Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Ba ratter imi pare rau ca ai primit ban nu prea am reusit sa te cunosc dar esti o persona buna!Baaaaaaa dc nu mi-ai zis ca esti din chisinau bratan?

Da stiu ca suntem putini din RM si nu mai intreb sau zic....

Link to comment
Share on other sites

@@CSV,Şi tu, mă? :))

 

@,Pharell doar pe cei din Bratva îi ia la teste când avem waruri împotriva verdanţilor. :) Pnm, trebuia să iei unban, cum au luat mai mulţi. Cât despre krown, nu cred că dădea tobe ban aiurea.

 

Ba nu e vina mea e vina lu ala cu TW lui ca nu i se conecta i-am dat iar datele si banned.Bag pula in el

 

Link to comment
Share on other sites

Se vede clar treaba asta. De fiecare data cand avem war cu Verdant, Pharell mereu ne strica warurile, chiar daca nu gaseste nimic, macar ne-a luat de la war... Nu cred ca doar noi suntem in situatia asta. Platiti-va amenzile pentru ieri, la 23:00 dau fw.

Link to comment
Share on other sites

Mâine, 25.02.2016, între orele 20:00 - 22:00 vreau să fiţi ONLINEarrow-10x10.png pentru a ne prezenta la waruri. Cine nu poate veni, sa facă cerere de învoire cu un motiv bine intemeiat, altfel veţi fi sancţionaţi !

1. Red Dragon Triad - Millitary LV: 20:00 defend !

2. Southern Pimps - Airport II LV: 20:30 attack !

3. Avispa Rifa - Avispa HQ SF: 21:00 attack ! Optional

Toată lumea trebuie să deţine job-ul de ARMS DEALER şi materialele necesare pentru a da arme la war. Cine este prins fără materiale şi job la war va fi sancţionat cu FW.

NU MAI DATI ATTACK IN ALT ORAS!

Maine vreau iar 35 online! Am iesit, noapte buna.

Link to comment
Share on other sites

Ce smecher, astia din VDT propun sa ne scoata gardul de la HQ, ca vezi Doamne abuzam la war-uri :)) smecher, smecher.

 

=))) Nu mai bine ne muta si HQ langa HQ SP? Sa ne bata mai usor zic si eu...

Neata, ma pun sa fac evidenta. Cei care nu ati platit amenzile pentru miercuri, aveti fw.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.