Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Nick-ul tau: Fumy

Level-ul detinut: 39

Adminul care te-a banat: Gabb

Motivul pentru care ai luat ban: Cont clona.

ScreenShot (obligatoriu): Click

IP-ul tau: 86.126.94.122

Alte precizari?: M-a rugat Alejandro sa intru pe contul unui prieten care s-a lasat de samp ca sa-mi vanda o masina, am intrat mi-a vandut-o si apoi mi-a zis ca o vrea inapoi .

Am intrat i-am vandut-o si cand am intrat pe fumy . Ban ,cont clona.

Nu mii se pare corect, stiu ca e gresit ceea ce-am facut ,dar frate. Nici chiar asa :|

 

 

Intel - inca un motiv in plus ca banul sa ramana permanent : MINCIUNA. Cum sa zici ca nu esti l0v3r ma mincinosule , tu care ai injurat comunitatea si adminii pe forum dupa ce ti-am dat ban pe contu Mr.Bl0n3u ..

Nu te mai las cu niciun cont sa joci aici . Nu mai veni cu vrajeli " sa moara toata familia mea daca sunt eu lover".

Fumy - contul unui prieten ( Caramel ) adica actualul cont clona al tau..

 

 

Hmmm ...

Link to comment
Share on other sites

Lol, InteL merita ban, dar Fumy :-?? Hmm....probabil sa fi avut Cont clona. Dar din cate stiu dai 8 sau 1- euro pe forum si iti scoate banu. Banurile nu se scot numai daca ai fost prins cu hack. Cont clona nu cred ca e asa de grav.

 

Lol, InteL merita ban, dar Fumy :-?? Hmm....probabil sa fi avut Cont clona. Dar din cate stiu dai 8 sau 10 euro pe forum si iti scoate banu. Banurile nu se scot numai daca ai fost prins cu hack. Cont clona nu cred ca e asa de grav.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.