Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

In sfarsit dupa secole am fost si eu avansat in grad. :)) In primul rand ii multumesc lui Bigdudu care va ridica si organiza acest gang foarte bine in calitate de lider, si multumesc si celor care m-au sustinut!

 

Nu uitati, maine la ora 15:00 sedinta importanta. Se vor dezbate chestiuni importante.

 

gG, dar tot nab ramai =)).

 

Nu prea ai ce face in game, nici [/Fvr] nu e on :/.

Afara e urat, n-ai ce face, mnah, ma pregatesc sa dau un test cu un acceptat, bigdevil sa intri sa dai /invite.

Link to comment
Share on other sites

In sfarsit dupa secole am fost si eu avansat in grad. :)) In primul rand ii multumesc lui Bigdudu care va ridica si organiza acest gang foarte bine in calitate de lider, si multumesc si celor care m-au sustinut!

 

Nu uitati, maine la ora 15:00 sedinta importanta. Se vor dezbate chestiuni importante.

 

Felicitari DOUD chiar meritai functia,esti vechi in mafie.Sper sa faci treaba buna si sa luam iar turfs.

Link to comment
Share on other sites

@,

 

Poate ai vrea asta: http://imgur.com/hkivftj

Va reamintesc ca maine este sedinta. Vreau sa veniti cat mai multi posibil.

De luni incepe comunismul.

 

Neata RDT!Va salut din aceasta dimineata! In game ma plictisesc prin jail, astept sa se deschida celulele la 12:00 ca dimineata nu merge... naspa.

Aceasta dimineata este asa de ciudata ca aceasta melodie, dar frumoasa totusi :

 

 

Ne vedem in game, bafta.

 

 

P.S: Comunism, asa da, poate se invata uni sa asculte la war.

Edited by diezLLe 07
Link to comment
Share on other sites

Salut baieti, asta o sa fie ultimul meu post p-aici, cel putin anul asta

Ziceam ca ma las, dar am zis sa inchei cu un rank mare in RDT, deci anul viitor.

Vreau sa imi iau ramas bun de la tovarasii pe care i-am avut aici, cei care mi-au inteles nebunia si m-au inteles pe mine ca persoana. Cei cu care am ras, ne-am distrat si am impartasit momente. De ale cui injuraturi o sa mai radeti acum?

BigDevil, fa treaba buna ca ne suparam, iti meriti functia pe deplin.

Diezlle, tu sper sa ma tii minte pe mine si ce am vorbit.

Darren, te iubi pupi de pe tableta.

Restul nu prea v-am cunoscut, dar de treaba toti. Ceilalti prieteni pe care i-am avut aici sunt acum prin alte factiuni.

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti, asta o sa fie ultimul meu post p-aici, cel putin anul asta

Ziceam ca ma las, dar am zis sa inchei cu un rank mare in RDT, deci anul viitor.

Vreau sa imi iau ramas bun de la tovarasii pe care i-am avut aici, cei care mi-au inteles nebunia si m-au inteles pe mine ca persoana. Cei cu care am ras, ne-am distrat si am impartasit momente. De ale cui injuraturi o sa mai radeti acum?

BigDevil, fa treaba buna ca ne suparam, iti meriti functia pe deplin.

Diezlle, tu sper sa ma tii minte pe mine si ce am vorbit.

Darren, te iubi pupi de pe tableta.

Restul nu prea v-am cunoscut, dar de treaba toti. Ceilalti prieteni pe care i-am avut aici sunt acum prin alte factiuni.

N-am uitat -.- bAftă, nb RDT nu uitati de sedintă!!

Link to comment
Share on other sites

Neata, nu uitati ca in 2 ore si 37 de minute incepe Sedinta, daca nu puteti ajunge puneti-va o invoire, va' trebui sa vedem cum BigDudu, ne spune de comunism.

Link to comment
Share on other sites

 

 

- este interzis să faceți posturi inutile în cadrul forumului facțiunii voastre.

-- este interzis să faceți spam în topicul cu Discuții între Membri.

-- în topicul de Discuții între Membri se vor posta numai lucruri importante sau semnificative, nicidecum mesaje de genul: Bună Ziua, Salut, Noapte Bună, Ce mai faceți?, Mă duc să mănânc și orice altceva asemănător.

- încălcarea regulilor forumului duce și la sancționarea voastră în joc.

 

De aceasta data primiti o atentionare verbala. Daca mai vad posturi de genul celor specificate in regulament ca fiind interzise, veti fi sanctionati. Momentan nu acuz pe nimeni, insa nu vreau sa spuneti ca nu ati fost avertizati.

 

:topic_closed: 24h

Link to comment
Share on other sites

Vedeti ca multi dintre voi aveti de platit amenzi. In cazul in care nu le platiti riscati sa primiti FW.

Azi vreau sa fiti on la war-uri, de data asta sa vad mai putine invoiri.

 

 

P.S.: Se fac pregatirile pentru cucerirea europei: http://imgur.com/a/gDk7u

 

 

Edited by BigDevil Zuz
Link to comment
Share on other sites

Bafta RDT,mi-a facut placere,din pacate am fost demis cu fp , CranEc a ramas fara suc de morcovi si a inceput sa intre in sevraj...

#lvmulticolor

 

PxFHclL.png

Link to comment
Share on other sites

Bafta RDT,mi-a facut placere,din pacate am fost demis cu fp , CranEc a ramas fara suc de morcovi si a inceput sa intre in sevraj...

#lvmulticolor

 

PxFHclL.png

A fost frumos cât a durat, poate ne mai vedem.

Mâine la ora 12:55 să fiți toți in HQ, avem de câștigat niște war-uri.

Link to comment
Share on other sites

Ba ce inactivi sunt PD astia, nu isi merita nici macar functia de rank 1,toti.

 

Te chinui sa te prinda, treca daca te duci prin toti pd nu te omoara nici 1.

 

Plictiseala game, pacat la waru' cu GSB, ati murit pe banda rulanta.

Asta este, ne revenim de luni, sper.

Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.