Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Seara buna!

Vreau sa va felicit pentru Warul din seara aceasta!

Vedeti ca daca ascultati putem castiga? Asa vreau sa fie si maime daca nu chiar mai bine! Avem 3 wars maine si vreau o prezenta mult mai mare fata de cea debastazi. Suntem 41 in factiune si ma astept sa fim 36-37+ on la waruri! Avem wars de la 20:00 --> 21:30, 3 waruri unul dupa altul ceea ce este bine. Maine daca ascultati macar la fel ca in seara asta este imposibil sa nu castigam macar 2/3 wars. Maine la 19:45 vreau sa fiti toti in linie in HQ cu job Arms dealer, materiale plus arme, de la deagle si pana la rifle. Nu va mai dati mp5 ca nu faceti nimic cu ele. Cand asteptati inceperea warului sa nu mai faceti DM sau sa trageti aiurea ca va dau FW. Asteptati in liniste.

Uitati-va la amenzile de la warurile din 19.04.2016 si platiti-le caci la ora 01:38 le verific si sanctionez!

 

Sa aveti o seara faina!

Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru attack, macar la asta sa fim fruntasi :))

Maine seara vreau 35 online pentru ca se poate, daca o sa fim 35 online o sa avem minim doua turfuri. Am facut 3 locuri, o sa deschid iarasi aplicatiile, daca aveti prieteni care stiu sa traga, vorbiti cu ei. Platiti-va amenzile pentru ieri, cei care nu ati facut asta inca.

Link to comment
Share on other sites

Seara buna Bratva!!!!

Felicitaru pentru war-ul de astazi,daca ascultam se poate!!!!

Maine sper sa luam 3/3 ca nu e asa greu...

Totusi scorurile lasa de dorit....unde sa mai vazut best cu asa scor mic.....

Ne ridicam noi e doar o chestie de timp!!!

LV MARO !!!!

Seara frumoasa!!!!.

Link to comment
Share on other sites

Seara buna!

Evidenta war a fost finalizata si postata! De asemenea au fost postate si amenzile! Uitati-va fiecare la amenzi la toate warurile caci sunteti unii care aveti mai multe amenzi!

Aveti la dispozitie pana maine la ora 00:01 sa le platiti! Cine nu plateste va fi sanctionat cu FW!

Link to comment
Share on other sites

DISEARA 22.04.2016 LA ORA 21:15 TOTI IN HQ CU JOB-UL DE ARMS DEALER SI IMPARTITI-VA ARME!VREAU SA FIM 35+ PE TURF.PLATITI-VA AMENZILE AVETI TIMP PANA DISEARA LA 00:01!!!!!!!!

Edited by MeMoRy Legend
Link to comment
Share on other sites

@, nu inteleg de ce ai mai intrat in mafie pe RPG1 daca tu esti in mafie pe alt RPG. Chiar nu va inteleg, deja ai luat 2 faction warnuri si daca nu o sa intri urmeaza al treila. Nu mai intrati frate pe doua sau mai multe conturi in mafii pentru ca nu are rost, eu nu tin membrii sa le dau rank si sa intre in 3 in 3 zile, eu vreau 35 la waruri pentru ca doar asa ii puteam bate pe SP. Daca vezi ca nu poti sa intri la topicul de demisii la dispozitie.

Link to comment
Share on other sites

Eu v-am salutat. Cam aici a fost pt mine. Ne vom vedea la toamna. Continuati sa faceti treaba si ca sfat. Nu va irositi vara in casa pentru un joc. Folositi-va timpul si pentru ceva mai constructiv .

 

V-am salutat.
Succes!
LiKee

Link to comment
Share on other sites

Servus!

Am facut evidenta Sedintei care a avut loc ieri seara. Sunteti rugati sa va uitati peste evidenta (O gasiti in topical "Evidenta Activitati") si sa va uitati daca sunt greseli la cei care sunt trecuti ca absenti. Cei absenti o sa primeasca FW. La sanctiuni o sa postez dupa ora 16:30, timp in care aveti la dispozitie sa va verificati prezenta in evidenta!

 

Nu uitati! DESEARA la 20:45 TOTI in HQ in LINIE si asteptati conducerea factiunii! Nu faceti DM, nu faceti SPAM, nu trageti/ consumati gloantele aiurea ci va impartiti arme si stati linistiti!

Din pacate nu mai suntem asa multi dar sper sa avem o activitate buna deseara avand in vedere ca pana in acest moment nu este nicio invoire pentru war.

 

Check Topicul Evidenta Activitati!!

Link to comment
Share on other sites

GATA INCEPE ERA TTB-ULUI!!FELICITARI PENTRU WAR-UL DIN SEARA ASTA ,DACA ATI ASCULTAT NU A FOST GREU!!MAINE VREAU ACTIVITATE MAXIMA!!

Sa te auda Dumnezeu ! ;)

 

Buna dimineata ! Ce mai ziceti?

Link to comment
Share on other sites

Eu v-am salutat. Cam aici a fost pt mine. Ne vom vedea la toamna. Continuati sa faceti treaba si ca sfat. Nu va irositi vara in casa pentru un joc. Folositi-va timpul si pentru ceva mai constructiv .

 

V-am salutat.

Succes!

LiKee

Am alte planuri pentru vara, nu stau in casă ziua pentru niste waruri, succes.
Link to comment
Share on other sites

CAt ati facut maxim la war?

Edited by AlexScorpy
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.