Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Neatza Bratva nu credeam ca o sa mai postez aici vreodată si da a venit momentul sunt noul vostru coleg...unii mă stiu de cand aveam Rank 4 in The Tsar Bratva. O sa îmi schimb signature pentru mafia mea de suflet.

Destema încă odata gg pentru lider o sa fac tot ce pot in a-ti mai aduce membrii.

Max esti unul din cei mai tari de aici sper sa nu iesi

Restul sunteti la fel fie ca aveti un Rank mai mare sau mai mic avem aceiasi valoare

Acum ca mafia are dinou lider hai sa scriem iar legenda cu #LV Maroo si #TTB Powerrr hai #Pe ei pe turful lor....

Link to comment
Share on other sites

B-Olympics Summer 2015

As dori sa fac un mic anunt. Olimpiada de vara 2015 a fost mutata cu o saptamana mai devreme, astfel incat acum incepe pe 18.08.2015, adica marti. Mai multe detalii gasiti aici.

 

Multumesc pentru atentie.

Link to comment
Share on other sites

Si noi iti multumim pentru informatie.

 

T/C pana mai tarziu, pentru a vedea toti.O sa postez si la anunturi mai multe informatii.

Edited by Destema
Link to comment
Share on other sites

Buna seara colegi.

Pfoa deci abia astept sa ne facem 40 in colo sa ne ducem pe turfu lor :))

Destema, sper ca ne vei duce pe drumul cel bun. Avem incredere in tine. Este factiunea mea de fuflet deci nustiu daca voi pleca (doar daca se va intampla cv)

#40+&PETURFU'LOR

Link to comment
Share on other sites

Buna seara Bratveni! Ce faceti?

Cu usurinta ne vom inmulti pentru ca Destema va duce factiunea intr-un punct înalt de aici incolo.

Dati ad-uri ca recrutam chemati-va prietenii pentru a reusi sa ne facem 41/41.

Multumesc frumos pentru atentie!

#LV Marooo

#TTB Powerrr

#Pe ei pe turful lor....

#Destema bo$$ & v@lo3os

Link to comment
Share on other sites

Eu maine o sa fiu plecat la munca.

War-urile sunt optionale si sa nu uitati de olimpiada, cei care doriti sa mergeti.Ar fi frumos sa va duceti pentru a ne prezenta factiunea, poimaine o sa va sustin si eu.

 

 

Ca sa va usurez munca aveti aici totul detaliat.

 

3zgn1vW.png

Run hard

Data & ora: Marti, 18.08.2015, 15:00
Tip proba: Cursa (Sprint)
Tip participare: Grup
Numar de membrii: 2
Descriere: Toti participantii se vor alinia la start si vor trebui sa parcurga traseul alergand. Primii 3 jucatori care ajung la final vor castiga.
Imagini/video: Click.
Reguli suplimentare pentru aceasta proba:
- Daca doi membrii ai aceleasi factiuni castiga 2 locuri, factiunea va primi un singur loc pe podium.
Date & hour: Tuesday, 18.08.2015, 15:00
Event type: Race (Sprint)
Participation type: Group
Number of members: 2
Description: All participants will make a line at the start line and they need to run all the way to the end. The first 3 players to reach the finish line will win.
Imagini/video: Click.
Additional rules for this event:
- If 2 members of the same faction wins 2 places, the faction will gain only one place on the podium.
T/C, deschid maine.
Noapte buna.

 

Link to comment
Share on other sites

Buna seara. Baieti haideti sa nu mai plecam, indiferent de motive. Cred ca ati observat toti, Destema vrea sa ramanem uniti. O sa aduca membri si o sa ne ducem si noi la war. Vreau sa nu mai plecati. Va pwp be auzim maine in game.

#/ORDER2&RANK2

Link to comment
Share on other sites

Aviz maine pentru probele de la olimpiada.

 

Multumesc lui BurninGod si Memorysticky ca s-au oferit sa participe.

 

Probele sunt urmatoarele :

 

3zgn1vW.png

Wormhole

Data & ora: Miercuri, 19.08.2015 15:00
Tip proba: Cursa (Zbor)
Tip participare: Individual
Numar de membrii: 1
Descriere: Fiecare factiune va avea o incercare de a termina traseul folosind un avion de tip Hydra. Fiecare jucator va fii cronometrat pe durata parcurgerii traseului, iar la final, cei mai buni 3 timpi vor fi premiati. In cazul unei egalitati, se va face inca o cursa de departajare.
Imagini/video:
.
Reguli suplimentare pentru aceasta proba:
- Nu aveti decat o singura incercare. Daca bubuiti, nu aveti dreptul de a relua.
Date & hour: Wednesday, 19.08.2015, 15:00
Event type: Race (Flying)
Participation type: Individual
Number of members: 1
Description: Each faction will have only one try to finish the race using a Hydra (military jet). Each player will have his time to finish the race which will be noted down. After every player raced, the best 3 times will get a place on the podium. In case of an equality, there will be one more race, so we get only one winner.
Imagini/video:
.
Additional rules for this event:
- You only have one try. If you destroy your vehicle, you are not allowed to race again.
Si :
One step to death

Data & ora: Miercuri, 19.08.2015 20:00
Tip proba: Cursa (Cascadorie/Precizie)
Tip participare: Individual
Numar de membrii: 1
Descriere: Fiecare factiune va avea 3 incercari de a termina traseul folosind o motocicleta de tip FCR-900. Fiecare jucator va fii cronometrat pe durata parcurgetii traseului. Din cele 3 incercari, se va lua in considerare cel mai bun timp. In cazul in care un jucator nu termina traseul, timpul va fii 'infinit'.
Imagini/video:
.
Reguli suplimentare pentru aceasta proba:
- In cazul in care niciun jucator nu termina traseul, se va lua in considerare cel care a ajuns cel mai departe.
Date & hour: Wednesday, 19.08.2015, 20:00
Event type: Race (Stunt/Precision)
Participation type: Individual
Number of members: 1
Description: Each faction will have 3 tries to finish the track using a motorbike (FCR-900). Each player will have his time noted down. Only the best time from the three tries will be taken into consideration. In case one player doesn't finish the track, his time will be 'infinite'.
Imagini/video:
.
Additional rules for this event:
- In case no one finishes the track, the winners will be chosen from those who got the farthest.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.