Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Ssssalut,fratilor,ce faceti va e dor de mine,mie nespus de mult,imi pare foarte rau ca nu pot sa va ajut,dar asa a decis experimentatul EDU, manca-mi-ar ochii.Care e treaba,uita-ti si voi pentru ce se ia ban ''b zone n are bug uri'' Pai in pula mea de ce merge recon in hq si cand ies nu merge,am anti recon futu ti familia ma-tii sa-ti fut.Ca stiu eu cand stai tu pe mine,aveti grija fratilor,ma intorc repede,va iubesc,uita-ti ce ascult de cand am iesit din factiunea mea de suflet 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AIM RauleN said:

Cine a data atac in ls pe docks sa linga maiul si sa se duca el pe turf.

Uita-te cine a iesit cu 3/3 azi, daca vrei sa stii cine a tinut neaparat sa-si bata joc. Maine, avem 2 waruri, nu 3. Cine nu vrea sa mearga pe turf cu Verdant nu e obligat s-o faca, eu unul nu imi pierd timpul ca sa merg sa fac - in alt oras. Va astept de la 20:00 si de la 21:30 sa ne prezentam la waruri, sper sa ne distram maine si sa nu mai primim flood.

Link to comment
Share on other sites

 VOTATI TOTI, VOTATI CE VRETI NU CE CRED EU. DAR DACA SUNTETI CURIOSI, MERGETI LA BUG REPORTS SI UITATI-VA LA TOPICURILE PINNED, AM POSTAT O DOVADA CU PRIVIRE LA SUBIECTU ASTA SI INCERCAM DE MULT SA CONVINGEM CONDUCEREA SA FACA SCHIMBAREA ASTA. https://www.rpg.b-zone.ro/players/poll/107/statistics

Link to comment
Share on other sites

@GicuJUPANU http://www.girlshare.ro/3489969380.7 ai in fisierul Crosshairs un "Crosshairs.ini", acolo ai o linie pe care scrie "FixSensivity=true". Te joci tu acolo cu el. Spor. Pentru cine mai vrea, modul asta e un mod care iti schimba culoarea la tinta si o face curcubeu, deci iti schimba tinta in mod constant, la orice arma. Modul se poate folosi si ca o varianta .asi la prea cunoscutul mod Sensitivityfix.cs. Cine are nevoie, have at it. Nu stiu daca e si pe forum pe altundeva, nu l-am creat eu si nici nu-mi asum creditele, eu doar il dau mai departe.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.