Jump to content

Timp rămas până la zilele B-Zone

V-am pregătit o mulțime de evenimente. Click aici

La mulți ani B-ZONE!

V-am pregătit o mulțime de evenimente. Click aici

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

6 minutes ago, ShowKing said:

aceasi poveste e si la noi stau calm 

Care voi mai Show? Pai tu n-ai interdictie? :O A glumit, admini care se uita peste topicurile de discutii. E retras din mafii pana ii trece interdictia.

Link to comment
Share on other sites

Just now, AIM iRazor zis DHead said:

Care voi mai Show? Pai tu n-ai interdictie? :O A glumit, admini care se uita peste topicurile de discutii. E retras din mafii pana ii trece interdictia.

ma doare-n pula de admini si de jocu asta 

am 20 de conturi boss :))

adica 17 ca pe 3 am luat ban 

:))

Link to comment
Share on other sites

Baieti, eu cred ca voi lua 3/3.. Aia e, Andru e a fost implorat de catre hienele din Verdant sa nu-mi retraga postul. 

Revin in 2 saptamani.. pana atunci o sa-mi ia locul Coffe, care va aplica in curand.

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Askhanar said:

Unii muncesc boss.

Vin si eu când pot

De tine stiu, ca la tine mai gasesti sa mai intre oameni, dar zic sa va cam puneti macar invoiri daca stiti ca nu puteti sa veniti, deja e al 2-lea war pierdut pentru simplul fapt ca n-avem oameni on. Astazi avem 4/4 cu verdant, daca va mananca sa nu veniti macar puneti invoire, chit ca nu o sa se accepte prea multe.

 

6 hours ago, CooLio VODA said:

Baieti, eu cred ca voi lua 3/3.. Aia e, Andru e a fost implorat de catre hienele din Verdant sa nu-mi retraga postul. 

Revin in 2 saptamani.. pana atunci o sa-mi ia locul Coffe, care va aplica in curand.

Lasa marlanii din Verdant, ca le golesc mafia cat de curand. I-a mancat in cur sa-mi faca reclamatie pe un motiv de toata jena, mi-a mai si cerut baiatu 3kk sa-mi retraga, am bufnit in ras =)) Chit ca nu cred, ca pare baiat bun Andruu ala, daca iei 3/3 te asteptam inapoi in a 14-a zi ;)

Edited by AIM iRazor zis DHead
Link to comment
Share on other sites

Am lasat subliderul pentru voi

 

Acum joc la war cu entorsa 

 

30725400_1000158916816969_2517021599060721664_n.thumb.jpg.0441106eefff67a6d21c52f8800ff3fc.jpg

 

Ma astept sa primesc 5kk in game si titlul de cel mai dedicat membru. Multumesc!

 

Edit: Si da, aia e prajina mea de pc care-mi ruleaza gta sa in 60 fps si imi moare daca intru in cs go.

Edited by VODA BigDevil ZuZ
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, VODA BigDevil ZuZ said:

Acum joc la war cu entorsa 

Vrei sa zici ca stai AFK cu entorsa pe turf, nu de alta, dar baietii aia grei din Verdant au fost parnai azi saracii =)) Ei ne fac posturi si au saracii 3 on la war, ma lasi :))

Edited by AIM iRazor zis DHead
Link to comment
Share on other sites

Gata cu mascarada baieti, facem tratat de pace cu Verdant. Nu le facem reclamatii, nu ne fac reclamatii. 

Am cazut de acord cu KusJR, pe care l-am injurat pentru ca il confundasem cu un alt player.

Dupa ce ei imi vor retrage reclamatiia, si noi o sa le retragem reclamatiile.

Edited by CooLio VODA
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, CooLio VODA said:

Gata cu mascarada baieti, facem tratat de pace cu Verdant. Nu le facem reclamatii, nu ne fac reclamatii. 

Am cazut de acord cu KusJR, pe care l-am injurat pentru ca il confundasem cu un alt player.

Dupa ce ei imi vor retrage reclamatiia, si noi o sa le retragem reclamatiile.

 

Tratatul de pace a cazut, am luat 3/3. Nu retrageti nimic! Revin in 2 saptamani. 

 

Edited by CooLio VODA
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, CooLio VODA said:

 

Tratatul de pace a cazut, am luat 3/3. Nu retrageti nimic! Revin in 2 saptamani. 

 

S-a incercat, nu s-a putut.. asta e, te asteptam inapoi.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, S4F Necomercial said:

Hai ca revin si eu pe aici :)) ce mai faceti? 

 

@AIM iRazor zis DHead, iesi acasa :X  

 

Btw, revine Morello pe contu meu :( 

Stiu, am vorbit cu el pe game acu cateva zile si zicea ca aplica, vad ca a intrat deja in factiune pana sa ajung eu acasa :))

7 hours ago, VODA BigDevil ZuZ said:

Pentru unu' de-al nostru căzut o sa cada 3 de-ai lor

Maine cand ajung acasa le manjesc rubrica de Complaints, umplu pagina.

Link to comment
Share on other sites

Mult succes in continuare, baieti, in joc si in viata reala, in tot ceea ce faceti. Eu renunt deoarece nu mai am timp, muncesc si cand ajung.. ies afara, e vremea buna acum.. poate ne revedem la iarna. Sper ca am ajutat si eu. Va salut si va respect! 

https://www.rpg.b-zone.ro/factions/resignation/16249

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Bodie said:

Mult succes in continuare, baieti, in joc si in viata reala, in tot ceea ce faceti. Eu renunt deoarece nu mai am timp, muncesc si cand ajung.. ies afara, e vremea buna acum.. poate ne revedem la iarna. Sper ca am ajutat si eu. Va salut si va respect! 

https://www.rpg.b-zone.ro/factions/resignation/16249

Multumim pentru ajutor! Te asigur ca alegerea e cea buna, nu mai merita ;) Succes in continuare in viata reala!

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Bodie said:

Mult succes in continuare, baieti, in joc si in viata reala, in tot ceea ce faceti. Eu renunt deoarece nu mai am timp, muncesc si cand ajung.. ies afara, e vremea buna acum.. poate ne revedem la iarna. Sper ca am ajutat si eu. Va salut si va respect! 

https://www.rpg.b-zone.ro/factions/resignation/16249

Goood luck bro <3 you're the best. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.