Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

A fost o placere sa fiu alaturi de voi va multumesc ca mi-ati fost alaturi si la bine si la greu.

In primul rand vreau sa imi cer scuze fata de @Vio esti cel mai bun baiat pe care l-am cunoscut in acest game.Multumesc @AIM Kappa @ShowKing @GF HawKing  pentru ca mi-ati fost alaturi pana in ultima clipa.#RESPECT Alezy,ARMYS,BULAIE,ZENOD,HERRERA,KRATOS,HEXOWN,2p@c si restul.Si multumim nu in ultimul rand lui phen0mzor pentru micul ajutor!

Edited by PoundLegend
Link to comment
Share on other sites

Baftă băieții, data viitoare  să o facem şi mai lată! Succes in ceea ce v-ati propus.  

#RESPECT: Vio, Kappa, Pound, Alezy, Bulaie, Hawking, Showking, HexOwn, Zenond, Armys, Ciubota, RoberT, Kross, Edd, Pel, Tazovsky, Marian şi restul care va mai stiti din Fosta Familie RDT, AIM, ZEW. Mari oameni, mari caractere!#RDT POWER! ??❤

Edited by AIM Kratos
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AIM Kappa said:

 

Ba baieti mi-a parut bine sa fim colegi, asta a fost .. Cand jucam fara cod copii fara viitor tot codat ma faceau, acum am vrut sa le arata cum se joaca :)) Hai ca poate ne mai auzim in toamna :) V-am pupat ! #REMEMBER KAPPA <3 Respect - Vio, Pound, Bulaie, Alezy, Showking, Hawking, 2p@c, Armys, Herrera, Edd, X3n0n, Tazovsky, Kratos, Hex, Yzzy, Zenod + membri din AIM si care va mai stiti

 

Ai grija de tine si de corpu' tau nebunule :))

@Vio, @PoundLegend, @ShowKing o sa ne auzim prin iarna cand o sa ma reapuc si eu, nu mai stau mult si ma las si eu.

Respect Vio, Pound, Kappa, Bulaie, Show, Armys, Hex, Kratos, Alezy, Hawking, X3n0n, Yzzy,Edd, Herrera, Ionutz, Beatriice, Marian, AlexFTW, Tazovsky si care o mai fii nu stiu.

O sa-mi fie dor de voi ba, toti baieti de nota 20+ chiar daca =)) mai exista o altercatie cu un noob de rank 1 pe acolo si ce mai faceam eu pe /f da e de bine. Aveti grija de voi ba, si nu uitati ca asta e doar un joc din 2004 si trebuie tratat ca atare, si ca viata reala este pe primul loc. Sanatate numai bine

@Aim 2PAC da ke ai we cu bajatu' 

 

Edited by Zenod ZEW
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Zenod ZEW said:

Ai grija de tine si de corpu' tau nebunule :))

@Vio, @PoundLegend, @ShowKing o sa ne auzim prin iarna cand o sa ma reapuc si eu, nu mai stau mult si ma las si eu.

Respect Vio, Pound, Kappa, Bulaie, Show, Armys, Hex, Kratos, Alezy, Hawking, X3n0n, Yzzy,Edd, Herrera, Ionutz, Beatriice, Marian, AlexFTW, Tazovsky si care o mai fii nu stiu.

O sa-mi fie dor de voi ba, toti baieti de nota 20+ chiar daca =)) mai exista o altercatie cu un noob de rank 1 pe acolo si ce mai faceam eu pe /f da e de bine. Aveti grija de voi ba, si nu uitati ca asta e doar un joc din 2004 si trebuie tratat ca atare, si ca viata reala este pe primul loc. Sanatate numai bine

@Aim 2PAC da ke ai we cu bajatu' 

 

Bă Zenod ce să zic, succes in ceea ce ti-ai propus si tu. Până la urmă îi un joc și 9lîl joc la caterinca. Pentru bâieţii care spun ca am folosit v3.6, de fapt nu am folosit codul lui Piscotel ci ceva frumos.

Link to comment
Share on other sites

Ke prost Hawking , o iei in botic pt faza asta ca te-ai banat =)))))

Te reastept in toamna sa ma faci codat , o să-mi lipsești , de fapt replica aia cu scoate codu *** :))) 

Link to comment
Share on other sites

Astazi avem 2 war-uri, unul cu 69 (20:00) si unul cu Vietnamese (21:30). Ar fi frumos daca ne-am prezenta si noi la ele deoarece nu sunt foarte grele tinand cont ca nici cele 2 factiuni nu trec de 20 de membrii si sunt si din alte orase si inca mai sunt membrii buni aici si cred ca am putea sa le facem fata, chiar si intr-un numar mai redus.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Oricum eu am dat cu cod , ce sa zic astept sa vad care va fii urmatorul lider ne auzim la toamna sa mai facem inca odata LV-ul pe ciclu poate si mai mult de LV , Va pupa REGELE

Link to comment
Share on other sites

Salutare.

Vedeti ca a inceput votul pentru viitorul lider. Din pacate X3n0n nu a trecut mai departe si mai sunt doar eu din factiune pe lista. Mai aveti la dispozitie inca 22 de ore in care sa votati. Votati cu cap.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, eDD said:

Salutare.

Vedeti ca a inceput votul pentru viitorul lider. Din pacate X3n0n nu a trecut mai departe si mai sunt doar eu din factiune pe lista. Mai aveti la dispozitie inca 22 de ore in care sa votati. Votati cu cap.

Daca nu am trecut mai departa macar sa iei tu lider.

Link to comment
Share on other sites

Salut. Va multumesc pentru voturi si sper sa ne reorganizam in cel mai scurt timp. Va astept diseara la war-uri. Eu o sa scap normal la 20:30 de la facultate, deci la primul war nu o sa ajung, insa va rog sa ascultati de cei cu rank 4. Primul nu este foarte important tinand cont ca suntem 15 in factiune, insa la al doilea mi-ar placea sa fim online deoarece este cu 69 si ar fi pacat sa pierdem chiar si cu ei.

Link to comment
Share on other sites

Da felicitari pentru lider. Sunt bucuros ca a iesit lider un membru vechi care il cunosc de cand jucam cu lolza slade etc. Asta daca esti tu..

In al doilea rand sunt suparat ca vad ca stai cu mainile in san. Implicate , adu membrii nu se poate sa ramai asa .. DA DRUMU LA TREABA

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, AndreyCiubotariu said:

Da felicitari pentru lider. Sunt bucuros ca a iesit lider un membru vechi care il cunosc de cand jucam cu lolza slade etc. Asta daca esti tu..

In al doilea rand sunt suparat ca vad ca stai cu mainile in san. Implicate , adu membrii nu se poate sa ramai asa .. DA DRUMU LA TREABA

pe care*, implica-te =))) 

Felicitari pentru lider!  Ai  grija de factiune, si asculta-l pe Ciubotariu ca stie bine.  

Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.