Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@diezLLe 07,

 

Stai calm, distractie placuta! Meriti o mica vacanta, mai ales ca va urma chin pentru tine ca rank 6, vei vedea.

 

Aha, -.- ştiu, cam, in 5 ore plec şi eo, şi am un chef de sa-mp...

 

Senz, ce semnătură e aia =))

Link to comment
Share on other sites

@@sEnNzZZaTyEE, ba da, imi ocupa timpu` aiurea. Mai bine putine si importante, decat multe si aiurea.

 

Ce timp îți ocupă dacă Vi doar dacă vrei ? :)) nu te obliga nimeni să Vi e mai mult o încălzire înainte de warul pe hq și poate e de folos. Decât să fac work aiurea mai bine merg la un war.Până la urma cu asta se ocupă un gang :)

Link to comment
Share on other sites

Hopa, HOPAAA, ce s-a întâmplat? Asta s-a întâmplat, a revenit dizal, cu forțele, păcat că m-am ars la plajă, dar revin în game că sunt la uN magazin şi are wi-fi, revin să fac alături de vii 24/24, SP, pregatitii-va de asediu.

Welcome celor noi.

Edited by diezLLe 07
Link to comment
Share on other sites

Salut nabilor.




Scapati de mine pentru 7 zile, ne auzim saptamana viitoare, am plecat in cantonament.


Cand vin sper sa gasesc cateva turf-uri rosii.


Succes, daca e ceva, tineti minte, .VAMPIRe sefu` tuturor.


Link to comment
Share on other sites

Balaurilor, azi am prins attack pe hq, din pacate nu am prins si un al doilea atac, oricum, am prins cu greu, de 3 ori dadusem pe un interval deja folosit.

Eu am dat attack si sper ca maine sa veniti cat mai multi, ma astept sa fim minim 28 la war! Voi acorda sanctiuni pe bune, avand numai un war, cine nu are 900 de secunde va primi FW! Nu-mi pasa daca ai 890 de secunde, esti considerat absent si iei fw.

Maine vreau randament si prezenta maxima!

Link to comment
Share on other sites

Balaurilor, azi am prins attack pe hq, din pacate nu am prins si un al doilea atac, oricum, am prins cu greu, de 3 ori dadusem pe un interval deja folosit.

Eu am dat attack si sper ca maine sa veniti cat mai multi, ma astept sa fim minim 28 la war! Voi acorda sanctiuni pe bune, avand numai un war, cine nu are 900 de secunde va primi FW! Nu-mi pasa daca ai 890 de secunde, esti considerat absent si iei fw.

Maine vreau randament si prezenta maxima!

 

#ggoltene #olteanrules #olteannofear #olteanforce #talentdeoltean

Link to comment
Share on other sites

Sennzzzzatyee, scapa ma de semnatura aia, imi ia o ora pana se incarca pagina cu ea...

 

 

Maine sa veniti la war-uri ca ne certam. Vreau activitate maxima!

 

Tomorrow we will win. Cuz' we are RDT, mâine sper să fiți ON, ca să câștigăm!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.