Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Cei mai buni baieti din LV noi suntem, daca southern pimps nu prind attack pe verdant, imprumutam noi turf-ul de la verdant si il dam celor din pimps :))

Incercati si voi sa fiti macar 34-35 on.

Link to comment
Share on other sites

@@Alexless, cand o sa fim 41 on atunci o sa fie ceva. Ei sunt 41 si 35 on, noi 34 si 31on. Iti promit eu ca daca o sa fim 41 in factiune o sa fim si 40 online, daca avem 40online si cativa buni, nu avem cum sa nu luam LV.

Link to comment
Share on other sites

Seara buna!

Daca o sa fie intelegere intre colegi totul o sa fie ok. Daca o sa va purtati dusmanie ca "X" a venit din factiunea cutare si "Y" din factiunea cutare o sa se creeze probleme. De ce? Pentru ca unii traiti in acest joc in loc sa va distrati. De duminica o sa iau legatura cu Liderul, Bulaie, sa fac cateva antrenamente cu voi (daca acesta crede ca este cazul).

Acolo permit maxim 5 invoiri dar numai sa fie acceptata aceasta propunere.

O seara buna sa aveti!

Edited by A I M Sidorov
Link to comment
Share on other sites

Baietii din RDT chiar vor sa ma scoata cu 3/3, am vreo 6 filmulete cand ieseau de pe turf pe Military LV si pe turful de aseara.

Intrebare: Daca sunt dat afara din TTB, dovezile mai sunt valabile? sa stiu daca le fac post de acum sau dupa ce ies :))

Link to comment
Share on other sites

Dabia astept warurile de maine sa vezi ce ii rupem pe aia din rdt si pimps, la ce brigadea ne-am facut ii batem 15-0 + spawnkill, sa vezi scor mirobolant ce va face ripzor, trage spectaculos rau omul, nu mai zic de ceilalti pentru ca eu sunt o paleta infecta care nu stie sa traga cu deagle + ca imi dau impresii de lider si fac dm pe colegi impreuna cu cei din pimps, doamne ce prost sunt !

Link to comment
Share on other sites

Salut,ce faceti voi ma?Astea sunt printre ultimele mele posturi aici,eu am venit aici sa-l ajut pe Slade dar cum el numai este nu o sa mai fiu nici eu,bafta la toti,inca 2-3 zile si fac 14 zile si dupa va doresc sa va tina SP in HQ si cu siguranta cu Bulaie lider o sa reusiti si acest record negativ cum a facut el cu ELC,deci bafta la spawnkiluri!

Link to comment
Share on other sites

Servus la toti!

Am ajuns si eu acasa. Ma bag la un dus dupa care intru si eu in game.

 

 

Salut,ce faceti voi ma?Astea sunt printre ultimele mele posturi aici,eu am venit aici sa-l ajut pe Slade dar cum el numai este nu o sa mai fiu nici eu,bafta la toti,inca 2-3 zile si fac 14 zile si dupa va doresc sa va tina SP in HQ si cu siguranta cu Bulaie lider o sa reusiti si acest record negativ cum a facut el cu ELC,deci bafta la spawnkiluri!

Prodane, tind sa cred ca aceasta iesire are legatura cu retrogradarea ta de la Sublider la rank 1. Cat timp ai fost r6 toate bune si frumoase, nu doreai Bratvei ceea ce-i doresti acum si daca erai aici pentru Slade nu mai acceptai rank6 de la Bulaie. Zilnic vad astfel de specimene care dupa ce patesc ceva poarta pica pe persoana responsabila...

Garantez eu ca daca inca erai sublider niciodata nu spuneai vorbele alea dar sa trecem mai departe ca asta iti este orgoliul. Il ataci pe Bulaie cu cuvinte aiurea dar cand ti-a dat sublider nu era acelasi Bulaie, fostul lider ELC? Halal ba...

Link to comment
Share on other sites

 

EvilSeph ZEW-''Talentalule'' de ce te bagi aiurea in seara daca nu stii ma?In GSB am plecat ca am luat FW si pentru ca ma chema Crank/Alexander.Capone la ei sa-i ajut sa ia SF-u,aici in TTB cand faceam 14 zile plecam,puteam sa fiu si sublider ca tot pleca ca nu prea ma mai atrage atat de mult RPG1 asa ca nu te mai baga atat in seama ca nu suparam rau,hai s@lpA ''magicianule''

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.