Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Am dat azi +. trist

Dai /q si uninstall SA:MP.

 

Oricum, fata de situatia legata de turfs..e mai bine acuma, avansam greu..dar totusi, e bine ca putem face ceva fata de celalante mafii. Macar pana la sfarsitul saptamani sa facem ceva frumos..pacat ca au venit cops pe turf ca il castigam si pe acesta, n-a fost o diferenta mare, doar de 8 puncte dar serverul si garda ne-au facut probleme..

 

Noapte buna.

Link to comment
Share on other sites

Bravo baieti, ne-am descurcat foarte bine.

Nu uitati, maine la ora 2000 avem antrenament! Sper sa va prezentati in numar cat mai mare.

Noapte buna!

 

Te ocupi tu de antrenament, cum am vorbit saptamana trecuta. Eu o sa fiu plecat!

 

Noapte buna!

Link to comment
Share on other sites

Salutare Corleone! Sunt la T.I.C.....imi pare rau ca nu am putut intra ieri la war-uri dar nu am avut net, nici acum nu am, sper sa vina azi cei de la RomTelecom sa rezolve. Sper sa pot intra azi la antrenament. Bafta ;)

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti sunt si eu la T.I.C nu ma ce face...ne vedem deseara.

Link to comment
Share on other sites

Salutare Corleone , am venit de la liceu si plec la antrenament.

Ne auzim la antrenament.

 

 

ihihihihhihi

 

 

La 10 e stingerea ma doru ? ..

Eu n-am ora de impartit pijamalele ca tine ma :)) dar eu am si antrenamente si scoala etc. si is so obosit si abia mai tin ochii deschisi dupa 9 :));)

Edited by karim200
Link to comment
Share on other sites

Te ocupi tu de antrenament, cum am vorbit saptamana trecuta. Eu o sa fiu plecat!

 

Noapte buna!

Da'da, bla bla :)). Stai linistit :)

Salutare Corleone! Sunt la T.I.C.....imi pare rau ca nu am putut intra ieri la war-uri dar nu am avut net, nici acum nu am, sper sa vina azi cei de la RomTelecom sa rezolve. Sper sa pot intra azi la antrenament. Bafta ;)

Pai sa faci sa vi..

*Am ajuns si eu acasa, ce mai faceti?

Link to comment
Share on other sites

Eu n-am ora de impartit pijamalele ca tine ma :)) dar eu am si antrenamente si scoala etc. si is so obosit si abia mai tin ochii deschisi dupa 9 :));)

 

kman ;) ;) ;) ;)

 

Face si ea ce poate. :))

 

Ce e semnatura aia ma ?

#back de la scoala.

Link to comment
Share on other sites

Salut tocmai ce am venit de la scoala ne vedem in game.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.