Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Maine vreau prezenta maxima la war-uri, nu ma lasati la greu.

Va astept in HQ in linie la 13:20.

Noapte buna.

 

 

 

 

Neata baieti, fiti atenti la asta http://www.rpg.b-zone.ro/players/report/32552

 

Sa va prezentati la war-uri.

Edited by Destema
Link to comment
Share on other sites

Salutare baieti, dupa cum probabil ati vazut eu sunt noul vostru sublider si am venit aici sa cucerim minim orasul LV, probabil stiti ca tot eu sunt ultimul sublider care a realizat aceasta performanta pentru Bratva. Alaturi de voi si noii membrii care vor mai veni sper sa reusim sa facem din nou #LV Maro. Nu am pretentii sa castigam saptamana aceasta deoarece va fi o saptamana de reconstructie in care vor veni si probabil vor pleca anumiti membrii, dar de saptamana viitoare luni-marti ne vom pune pe treaba si incepem scopul nostru, anume #LV Maro.

 

In curand va veni si noul sublider si incet-incet ne facem 41. La warul de azi si maine (vineri) desi suntem doar 28 in factiune vreau sa vad cat mai multi on, sa aratam macar putina demnitate ca desi nu vom castiga cel mai probabil, ne prezentam cat de cat onorabil.

Link to comment
Share on other sites

Ce am auzit, mâine luăm 2 turfuri a?

Speram sa le luam pe amandoua, dar ca sa le luam trebuie sa ascultam de Katzuno si Destema, nu sa mergem fix in mijlocul lor si sa facem - , daca am juca mai ofensiv ar fii mai bine, azi am jucat defensiv si s-a vazut .. as pune ca ''ne-am bagat cu curu' in HQ'' si am pierdut war.

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti, de astazi sunt noul vostru coleg, va pup la suflete, pup! Sper sa ne intelegem bine si sa fim o forta in LV!!!

 

Bine ai venit în familie! De precizat: magia se tine in borcan pe timp de noapte, iar ziua la war se deschide capacul. Pwp.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.