Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@Gty, De 2 zile am incercat sa imi apara aplicatia aia cu Get windows 10 si tocmai acum 5 min mi-a aparut si am intrat si eu in lista de asteptare, se merita sa mi-l iau ? Nu merge samp-ul in general pe win 10 sau e doar la tine problema?

Incearca ce face baiatu asta:

 

HELL YEAH 5Sdw8Tl.jpg

Edited by Blexu
Link to comment
Share on other sites

@@BoNNdi,

Si de ce te-as adauga la prieteni? Daca chiar esti curios sa ma vezi dai o fuga in Constanta.

Acuma vorbesc serios. Sunt in Mamaia 20-26August, ne vedem daca vrei ;)

Un McPuisor fara castraveti te rog si mai repede. Pastreaza restul.

Wow, ce replica pe tine, nu o mai schinbi si tu drq?

@, Na ba, ziceai ca nu iti mai aduci aminte cand va tineam in HQ. http://i.imgur.com/3kUqC9E.jpg Si pentru toti ceilalti TTb, sa stiti ca butu care tot face pe posterul necunoscut la discutii ttb este xColors aka Alex_Mafya[GoV]

De mine zici ca sunt xcolors?:>
Link to comment
Share on other sites

Culmea frate. Am dus calculatorul la reparat ca s-a stricat sursa. Mi l-au adus si l-am dus iar la reparat ca se stricase placa de retea. Mi l-au adus si acum nu merge netul. Asta e ghinion curat.

Link to comment
Share on other sites

Cei ce vor sa-si puna demisiile, mai bine asteptati sa revina si M1h41, sa vedem daca treaba va merge la fel de urat si atunci.

Salut baieti,eu maine plec cu,cortul ne vedem Duminica cred,daca mai ajung acasa.Aveti grija de voi.

 

Am gasit asta pe fb si mi se par cunoscuti tipii cu niste membri dintr-o mafie,nu dau numesp:

 

https://www.youtube.com/watch?v=xTcpeaUXRkU

 

Sper sa te manance ursii. Si, terminati cu toate "suferintele" cu referire la SP. Daca ei nu dau dovada de caracter( nu, nu ma refer la skin) , de ce trebuie sa coboram si noi la un nivel atat de marsav, lipsit de maturitate? La inceput tin minte ca mai aparea si cate un "gg" sau "bravo" la war, acum tot ce vezi e "praf", "slab", " X vs 1" sau "codat clar".

Edited by Peaceful
Link to comment
Share on other sites

Mna.. cum am mai spus, gangul este în reconstrucţie. Dacă voi nu vreţi să mai rămâneţi.. asta este.

 

@GROMO: Me and blexu told you to remain here because we`ll became more good than now, maybe with blexu leader or another leader, if you don`t udnerstand it, good luck, you will need it.

 

@RESTUL: Rămâneţi aici şi ascultaţi, nu aveţi ce pierde.

Link to comment
Share on other sites

Prima data cand postez si eu aici :)

 

Salut mafeotilor,ce faceti?

 

Nasol, am ramas o mana de oameni, dar vorba aia "mai bine putini si buni decat multi si prosti" :))

Pacat de ce-i buni care ne-au parasit, nu stiu ce-i bine pentru ei :))

Link to comment
Share on other sites

tsar.png


Baieti...... astazi e ziua in care eu va voi parasi


Chiar imi pare rau ca nu am reusit sa fac mai mult cu factiunea asta


Dar asta este, cat timp am fost lider am invatat ca in viata nu


poti fi pe placul tutoror.


Mi-am dat demisia de la lider pentru ca


nu voi mai avea timp sa ma ocup de factiune.


Nu ma voi lasa de samp, dar voi merge intr-o pasnica.\


Sigur o sa ne mai vedem :)


Multa Bafta.


In zilele urmatoare se va alege noul lider.


Link to comment
Share on other sites

Sa inceapa distractia.O sa avem o perioada de respiro (nu ca nu am avut pana acum), dar trebuie sa ma obisnuiesc cu totul si sa reintregesc mafia.

Edited by Destema
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.