Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Am reusit sa prind doua attack pe SP. Maine vreau 35 poate chiar 40 la wars pentru a le castiga pentru ca se poate. Se pare ca nimeni nu a dat attack pe noi in intervalele 20:00-20:30 si 20:30-21:00 insa putem sa ne asteptam insa doar de la mafii din alte orase.

Link to comment
Share on other sites

Ca de fiecare data tot eu dau attack, aveti noroc ca prind cate doua, ca daca nu, aveam doar defend.

Maine avem un war usor si doua foarte grele. Vreau prezenta maxima! Nu ma intereseaza ca primul e cu GSB, daca nu sunteti la el si nu aveti macar 900s sunteti absenti si sanctionati.

 

1. Green Street Bloods -LVPD LV: 20:00 attack !

2. Red Dragon Triad - Millitary LV: 20:30 attack !

3. Southern Pimps - Mats Deliver LV: 21:00 defend !

Link to comment
Share on other sites

1. Southern Pimps - Mats Deliver LV: 20:00 defend !

2. Inca nu ne-au atacat.

3. Southern Pimps - Airport II LV: 21:00 attack !

4. Southern Pimps - Rockshore LV: 21:30 attack !

 

Maine vreau iar minim 35 la wars! Azi ne-am chinuit putin cu SP ca nu ati ascultat insa v-ati redresat si am reusit sa castigam de la 7-4 pentru ei. Felicitari!

Edited by Tovarasu Bulaie
Link to comment
Share on other sites

Astazi sunteti invoiti la primul war. Puteti sa va uitati linistiti la meci. La 21:00 sa fiti in HQ pentru cele doua attackuri!


Astazi sunteti invoiti la primul war. Puteti sa va uitati linistiti la meci. La 21:00 sa fiti in HQ pentru cele doua attackuri!

Link to comment
Share on other sites

Felicitari tuturor pentru prestanta din aceasta saptamana. Sper ca saptamana viitoare sa va intreceti pe voi si sa fim si mai buni. Va sugerez sa incepeti sa filmati abuzurile ca noi suntem bombardati :>. Ne auzim luni, va doresc un weekend placut.

Link to comment
Share on other sites

@,

o melodie pt domnu' Lung, am auzit-o azi :))) #barosan

 

Noapte buna, acum 5 min am venit si eu de afara, intru si eu putin pe joc si ma bag la somn... am consumat vreo 2-3 beri..ca pe caldura asta merge. :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.