat si pe forum + :topic_closed: !

Cititi prima pagina!

Link to comment
Share on other sites

Pfoa, ce plictiseala in game, dupa un rob si escape reusit, n-ai ce sa mai faci, sper sa prindeti attack-uri bune pe SP, sa castigam maine, daca ascultaTi,BafTa.

Link to comment
Share on other sites

Salut abia am ajuns de la un spectacol cu dansurile, ce faceti ? Vedeti cu attack.

Acest video il dedic lui M1H41 sa se laude cu mine!

Link to comment
Share on other sites

GG pentru attack-uri, Maine seriozitate pe noi! Daca vrem sa castigam, vineri a fost vineri asta e, am luat 4/4 win, atuncea mai nimeni nu intra, dar Maine este Luni, asa ca puneti-va bine pe treaba, si incercati sa veniti, ca sa ne distram la war(Prin victorie), Ne vedem maine,Noapte Buna.

Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.