Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Primul war de pe rpg 1 aici in TTB cu pionii

 

aMP7vMS.png

 

Bravo ma, se vede ca ai power prin nume... Poate ne revenim si noi, restul au inceput sa fie cam inactivi si nu prea imi place asta, cum multora dintre voi nu va place. In fine, un week-end placut va doresc, salut si ne revedem in alta zi.

Link to comment
Share on other sites

@, Ba tu nu vezi ca esti singurul care mai sufera de cand am dat pm-ul cu wipe de atunci? Vezi-ti ba de treaba ta, nemancatule. Nu vezi ca traiesti intr-un joc ? Decat sa suferi si sa faci amenintari? Bai copile crezi ca mi-e frica de tine ? Du-te ba si te culca-te ca-ti scurg mucii.

 

 

@, Si app sluga, de Nolife cand a dat pm cu radualex la admin nu te mai superi pe el ? sau cand face post-uri ?Terminatu-le veziti de treaba ta si nu mai comenta aiurea, cand nu stii despre ce e vorba. Ti-am zis de 100 de ori sa nu mai scrii porcari.Baftalos, subiect inchis x2 pt ca nu am de ce sa-mi fac nervi aiurea.

 

@, Ba si eu ti-am cerut dovada ca am fost/dat PM cu aceea ce ai zis tu. Arata-mi poza sau ceva daca-ti zice un prost ca eu am dat tu trebuie neaparat sa-l crezi?? Singurul pm care am dat si am fost in el a fost cand am dat WIPE atunci in vdt, in rest nu am mai dat cu ceva anume sau sa fiu intr-unul. Tot ce ziceam in pozele alea am zis la nervi si lucruri care nu le-am facut ca daca vroiam sa le fac faceam mult mai mult rau. Insa nu mai am nici-o treaba cu tine sau cu ceilalti fani. Pana acum erai suparat pe mine ca am dat un amarat de PM pe jocu asta ca sa va scoata pe voi din factiune si acu nu mai esti suparat din cauza asta? Ma lasi ? Va las sa ziceti ce vreti, tu imi zici ca eu sunt 0 ? Dar tu ce esti in fata mea, ajungi la -. Baftalos si cu asta am terminat-o defintiv. Si sorry am aproape 17 ani (pentru cunostiintele tale generale).

 

 

 

#Ma bucur ca am dusmani, ca sa traiesc mai multi ani :*

Edited by SKY ZEW BELEAUA
Link to comment
Share on other sites

1. Green Street Bloods - Millitary LV: 20:00 attack !


2. Inca nu avem, dar e posibil sa avem.


3. Southern Pimps - Taxi LV: 21:00 defend !


4. Southern Pimps - WhiteWood LV: 21:30 attack !



Maine vreau 35 online la waruri! Sper ca ati observat ca am inceput sa sanctionez absenta la wars. V-am zis si va repet, nu ma intereseaza daca sunteti din ZEW sau nu, ati lipsit = FW. S-ar putea sa fim atacati in intervalul 20:30-21:00.

Edited by Tovarasu Bulaie
Link to comment
Share on other sites

Dupa ce Southern Pimps a ramas fara leader poate rezulta si faptul ca le vom da magie la war, cei doi nu stiu sa coordoneze iar asta poate ca este un avantaj pentru noi. Hai, v-am pupat!


Dupa ce Southern Pimps a ramas fara leader poate rezulta si faptul ca le vom da magie la war, cei doi nu stiu sa coordoneze iar asta poate ca este un avantaj pentru noi. Hai, v-am pupat!

Link to comment
Share on other sites

1. Southern Pimps - WhiteWood LV: 20:00 attack !

2. Red Dragon Triad - Millitary LV: 20:30 defend !

3. Southern Pimps - Paramedics LV: 21:00 defend !

4. Southern Pimps - Spiny Bed LV: 21:30 attack !

 

Link to comment
Share on other sites

Insfarsit ati reusit sa ma demiteti dupa lungi incercari, cam tarziu oricum, aveam asteptari mai mari de la voi.

 

Voi sunteti aia de ati batut recordu de turfuri nu? se vede ca n-ati avut adversari, azi am sters cu voi pe jos si fara lider si cu mai putini pe turf si cu turfuri mai aproape de voi, http://www.rpg.b-zone.ro/wars/view/5721, http://www.rpg.b-zone.ro/wars/view/5716 O sa fiu undercover pe viitor si o sa continui sa va sacai, nu va chinuiti sa dati PM la admini ca nu descoperiti voi ce conturi am eu ca sunt prea smecher pentru voi ;). Hai ca v-am pwpat, primu care da report e boss!

Edited by AIM NewLife
Link to comment
Share on other sites

@@AIM NewLife, daca noi nu spunem nimic adminilor asta nu inseamna ca nu stim pe ce conturi jucati, tu, spawn si care mai sunteti. Diferenta dintre noi si voi nu sta in turfuri, sta in caracter.

 

Platiti-va amenzile. Mai sunt cativa oameni buni de venit si o sa ne revenim. In acest moment, SP ne bat DOAR pentru ca sunt mai multi. Suspect, azi nu primeste nimeni fw pentru absenta insa de maine nu mai accept invoiri cu motive banale gen ''plec in oras''.

Edited by Tovarasu Bulaie
Link to comment
Share on other sites

Insfarsit ati reusit sa ma demiteti dupa lungi incercari, cam tarziu oricum, aveam asteptari mai mari de la voi.

 

Voi sunteti aia de ati batut recordu de turfuri nu? se vede ca n-ati avut adversari, azi am sters cu voi pe jos si fara lider si cu mai putini pe turf si cu turfuri mai aproape de voi, http://www.rpg.b-zone.ro/wars/view/5721, http://www.rpg.b-zone.ro/wars/view/5716 O sa fiu undercover pe viitor si o sa continui sa va sacai, nu va chinuiti sa dati PM la admini ca nu descoperiti voi ce conturi am eu ca sunt prea smecher pentru voi ;). Hai ca v-am pwpat, primu care da report e boss!

Dam prea multa atentie indivizilor ca tine si asta se intoarce asupra noastra. La varsta pe care o ai, m-as gandi de 2 ori la ceea ce voi face cu viata, nu sa am 10 conturi intr-un joc ce imi mananca timpul si nervii.

@Esti neimpresionant .

Link to comment
Share on other sites

@, N-am nimic cu tine si imi pare rau ca ai luat AV verbal, insa oamenii aia fara caracter de care vorbesti tu sunt la tine in mafie, deci nu-mi vorbi mie de oameni fara caracter ;).

 

@@LikEeE, Eu zic ca meriti un loc in ZEW, le cam dai lectii la baieti, esti mai bun ca multi de acolo, cel putin la facut posturi. Cat despre viata mea, stai tu linistit, eu imi fac timp pentru toate, spre deosebire de altii care ma fac nolifer dar ei nu stiu sa conjuge un verb si fac pariu ca in realitate sunt niste obezi cu bube pe fata.

Link to comment
Share on other sites

 

 

@@LikEeE, Eu zic ca meriti un loc in ZEW, le cam dai lectii la baieti, esti mai bun ca multi de acolo, cel putin la facut posturi. Cat despre viata mea, stai tu linistit, eu imi fac timp pentru toate, spre deosebire de altii care ma fac nolifer dar ei nu stiu sa conjuge un verb si fac pariu ca in realitate sunt niste obezi cu bube pe fata.

Eu zic sa iti vezi de taraba ta si sa incetezi cu aparitiile tale aici, daca esti prost de gura si nu sti cum sa iti calmezi nervii inafara de a injura/jigni e o problema. Daca ti-ai face timp pentru toate nu ai bolborosii prin topicurile astea sa cauti cearta ci ti-ai vede de drum, bun, prost asa cum e el.

Sanatate si zi buna sa ai.

Link to comment
Share on other sites

1. Red Dragon Triad - RDT LV: 20:00 attack !


2. Southern Pimps - Paramedics LV: 20:30 attack !


3. Verdant Family - WhiteWood LV: 21:00 defend !


4. Red Dragon Triad - Millitary LV: 21:30 defend !


Link to comment
Share on other sites

sal, o să iau probabil unban deoarece nu mi-a mers programul să-l downloadez. Bulaie să nu mă scoți din facțiune, ms. Fanu meu nr 1 te salut. Faci 19 ani și stai pe samp faci ore jucate csf csf

Edited by SKY ZEW BELEAUA
Link to comment
Share on other sites

sal, o să iau probabil unban deoarece nu mi-a mers programul să-l downloadez. Bulaie să nu mă scoți din facțiune, ms. Fanu meu nr 1 te salut. Faci 19 ani și stai pe samp faci ore jucate csf csf

Adminii astia care-s acum is prea talentati, mi am bagat w si dupa mai aparea o chestie acolo in osf, nici nu am dechis /folosit si el imi zice ca nu mi-am bagat windows, is pe langa cu functiile astea, las-o balta.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.