Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

 

 

Am ochii mici ca la to-ky-oo si tu vrei sa fii baiat ca pi-no-chi-ooo. Am plecat la liceu, ne vedem diseara.

 

 

Să iei 2 :*

Link to comment
Share on other sites

Salutări!

Am ocazia de a vă anunța că au început înscrierile pentru olimpiada de vară, B-Olympics Summer 2014. Înainte de înscriere vă rog să citiți și să acceptați regulamentul general.

Probele vor fi anunțate în decursul lunii iunie, urmând ca la începutul lunii iulie să înceapă olimpiada propriu-zisă. Momentan nu există o dată anume, dar aceasta va fi anunțată în topicul acesta. Dacă aveți propuneri pentru probe vă puteți exprima aici; cele mai interesante au posibilitatea de a fi introduse. Întrebările și nelămuririle îți au topicul lor aici. Altele vor fi discutate în topicul de discuții unde puteți vorbi pe tema B-Olympics.

 

Mulțumesc pentru atenție!

O vară plăcută vă urez!

Link to comment
Share on other sites

Si acesta o sa fie si ultimul meu post in aceasta factiune si in acest JOC, am vrut sa ma las de mult dar cu ocazia aceasta am hotarat sa ma opresc aici deoarece o sa plec in danemarca si nu o sa mai am timp de SAMP, Va salut pe toti care ati fost alaturi de mine si mi-ati fost aproape nu ca alti care m-au facut pe la spate, sper sa duceti aceasta factiune cat mai sus si sa faceti istorie aici in THE CUNEO FAMILY, aceasta mafie a fost si va fi factiunea mea preferata! respect pentru toata lumea va pupa ALYN nu uitati niciodata sa nu va ofticati pentru un CONT !

Huntere -> ai fost un lider cam nab care juca cu coduri !

Joseph => ai fost un prieten excelent!

Levy => esti un lider c-am slab la arme dar cu codati ca in GSB o sa faci si tu plusuri in 2015! :))

Just => dute si te joaca LOL ca doar atat sti :))

razvanys => ai fost si vei ramane un NOB si un ofticat!

Helperr => esti un prieten de treaba sa faci si tu legenda prin VTB!

maniacul34 la fel ca Helperr!

Restul ca imi ia c-am mult sa scriu pentru toti ati fost niste prieteni de treaba cu mici probleme dar ne-am inteles totusi cat de cat!

 

 

Va pwp alyn o sa ne revedem poate peste 2-3 ani daca mai exista acest JOC!

 

Link to comment
Share on other sites

Salutare! In sfârșit s-a dus suspendul. Ce dor imi era sa postez pe aici.

Sunt la muzica...

Avut teza la romana prima ora, nr 2 a avut 3 ex de incercuit.....discriminare ba

 

 

 

poate nu intrati azi la war ca va sparg

Link to comment
Share on other sites

@, Esti praf.....

 

@Cata rautate frate,sa faci post ca m-am adresat lui COOLIO,si nu lui ,dar pac post,haha mi s-a scarbit.

 

Daca e sa fiu sactionat,papa VTB 3/3 :)) Ne auzim diseara la waruri daca o sa mai fiu

Link to comment
Share on other sites

@@R A Z V A N Y S, Vei fi. Nu are de ce sa te sanctioneze. De aia au dat bani pe acel clan, pentru a avea un chat privat unde sa nu-i vada nimeni. Daca postul era facut de un membru bratva, fi sigur ca erai sanctionat :D. Cam asta e treaba pe BZONE. Cand ai pile, esti cel mai smecher, cand nu, esti un fraier si esti sanctionat din orice. Ma minunez cand vad posturile la lider si au facut anumite greseli la fel ca mine si nu sunt sanctionati, iar eu da. Eh aia e.

 

 

Back de la liceu, teza la romana a fost prea naspa la NR 1. Am avut de scris o cerinta cat 4 exercitii de la NR 2 ( rezolvate ).

Azi , iau best, V-Am lasat prea mult.

Link to comment
Share on other sites

Azi cam avem de lucru cu GSB timp de o ora jumate .. vreau activitate si ca atare nu pot sa va las invoirile deschise.

Pe la 19:20 sa incepeti sa intrati pe joc, pe la si 30 sa fiti deja intrati iar la :45 va astept in linie.

 

Link to comment
Share on other sites

Acum am ajuns de la liceu si cred ca iar incepe ploaia. Incercati sa intrati toti, avem nevoie de activitate.

 

Glen Park LS ; 20:00 - 20:30 (defend)

Market LS ; 20:30 - 21:00 (defend)

Bank LS ; 21:00 - 21:30 (attack)

Bank LV ; 21:30 - 22:00 (attack)

 

Edited by AnDeD
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.