Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@AIM K0rS, Hq este la Southern Pimps

# Eu ma bag la un meci de CS:GO dupa somn,ne vedem maine.

Si ce daca e la pimps ce nu puteti da attack pe hq, ii putem bate pe hq

Link to comment
Share on other sites

@@AIM K0rS, Uite ce am gasit eu,a trecut mult de-atunci ...

http://imgur.com/lypFxY2

 

@am iesit si eu,nb all

Bravo tie ma, la vremea aia eram in GSB eu nu aveam tec-uri ca tine.La vremea repectiva VTB avea o gramada de codati (se stransase o gasca de codati) inclusiv maryusssss ala, baxer, daca mai stau sa-mi aduc aminte mai sunt cel putin inca 10 inclusiv tu luasei ban atunci pentru cod Edited by AIM K0rS
Link to comment
Share on other sites

Noapte buna Bratva!

Ne vedem maine in Joc si sper sa facem treaba buna, la fel ca si astazi.

Incercati sa intrati pana in 19:30 in game caci dupa 19:40 o sa fie Serverul Full si o sa fie greu sa va logati.

Acum cine primeste Kick,Crash,ii cade netul/curentul asteapta 10 minute sa se logheze..

Pe langa asta mai este si Lagul infernal dar, trecem noi si peste asta ;)

 

PS: Warul din LS o sa fie de Antrenament. Nu ma intereseaza scorul la warul acela.

Link to comment
Share on other sites

Baaa Dragose asa e ma Bratva pe care o stiai tu, ce-a cu respectul era bratva cu 0 turfs acum sa-u mai schimbat cateva lucruri, am trecut la un alt nivel si pana la urma conteaza rank-ul, cine e lider, sublider, rank 5.Nu conteaza ceea ce conteaza este sa reprezentam o forta in lumea mafiilor mai ales sa ne strivim mafiile adverse la war ai sa luam LV-ul.Atata timp cat luam lv numai conteaza rank-ul

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.