Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Hey baieti, se pare ca mai avem 3-4 cu rank 3 anterior care au aplicat si n-au dat testu', e bun, Joi ar trebui sa avem 24/24! Daca prindem attack in fiecare zi, 2.

 

Weekend Placut!

Link to comment
Share on other sites

Insfarsit se mai posteaza pe aici -.-, diseara sa fiti onN< trebuie sa ne pastram turf-urile + ca primul war e cu GSB, si deobicei nu suntem multi la primu' , macar avem o strategie bunicica ;d.

Link to comment
Share on other sites

Gg, pt. war-uri.. cat de cat, macar 2/4 e bun si ala, maine sper sa ne revenim, asta e cand SP sunt 35 on si noi 28.. Totusi, la ei aimu' cam le face tot :(< Asta e, noi #DamBineFara.

 

Se pare ca am auzit ca s-a pus renko pt. 0.3.7 :(< Pai no, daca din 35, 10+ au, etc,etc, naspa.

 

Sa intrati maine!!!Neaparat, trebuie sa ne "jucam" cu sp(castigam).

 

http://imgur.com/wSpWfZn,hThs6Np#1 (Cadou), vedeti ca se vede, aimu' meu in poze, moama,moama, rup aim-uri, am coade, rup tot, speed hack, aimbot. "Cica", Sa va uitati bine de codu' meu SP :*.

 

Noapte buna RDT.

Link to comment
Share on other sites

Salut baietii! Sunt plecat in vacanta, in acest moment va salut de la Cluj ! Bafta la war!

 

Cluuj, bafta in Cluuj, te asteptam sa revii, din vacanta, dar cred ca iti place in Cluuj.

Diseara TOTI ON, la WAR, trebuei sa castigam!< Eu ma pregatesc pe la 11 sa plec la scoala si revin pe la 18, bafta boys.

Link to comment
Share on other sites

@RxFCoG

 

Invoit, invoit, invoit, invoit!

 

 

GG pentru rank tepan! si Dre.

 

GG pentru war-uri! Maine la fel! Daca vrem 24/24 trebuie sa ascultam!

 

 

Pai no?Daca nu eu?Atunci Cine?: sWpe7MD.png

Link to comment
Share on other sites

DiSeaRaaaaaa, Toti la war!< Avem war-uri grele si trebuie sa ne aparam si sa Castigam!

De data asta sa ascultati calumea pe intersectie :<.

 

Inca 3 saptamani, cam, sau 2 aproape si vine Varaaaaa, vacanta de varaa, deabia astept war-urile de la 13;00-15;00 :), o sa fie tare.

Ne vedem diseara la war's,bafta.

Edited by diezLLe 07
Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.