Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salutare, n-am mai postat de ceva timp.. Sper sa ne revenim si noi ca a terminat si snr cu bacu' .. :)

 

DE LA MINE PENTRU TOTI FANII NOSTRI, DE LA VARU PIAN. Edited by SKY ZEW BELEAUA
Link to comment
Share on other sites

Sky... eu tot nu am aflat cat a luat :))

Oricum maine vreau 35+ la war...

Am vazut ca iar au inceput sa comenteze pustii de 15 ani =)) Sa fie in bafta lor daca prefera sa isi traiasca viata luand casute colorate pe sa-mp.

Apropo am mai pierdut 1kk la /spin azi :|

Link to comment
Share on other sites

Baaa. Nu va mai tot puneti pe demisii, ca nu rezolvati nimic daca plecati. Stati aici numa ca ne revenim, o sa vedeti ca in maxim 2 saptamani din SP o sa plece multi pentru ca vor avea in fiecare zi waruri, si multi nu or sa poata sa stea mai ales ca e vara, sau daca nu vor pleca multe invoiri, inactivitati s.a. Stati numa in banca voastra si asteptati. Haida salut

Link to comment
Share on other sites

Salutare lume, am vazut un videoclip postat de pulica ala din pimps care incearca oarecum sa parodieze o conversatie pe skype cu ZEW :) Pacat ca pe langa faptul ca isi irosesc vara stand in fata calculatorului si incercand sa se faca de ras...

Acest videoclip nu demonstreaza decat faptul ca esti un copil fara viitor probabil un copil care a avut parte de multe ''conflicte'' in scoala/liceu si a ajuns sa se retraga in fata PC-ului :)

Un mic sfat pentru aceste personaje care poarta masca aceea de ''smeker'' : ai o chestie mare in camera numita usa si ar trebui sa vezi cum se inchide si pe dinafara.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Salutare lume, am vazut un videoclip postat de pulica ala din pimps care incearca oarecum sa parodieze o conversatie pe skype cu ZEW :) Pacat ca pe langa faptul ca isi irosesc vara stand in fata calculatorului si incercand sa se faca de ras...

Acest videoclip nu demonstreaza decat faptul ca esti un copil fara viitor probabil un copil care a avut parte de multe ''conflicte'' in scoala/liceu si a ajuns sa se retraga in fata PC-ului :)

Un mic sfat pentru aceste personaje care poarta masca aceea de ''smeker'' : ai o chestie mare in camera numita usa si ar trebui sa vezi cum se inchide si pe dinafara.

 

 

 

"Conflicte" in scoala/liceu "sa se retraga in fata PC-ului" ..................................... N-am sa zic mai mult de atat ceea ce demonstreaza totul :

 

aLINaz0.png

 

Atatea posturi facute in decurs de mai putin de o luna ... Daca stau sa-ti iau posturile de pe rpg vs posturile de pe forum pot sa pariez ca ai mai multe pe RPG ...

 

Si inca ceva :

 

PARODIÁ, parodiez, vb. I. T r a n z. A imita o operă literară cu intenția satirică de a pune în lumină procedeele ei mecanice, maniera ei, sau pentru a obține efecte comice.

Edited by LuckyLuciano TSA
Link to comment
Share on other sites

@@Decimo AllenMinyo, bai terminatule sa ma cac pe mormantu tau sa aiba ma-ta unde sa iti puna lumanarea

Ai sobolan deasupra ochilor

Pune-ti paru la perciuni

 

Tu care mai esti ma?

Acum veniti cu conturi anonime de forum sa nu va faceti de ras? :))

Edited by Decimo AllenMinyo
Link to comment
Share on other sites

Penibil unde s-a ajuns pe mizeria asta ordinara insa nimeni nu face absolut nimic. Merge cop pe contrasens primeste un amarat de AV ca sa nu mai zic cum s-o schimbat regulamentul din politie in care dai o comanda si il baga la jail. Pe langa asta, se trezesc conducatoriica nu mai au membrii si le da unban. Continuati tot asa si cred ca o sa se mentina media de 500 600 de playeri la amiaza. O seara buna!

Link to comment
Share on other sites

Clanul Ultras Victor, te inivita sa participi Duminica pe data de 24.07.2016 la ora 16:00 la festivalul motociclistilor. La aceast festival ne vom intalnii cu iubitorii motocicletelor, chiar si al ATV-urilor. Vom organiza o parada formata din (NRG-500,Faggio, Quad, Wayfarer, FreeWay,Bf-400, PCJ-600,Sanchez), plecand din Las Venturas spre Los Santos pe plaja. Vom face poze, poate chiar si o filmare.

 

*Dar nu va avea loc doar o plimbare, pentru detinatorii motocicletelor avem o tombola.

Tot ce trebuie sa faci este doar te inscrii, iar daca ai noroc in ziua extragerii chiar daca esti online sau offline, poti fi chiar tu castigatorul unuia din cele 3 premii acordate.

Va asteptam cu drag, Clanul [uV] Ultras Victory !!!

 

 

https://forum.b-zone.ro/topic/345968-motorfest-b-zone-edita-1-24072016-bonus-extragere/#entry5211502

Link to comment
Share on other sites

Salutare lume! Am lasat subliderul si sper sa va descurcati mai departe si sa nu iesiti, sper sa va reveniti si sa luati orasul! Apropo, se observa faptul ca au inceput codalaii aia no-liferi sa cada pe capete?

Jorik. Joker 22.07.2016 13:30 21.08.2016 13:30

Cheats (Aimbot/Norecoil)

raZeN.[TSA]

Joker 22.07.2016 13:07 21.08.2016 13:07 Cheats (Norecoil)

 

Pe langa fostii sublideri care rupeau codu dar na... asa e cand esti in AIM/Silent :)) (Nu faci nimic fara V2)

 

Acesta cred ca va fi ultimul meu post pe aici dar pastram legatura ! YO!!

Edited by Decimo AllenMinyo
Link to comment
Share on other sites

Tocmai am intrat si eu, reintrat pot spune, am mai fost in vremea lui Ciccio, dar nu asta conteaza. Haideți sa castigam maine singurul war pe care l avem, putina activitate si e win, mai ales ca e pe hq. Ne vedem maine!

Edited by ANDREWSK
Link to comment
Share on other sites

@, welcome.

 

Astazi nu avem wars doarece nu a mers attack la 15:30 din cauza acelui bug iar mai tarziu nu am fost pe faza pentru a prinde. Oricum, am observat ca si acum este warul acela activ, sa speram ca se rezolva curand.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.