Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts


Au trecut 3 luni de zile de cand incercam sa facem ceva. Dar se pare ca pe voi nu va intereseaza.


Cei care nu ati fost la nenumarate war-uri ati fost sanctionati cu Faction Warn pentru ca ati inceput sa abuzati.


MAINE CINE NU VINE LA WAR SI NU ARE INVOIRE VA PRIMI FACTION WARN.


Nepostarea evidentei war va duce la sanctionarea voastra cu Faction Warn.


Link to comment
Share on other sites

Bafta tuturor , m-am simtit extraordinar aici

Serios acum eu zic sa retragi....la fel am facut si eu cand aveam rank 4 aici, visam la departamente si altele am stat in pd pana aproapte de rank 3 dupa care m-am intors tot aici....la fel facea si kinder cu mine respinge demisi...pm-uri si altele...abia dupa ce am primit uninvite am realizat cat de mult conta acea factiune pentru mine....cea ce iti trebuie tie este o perioada de inactivitate de 5-10 zile si apoi o sa revi la normal.....Dar acum vad ca e prea tarziu ai primit uninvite...in fine Bafta

Link to comment
Share on other sites

Bafta tuturor , m-am simtit extraordinar aici

Bafta mai departe ionut si sper sa te reintorci aici candva :)

Hai ca am iesit Noapte buna!

Edited by Lee BvAsaSin
Link to comment
Share on other sites

Back de la scoala am stat de la 7:45 azidimineata pana acum la practica X_X, dar faza e ca nu mai merg toata saptamana asta+note de 9-10 la 11 module...Welcome celor noi...si uite ceva frumos locul 7 poate intr-o zi ajung pe locul 1 si fara sa fac spam. :)

wIoWOWC.png

Link to comment
Share on other sites

Back de la scoala am stat de la 7:45 azidimineata pana acum la practica X_X, dar faza e ca nu mai merg toata saptamana asta+note de 9-10 la 11 module...Welcome celor noi...si uite ceva frumos locul 7 poate intr-o zi ajung pe locul 1 si fara sa fac spam. :)

wIoWOWC.png

Mai bine in top7 Miliardari :))

Link to comment
Share on other sites

Cand nu prindem attack mergem la vanatoare....astia sunt vietnamezi

oVGBSSF.png

ma duc sa caut un skin pentru caprioara....si il pun pe BvAsaSin. :P

Cum poti sa fi ma asa nab sa te duci sa tragi in gol :))))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.