Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Sunt idiot .. Am crezut ca astazi e vineri ma scuzati, azi am fost in oras cu baieti .. se amana maine. Am incurcat zilele :-S

 

 

Maine la 13:30 antrenament .. vreau sa fiti cat mai multi prezenti, sa ne mai punem la punct cu skillu.

Edited by Stephan
Link to comment
Share on other sites

uite nu prea bine..

 

il mai stiti pe [bis]Cozmin care a fost in corleone,iam dat 3m cand era in corleone ca sa isi ia casa..au trecut vreo 3 saptamani si nu imi mai da banii,lam intrebat in seara asta si se face ca ploua,tot imi zice ca nu are..dar 3m ii faci in 1 sapt numai din payday la cat sta el..ce sa fac ca sa imi recuperez si eu banii?:(

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna tuturor , ma bag si eu la somn

Stefan s-ar putea sa nu ajung maine la antrenament deci te rog sa ma invoiesti pentru orice eventualitate,daca ajung particip ms.

Ne auzim maine Family >:D<<'>

Link to comment
Share on other sites

"uite nu prea bine..

 

il mai stiti pe [bis]Cozmin care a fost in corleone,iam dat 3m cand era in corleone ca sa isi ia casa..au trecut vreo 3 saptamani si nu imi mai da banii,lam intrebat in seara asta si se face ca ploua,tot imi zice ca nu are..dar 3m ii faci in 1 sapt numai din payday la cat sta el..ce sa fac ca sa imi recuperez si eu banii"?:(

 

"am iesit si eu..

 

poate ma ajuta si pe mine cineva daca poate in legatura cu cozmin"

 

 

=>Nu cred ca te pot ajuta in niciun fel sa iti recuperezi banii de la Cosmin , dar in schimb , te-as putea ajuta cu niste bani pentru a-ti completa acei 3 mil de la mine si sa nu mai duci lipsa , fiindca stiu ce nasol te simtzi cand iei "tzeapa" de la cineva si te lasa-n c*ru gol :) , adica , lasa-l daca e nesimtit , n-ai ce-i cere . Eu iti trimit maine niste bani cateva zile pentru a-ti completa acei 3 milioane de care zici tu din paydayuri ;) Vorbim maine , acum mi-e somn. Noapte Buna !.

 

Noapte Buna Corleone , am iesit si eu :-H

Stephan , maine 100% nu pot ajunge la antrenamente , sunt plecat cu rizi ... so , nu pot fi prezent la antrenamente .

Sper sa ma invoiesti :X .. ca daca nu ... :-W:))

Mersi :X

 

Noapte Buna corleone

Edited by shlomy
Link to comment
Share on other sites

uite nu prea bine..

 

il mai stiti pe [bis]Cozmin care a fost in corleone,iam dat 3m cand era in corleone ca sa isi ia casa..au trecut vreo 3 saptamani si nu imi mai da banii,lam intrebat in seara asta si se face ca ploua,tot imi zice ca nu are..dar 3m ii faci in 1 sapt numai din payday la cat sta el..ce sa fac ca sa imi recuperez si eu banii?:(

Si eu am patit la fel..i`am dat 4..si nu mai dau de el.. :| in fine :-J

 

 

STEPHANNNNNNNNNNNNN eu nu pot veni la antrenament ca am scoala la 13:30 :-W

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.